Question Czy strona https://whwingroup.com jest legalna?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Czy Wuhan WinGroup Pharmaceutical jest legalnym sprzedawcą chemikaliów? To dość proste pytanie, ale nadal nie jestem pewien. Mają oferty na listach i twierdzą, że oferują zamówienia escrow tutaj przez BB.

Ale wciąż mam problem ze znalezieniem wystarczających informacji na ich temat. Na całym forum BB jest tylko jeden wątek zadający to samo pytanie i tylko jeden członek, który nie był aktywny przez prawie rok, twierdzi, że są legalni. Ponadto ich asortyment produktów jest niesamowity, oferują prawie wszystko, o czym można pomyśleć i właśnie o to mi chodzi. Brzmi to po prostu zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawda?

Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą chemikaliów? Czy zamówienie dotarło w porządku i otrzymałeś to, co zamówiłeś?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Mocno w to wierzę. Będziesz musiał wysłać do nich wiadomość za pośrednictwem telegramu lub czegoś podobnego. Rozmawiałem z nimi. Nie mają nic do zyskania, jeśli zaakceptują escrow, a nie są. Nie mogłem dojść z nimi do porozumienia, ale gdyby próbowali mnie oskubać, zgodziliby się na wszystko.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Zamawiałem u nich kilka razy przez rok, zanim dołączyłem do BB, rozmawiałem z "Jessy", nie jestem pewien, czy jest tutaj członkiem.
Głównie BDO, ale także P2NP.
2-Bromo-4'-metylopropiofenon,
Borohydryd sodu,
i CAS: 13803-74-2.

Otrzymałem wszystko bez problemów i wysłałem do 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Hej

Nareszcie.

Nie wiedziałem, że jesteś z bbgate tutaj i straciłem twoją odpowiedź na threema od kwietnia.

W tej chwili mamy również magazyn w Australii, niższą cenę i szybszą dostawę.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ostatnie zamówienie złożyłem chyba w kwietniu? Jedynym powodem, dla którego przestałem u nich zamawiać, jest to, że znalazłem lokalne źródło BDO, które było tańsze i szybsze w dostawie.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Czy można im zaufać? Też zastanawiam się nad zamówieniem u nich.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Czy kiedykolwiek wcześniej rozmawiał pan z naszą firmą?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Sprzedajemy tylko prekursory, bez gotowych materiałów, musi być jakieś nieporozumienie.

Więc zamiast narzekać tutaj, lepiej skontaktować się z przedstawicielem handlowym w celu rozwiązania sytuacji.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Nie ma z nimi żadnych problemów,zamawiane 2 razy
 
Top