Ile czasu mogę otrzymać?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Powiedzmy, że zamierzam prowadzić internetowy sklep z ziołami, samemu zajmować się narkotykami, ale także pozwolić sprzedawcom na korzystanie z mojej strony i sprzedawać na arenie międzynarodowej, ile czasu bym dostał? i jaki byłby czas, gdybyś był nieletni? wszystko to jest hipotetyczne. ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
W moim kraju pozwalamy nieletnim na prawie wszystko, jeśli mają mniej niż 16 lat, z kilkoma wyjątkami. Kiedyś udało mi się uniknąć zarzutów importu narkotyków. Jeśli jednak jesteś niepełnoletni, nie polecałbym wchodzenia w ten biznes, dopóki nie będziesz dorosły i nie będziesz miał większego zrozumienia. Jedno małe potknięcie może wpędzić cię w spore kłopoty
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
W porządku, myślę, że będę pracował po stronie bezpieczeństwa do 17 roku życia i może nauczę się kilku innych rzeczy po drodze, aby upewnić się, że nie zostanę napadnięty.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Jedną z pierwszych zasad jest nieujawnianie swojego wieku, jak to właśnie zrobiłeś
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Go Grumpy! Strzelam do gwiazd!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nie spiesz się z tym.

Patrząc na DPR, który dostał 2x dożywocie + 40 lat bez zwolnienia warunkowego w porównaniu z innymi, którzy dostali 6 lat, trudno powiedzieć, ile czasu możesz skończyć.

Zależy to od sprawy, kraju, prawników, prokuratorów i wielu innych czynników.

Może zacznij od celu, określonej kwoty $$$, którą musisz zarobić i zastanów się, jak ją osiągnąć. Prowadzenie DNM może być dla ciebie jedną z wielu opcji, zwłaszcza gdy jesteś tak młody
 
Top