Cât timp voi primi?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Să spunem că voi găzdui un magazin online de iarbă, mă voi ocupa eu însumi de droguri, dar voi permite și vânzătorilor să utilizeze site-ul meu și voi vinde la nivel internațional, cât timp voi primi? și care ar fi timpul dacă sunteți minor? toate acestea sunt ipotetice ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Depinde de țara dvs. ați avea o mulțime de probleme în aproape toată lumea, deși. în țara mea, lăsăm minorii să facă aproape orice dacă au sub 16 ani, cu câteva excepții. Am scăpat de acuzațiile de import de droguri pe vremuri. Dacă sunteți minor, totuși, nu v-aș recomanda să intrați în această afacere până când nu sunteți adult și nu aveți o mai bună înțelegere. O mică greșeală v-ar putea băga într-o mulțime de probleme
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
destul de corect, cred că o să lucrez pe partea de securitate până la 17 ani și poate o să învăț și alte chestii pe parcurs, ca să mă asigur că nu voi fi raidat
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Una dintre primele reguli ar fi să nu vă dezvăluiți vârsta, așa cum tocmai ați făcut
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Hai, Morocănosule! Tragând spre stele!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nu vă grăbiți cu acest lucru.

Privind la DPR care a primit 2x viață + 40 de ani fără eliberare condiționată față de alții care au primit 6 ani, este greu de spus cât de mult timp ai putea ajunge cu tbh.

Depinde de caz, țară, avocați, procurori și multe altele.

Poate începeți cu o țintă în minte, o anumită sumă de $$$ pe care trebuie să o câștigați și gândiți-vă la modalități de a o atinge. Operarea unui DNM ar putea fi una dintre multele opțiuni pentru tine, mai ales când ești atât de tânăr
 
Top