Question Cum să faci cărămizi de cocaină cu o presă?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Am o presă hidraulică cu matriță 5x7 și doresc să prepar un amestec de cocaină / lidocaină 70/30.

Testez cum să folosesc presa cu bicarbonat de sodiu, făcându-l umed pulverizând cu acetonă, dar când îl scot din matriță se sfărâmă mai ales ușor pe colțuri și margini și este foarte murdar. Desigur, bicarbonatul de sodiu este diferit de cocs, dar vreau să o fac în mod corect de prima dată, astfel încât să nu pierd niciun produs. Orice sfaturi sau pași apreciați.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Am făcut câteva cercetări și am câteva întrebări:

Este mai bine să folosiți acetonă sau apă pentru a umezi produsul înainte de compresie?

Care este o metodă bună de uscare după compresie? Becuri incandescente, sau ar trebui să folosesc un ventilator de lumină (sau ambele?)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Este mai bine să folosiți o cameră de vid pentru a-l usca.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua domnule, îmi cer scuze pentru ignoranța mea. Când presez cărămida umedă trebuie să o fac direct peste matriță sau trebuie să pun niște plastic sau hârtie de copt între ele? Și când o pun în interiorul camerei de vid trebuie să fie în matriță sau într-un fel de tavă? Și cu cât trebuie să reduc presiunea? Eu folosesc eter în loc de acetonă. Mulțumesc!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Nu, fără nimic
doar o farfurie de sticlă/ceramică
Cu cât presiunea este mai mică, cu atât uscarea este mai rapidă. Citiți despre aceasta în Lab FAQ.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Bună ziua, domnule Am citit firele despre vacuum un laborator faq, dar eu sunt foarte noob și mă înnebunește...
Știu că e mult de întrebat, dar am o cameră de vid bacoeng din oțel inoxidabil, cu un capac din sticlă călită și pompa sa de vid cu 2 trepte.
În loc de acetonă folosesc eter etilic.
Acest aparat ar fi bun pentru asta?
Ce pași ar trebui să urmez exact?
Ar trebui să iau precauții speciale?
Iertați-mi din nou ignoranța și vă mulțumesc foarte mult!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Bună mulțumesc domnule am învățat deja cum să o folosesc. Am o singură îndoială, cum pot obține aspectul de solzi de pește? Folosesc 30% acid boric și 50 de cocs columbian, dar nu obțin acel aspect. Este din cauză că trebuie să adaug mai mulți fulgi de acid boric sau din cauză că fac procesul greșit?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Bună ziua, nu recomand cu tărie să vă tăiați cocaina. În conformitate cu politica BB Forum, nu dau niciun sfat cu privire la tăierea produsului.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Vreți să strălucească sau nu? Și Lidocain 30% este prea mult, va fi un produs total de rahat.
De asemenea, este Lidocain HCL sau doar Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
puteți adăuga 5 % de liant pentru pilule farmaceutice pentru a o face mai solidă, dacă doriți ca aceasta să fie, de asemenea, o pulbere cât mai fină posibil înainte de a o rerola.

Bazele tăierii magice:
Fulgi de acid boric
Lidocaină
O cantitate mică de liant alb solubil în apă pentru pastile
mai sunt câteva ingrediente, dar nu-mi amintesc, a trecut ceva timp
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidocaină pulbere

Mulțumesc pentru sfatul privind fulgii, cu siguranță voi comanda unii pentru data viitoare
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
de ce vă tăiați cocaina cu lidocaină? nu vă pasă de sănătatea cumpărătorilor dvs.? tăiați cu un alt lucru cum ar fi NAC sau idk smtg care nu va crește efectele secundare ...
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Până acum, pot spune că aveți diferite tipuri de clienți, cel puțin în Europa, atunci când vine vorba de cocaină și de tăieturile acesteia. Există oameni care știu ce înseamnă marfă bună, sunt fericiți să primească marfă care doar amorțește punctual așa cum ar trebui, alții cred că este cocaină bună doar dacă toată fața lor este amorțită. În ziua de azi, a tăia nu înseamnă să maximizezi profitul păcălindu-ți clienții, ci mai degrabă să le dai clienților ceea ce vor pentru că nu știu nimic despre ceea ce consumă. Chiar am avut câțiva tipi care mi-au spus că cocaina mea nu este bună pentru că nu se simt rău a doua zi după ce o consumă. Asta mi-a spus totul. Trebuie să joci un joc dat naibii, iar lidocaina este doar un alt instrument de folosit. Trist, dar adevărat. Cu toate acestea, 30% din ea sună prea mult, dar da, ca om de afaceri, va trebui să vă satisfaceți dorințele și nevoile clienților, unii dintre ei au dorințe pe care nu toată lumea le înțelege, dar asta nu înseamnă că cineva nu le va îndeplini.

Edit: În experiența mea cu alte droguri, totuși, acest lucru se aplică aproape exclusiv consumatorilor de cocaină. Speed-ul ar fi, de asemenea, o altă excepție, dar este mai conștient și oamenii chiar cer în mod activ speed cofeinizat, în timp ce cocainomanii încă numesc chiar și cea mai contaminată cocaină super stuff.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Înțeleg... dar dacă produci cocaină pură, de ce să nu faci un test de laborator cu ea? Pentru a dovedi potențialilor cumpărători că această cocaină este pură? Sau să trimiteți mostre? Idk, cred că există o altă modalitate de a avea mai mulți cumpărători
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Când i-am dat unuia să încerce amfetamina mea pură, a spus că era proastă. i-a lipsit un sentiment de nervozitate sau cum i-am explicat, i-am spus să aducă ceva care să-ți placă și să încerc. rahatul ăla.
era 50/50 cafeină și speed (cu o reducere de cel puțin 50 % a greutății prin spălare cu acetonă.) Așa că, omule, niciodată nu poți să o faci bine cu cocaină. Fumătorii spun că e mai bună, nu, flash-ul e prea lent, adulmecătorii spun că are un gust dulce, dar se uitau la mine de parcă erau drogați... deci nu e bună? funcționează foarte bine, dar e tăiată...
Dar niciodată nu am tăiat-o. Ce este gustul dulce sau ar putea fi.
Fumătorilor le place asta cel mai mult. Cei care inhalează se plâng de gust.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Am o întrebare curioasă. Atunci când cumpărați vrac, testați probele pentru a vedea puritatea și dacă sunt deja prezenți agenți de tăiere, cum ar fi acel vermifug pentru vite? Sunt doar curios din cauza faptului că văd atât de multe substanțe chimice în eșantioanele de pe stradă......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
bineînțeles că nu atunci când cumperi la scară mare vei avea niște relații și poate puțină încredere."?
Din fericire, știu câțiva care vând kg sau jumătate, iar unul este dispus să mă lase să iau 100 și acesta este cel mai bun lucru pe care îl pot obține, fără prea mari diferențe între loturi. Altă sursă pe care o cumpăr și care cumpără kilograme și vinde între 100 și 10 grame. De asemenea, calitatea este bună, dar există mai multe diferențe în ceea ce privește gustul și puterea (în cazul fumatului), dar nu știu dacă cărămizile care vin deja sunt tăiate.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Dar dacă este realy rahat vreau alt produs sau pur și simplu luați pierderile și nu vinde din nou.
Să găsiți o sursă decentă și să furați cât mai mulți clienți posibil.... nu este cel mai bun sfat, dar este bine să o faceți.
 
Top