Metyloamina od polimetyloaminy?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Witam wszystkich, odkąd jestem na forum i zacząłem przyglądać się wszystkim syntezatorom narkotyków i temu, jakich rzeczy wymagają, takich jak chemikalia i odczynniki, nabrałem nawyku patrzenia na opakowania wszystkich środków czyszczących, odblokowujących itp. Niedawno natknąłem się w supermarkecie na dość interesujący produkt służący jako płyn niezamarzający. Na opakowaniu napisano, że jest to w 100% czysta polimetyloamina, jeśli to, co mówi, jest prawdą, a w większości przypadków tak jest, to czy można odwrócić proces polimeryzacji, czy nie? Nie studiowałem zbyt wiele na temat polimerów i nie jestem nawet pewien, czy polimeryzacja metyloaminy jest możliwa, jak również proces odwracalny, na czymkolwiek, co jest polimeryzowane.
Przepraszam, jeśli nazewnictwo jest niepoprawne lub są jakieś błędy ortograficzne! Ale nazwy chemiczne mają tutaj różne nazwy i nie jestem pewien tłumaczenia ze względu na alfabet itp.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Raczej nie. Bardziej poprawna nazwa polimetyloaminy to polimetylan etanoloaminy, a jej wzór to
O98wgd4sL0
co nie wygląda na coś, z czego można skutecznie uzyskać CH³NH²
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nie bądź smutny. Zrób trochę chlorku metyloamoniowego (metyloaminy HCL) z chlorku amonu i formaldehydu lub tabletek paliwowych heksyloaminy lub dowolną z kilku dróg.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Haha, nie martw się, byłem po prostu zainteresowany. Nie miałem zamiaru niczego próbować. Przestudiowałem trochę więcej i spróbowałem zsyntetyzować P2NP, a następnie amfetaminę. Ale i tak dziękuję, doceniam to!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Metyloamina zamienia ketony w katynony (praktycznie wszystkie), tworzy amfetaminę, metamfetaminę i 10 innych rzeczy. To metyl i amina, CH³ połączone z NH². Jeśli istnieje magia w syntezie narkotyków, to jest nią metyloamina. Potrzebny jest tylko fenyl i łańcuch węglowodorowy, a na początek 10 narkotyków. Coś do przemyślenia
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Wiem, co to jest, ale nie wiedziałem, że jest aż tak zepsute.
 
Top