Question Jak zrobić cegły kokainowe za pomocą prasy?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Mam prasę hydrauliczną z formą 5x7 i chcę produkować mieszankę kokainy i lidokainy 70/30.

Testuję, jak używać prasy z sodą oczyszczoną, spryskując ją na mokro acetonem, ale kiedy wyjmuję ją z formy, kruszy się szczególnie łatwo na rogach i krawędziach i jest bardzo niechlujna. Oczywiście soda oczyszczona jest inna niż koks, ale chcę zrobić to dobrze za pierwszym razem, aby nie stracić żadnego produktu. Wszelkie wskazówki lub kroki mile widziane.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Przeprowadziłem badania i mam kilka pytań:

Czy lepiej jest użyć acetonu czy wody do zwilżenia produktu przed kompresją?

Jaka jest dobra metoda suszenia po kompresji? Żarówki, czy powinienem użyć wentylatora (a może obu?)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Do suszenia lepiej użyć komory próżniowej.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Przepraszam za moją ignorancję. Kiedy dociskam mokrą cegłę, muszę to zrobić bezpośrednio nad formą, czy powinienem umieścić między nimi plastik lub papier do pieczenia? A kiedy umieszczam go w komorze próżniowej, powinien znajdować się w formie czy na jakiejś tacy? I jak bardzo powinienem zmniejszyć ciśnienie? Używam eteru zamiast acetonu. Dzięki!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Nie, bez niczego
tylko szklane/ceramiczne naczynie
Im niższe ciśnienie, tym szybsze suszenie. Przeczytaj o tym w FAQ dla laboratoriów.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Czytałem wątki o próżni w laboratorium, ale jestem bardzo początkujący i doprowadza mnie to do szału...
Wiem, że to dużo, ale mam komorę próżniową ze stali nierdzewnej z pokrywą ze szkła hartowanego i odpowiednią 2-stopniową pompą próżniową.
Zamiast acetonu używam eteru dyetylowego.
Czy ta maszyna będzie do tego odpowiednia?
Jakie kroki powinienem dokładnie wykonać?
Czy powinienem podjąć jakieś szczególne środki ostrożności?
Jeszcze raz wybacz moją ignorancję i bardzo dziękuję!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Dzięki, nauczyłem się już z niego korzystać. Mam tylko jedną wątpliwość, jak mogę uzyskać wygląd rybiej łuski? Używam 30% kwasu borowego i 50 koksu kolumbijskiego, ale nie uzyskuję takiego wyglądu. To dlatego, że muszę dodać więcej płatków kwasu borowego czy dlatego, że źle wykonuję proces?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Witam, zdecydowanie nie polecam obcinania kokainy. Zgodnie z polityką forum BB, nie udzielam żadnych porad dotyczących cięcia produktu.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ma błyszczeć czy nie? A Lidocain 30% to za dużo, to będzie totalnie gówniany produkt.
Poza tym to Lidocain HCL czy po prostu Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Jeśli chcesz, możesz dodać 5% spoiwa do pigułek farmaceutycznych, aby uzyskać bardziej solidną konsystencję.

Podstawy magicznego cięcia:
Płatki kwasu borowego
Lidokaina
Niewielka ilość białego, rozpuszczalnego w wodzie środka wiążącego tabletki
Jest jeszcze kilka innych składników, ale nie pamiętam, minęło trochę czasu.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokaina w proszku

Dzięki za radę dotyczącą płatków, zdecydowanie zamówię je następnym razem
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Dlaczego kroisz kokainę lidokainą? Nie dbasz o zdrowie kupujących? Kroisz inną rzeczą, taką jak NAC lub idk smtg, która nie zwiększy efektów ubocznych.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Jak na razie mogę powiedzieć, że masz inny rodzaj klientów, przynajmniej w Europie, jeśli chodzi o kokainę i jej kawałki. Są ludzie, którzy wiedzą, co to jest dobry towar, są szczęśliwi, gdy dostają towar, który po prostu znieczula punktowo tak, jak powinien, inni uważają, że to dobra kokaina tylko wtedy, gdy cała ich twarz jest zdrętwiała. W dzisiejszych czasach cięcie nie polega na maksymalizacji zysku poprzez oszukiwanie klientów, obecnie cięcie jest bardziej dawaniem klientom tego, czego chcą, ponieważ gówno wiedzą o tym, co konsumują. Naprawdę kilku facetów mówiło mi, że moja kokaina nie jest dobra, ponieważ nie czują się źle następnego dnia po jej zażyciu. To mówiło mi wszystko. Pojebana gra, w którą trzeba grać, a lidokaina to tylko kolejne narzędzie do wykorzystania. Smutne, ale prawdziwe. Jednak 30% z tego brzmi za dużo, ale tak, jako biznesmen będziesz musiał zaspokoić życzenia i potrzeby swoich klientów, niektórzy z nich mają życzenia, które nie wszyscy rozumieją, ale to nie znaczy, że ktoś ich nie spełni.

Edit: Z mojego doświadczenia z innymi narkotykami wynika jednak, że dotyczy to niemal wyłącznie użytkowników kokainy. Speed też byłby wyjątkiem, ale jest bardziej świadomy i ludzie nawet aktywnie domagają się speeda z kofeiną, podczas gdy koksiarze wciąż nazywają nawet najbardziej skażoną kokę super stuffem.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Rozumiem... ale jeśli produkujesz czystą kokainę, dlaczego nie zrobisz jej testu laboratoryjnego? Aby udowodnić potencjalnym nabywcom, że ta kokaina jest czysta? Albo wysłać próbki? Nie wiem, myślę, że jest inny sposób na zdobycie większej liczby nabywców
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kiedy dałem jednemu spróbować mojej czystej amfetaminy, powiedział, że jest zła. brakowało mu uczucia nerwowości lub jak wyjaśnił, powiedziałem, że przynieś trochę, jak chcesz spróbować. to gówno.
to było 50/50 kokainy i speeda (co najmniej 50% redukcji w praniu acetonem.) Więc człowieku, nigdy nie możesz zrobić tego dobrze z kokainą. palacze mówią, że poprzednia jest lepsza, nie, że błysk jest zbyt wolny, wąchacze mówią, że ma słodki smak, ale patrzyli na mnie, jakby byli kurwa na haju... więc to nie jest dobre? działa bardzo dobrze, ale jest cięte....
Ale ja nigdy nie tnę, co to jest słodki smak lub może być.
Palacze lubią ją najbardziej, snorterzy narzekają na smak.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Mam ciekawe pytanie. Czy przy zakupie hurtowym próbki są testowane pod kątem czystości i obecności środków tnących, takich jak odrobaczanie bydła? Jestem ciekawy, ponieważ widzę tak wiele chemikaliów w próbkach ulicznych......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
"Oczywiście, gdy nie kupisz czegoś dużego, będziesz miał pewne powiązania i może trochę zaufania."?
i zaczynasz kupować małe. takie jest moje doświadczenie i nawet przy zakupie z tego samego źródła następny blok/cegła może być inny. na szczęście znam kilku, którzy sprzedają kg lub połowę, a jeden jest gotowy pozwolić mi wziąć 100 i to jest najlepsze, co mogę uzyskać przy niewielkich różnicach w partiach. Inne źródło, z którego kupuję, kupuje kg i sprzedaje od 100 do 10 gr. również dobrej jakości, ale bardziej różni się smakiem i mocą (w przypadku palenia) Ale nie wiem, czy nadchodzące cegły są już cięte.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Ale jeśli to naprawdę gówno, chcę inny produkt lub po prostu poniesiesz straty i nigdy więcej nie sprzedasz.
Znalezienie przyzwoitego, wiarygodnego źródła i kradzież jak największej liczby klientów nie jest najlepszą radą, ale warto to zrobić.
 
Top