Looking for a vendor Potrzebuję pomocy w znalezieniu dostawców

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
potrzebuję fenty, h, meth lub hydromorphone

Próbowałem szukać rynków tutaj, ale po tym, jak powiedziałem gówno na moim pierwszym, ponieważ jestem wyraźnie głupi i zostałem przez to oszukany, utknąłem w poszukiwaniu lokalnych wtyczek. Wracam tutaj, próbując ponownie, ponieważ ten facet kosztuje mnie 25 dolców za fenty, myśląc, że jestem głupi.

jeśli ktoś ma rekomendacje dla sprzedawców, którzy mogą dostarczyć mi gówno, którego chcę, które są ZAUFANE i robią escrow, daj mi znać, jestem w Kanadzie i wolałbym sprzedawców, którzy są również tutaj, ponieważ byłoby bezpieczniej z wysyłką
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Mógłbym ci w tym pomóc, ale musielibyśmy trochę o tym porozmawiać. Nieaktywnie w Kalifornii, ale jest miejsce w pobliżu znajomych w Waszyngtonie, gdzie przejście jest prawie otwarte dla wszystkich, jeśli wiesz o tym.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Jestem również w Kanadzie i planuję sprzedawać w przyszłości, chociaż w tej chwili nie mam nic (przepraszam). Chciałbym dowiedzieć się więcej o kanadyjskim rynku leków, ale wygląda na to, że jest tu bardzo niewielu użytkowników z Kanady
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Musiałem utworzyć nowe konto, ponieważ zapomniałem hasła do pierwszego, w każdym razie lmk, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się na rozpoczęcie sprzedaży, ponieważ naprawdę potrzebuję kogoś tutaj.
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Musiałem utworzyć nowe konto, ponieważ zapomniałem hasła do pierwszego, ale tak, porozmawiajmy o tym, mam na myśli, że chcę się naćpać lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Na twoim miejscu udałbym się do ciemnej sieci.
Przyjrzyj się dziesięciu najpopularniejszym rynkom w wolnej chwili,
znajdź sprzedawcę, który wysyła z mojego kraju
i ma wiele zamkniętych sprzedaży z dobrymi recenzjami!
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
lol, rozmawiając z tobą, uwierz lub nie, nie mam pojęcia, gdzie się udać
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Jak wspomniał inny użytkownik, skorzystaj z darknetu. Upewnij się, że przeczytałeś biblię darknetu dla własnego bezpieczeństwa !!!
Większość dużych rynków zbanowała oferty, które wyraźnie mówiły o fent, ale łatwo jest dowiedzieć się, co jest, a co nie.... wystarczy mieć oko i zdawać sobie sprawę, jakie szczegóły je zdradzają. ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jeśli nowy alphabay nie zejdzie to polecam. Get kinks tor.taxi. Myślę, że i2p łączy się
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Mogę wysyłać produkty do Kanady, ale sprzedaję tylko kryształ KU, skontaktuj się ze mną, jeśli jesteś nim zainteresowany.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kilku naprawdę dobrych dostawców tutaj wypróbuj ich wszystkich, ale użyj escrow słyszałem, że RCS jest dobry, słyszałem również, że VAKENTINO CARTEL jest również dobry
 
Top