Wyjaśnienie statusu prawnego P2NP

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Zakładałem, że P2NP jest jednym z chemikaliów z listy DEA I (ASS U ME), ale właśnie przeczytałem, że tak nie jest.

Pomyślałem, że zapytam tutaj, aby się upewnić.

Jakieś rady dotyczące zakupu, czy zwróci to na mnie uwagę?

Dzięki!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
W Polsce legalne jest
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Pewien były użytkownik tego forum prowadzi firmę produkującą p2np na sprzedaż. Prawdziwa, legalna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Policja dwukrotnie przeprowadziła na niego nalot, próbując przyłapać go na nieposiadaniu licencji EPP (nie jest wymagana), co jest nie tylko niezrozumieniem prawa, ale także słabym pretekstem do nalotu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Dzięki za informacje 41Dxflatine (szybko stajesz się moim Obi-Wanem), ale wydaje mi się, że to bezpośrednio wpływa na moje obawy dotyczące tych chemikaliów "szarej strefy". Chcę po prostu zdobyć moje prekursory bez niczyjej uwagi i troski. Musicie mi wybaczyć, jestem inżynierem, więc w mojej naturze leży próba przewidzenia każdego problemu i posiadania gotowych rozwiązań. Niestety, kiedy w szkole musiałem wybierać między 100 lvl fizyki i 100 lvl chemii, wydawało mi się, że fizyka będzie mi lepiej służyć. :(

Powinienem chyba zaznaczyć, że jestem w USA.

Myślę, że tak naprawdę chodzi mi o to, czy gdybym zamówił 500g pocztą, czy podniosłoby to brew?
Nie wiem, jaki rodzaj sklepu sprzedaje te chemikalia, ale preferowaną przeze mnie metodą byłoby wejście do lokalnego sklepu i kupienie go za gotówkę bez konieczności okazywania dowodu tożsamości.

Dzięki za pomoc chłopaki, a Heisenberg prawdopodobnie masz rację... Powinienem po prostu zamówić u dostawców na stronie.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Czy zadajesz to pytanie ze względu na miejsce, które niedawno rozpoczęło sprzedaż produktu, o który pytasz? Nie wspominając o świetnej cenie, biorąc pod uwagę kraj, w którym się znajduje?

Skontaktowałem się z tym miejscem i zadałem to samo pytanie. Właściciel odpowiedział, że produkt nie jest kontrolowany w USA, więc mogą go sprzedawać. Przysięgałem, że jest lub musi być blisko szczytu listy S1. Ale szukając wszędzie, w tym na stronie DEA, nie mogłem znaleźć nic konkretnego. Lista obserwowanych i kontrolowanych substancji DEA nie wspomina o P-Nitropropenie, ale o setkach innych chemikaliów. Często sprawdzam z ciekawości i ten produkt jest nadal dostępny w sprzedaży.

Jeśli dlatego pytasz, to odpowiadając na twoje pytanie. Nie, nie przyciągniesz natychmiastowej uwagi. Ale kto wie, jak sumiennie prowadzą dokumentację.
Zapraszam do PM, aby sprawdzić, czy mówimy o tym samym.

Dzięki,
Marv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Zmusiłem policję do oddania mi ciężarówki pełnej chemikaliów i przynajmniej dekadę temu nie mogli jej legalnie zatrzymać, mimo że byłem przejrzysty co do tego, czym był prekursor.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
W UE P2NP jest legalne, ale drogie
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nie, tylko w niektórych krajach.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To prawda. Jest dość drogi, jeśli kupisz go w postaci gotowej. Z mojego doświadczenia wynika, że samodzielna produkcja jest znacznie tańsza.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Co jest prawdą?

Jeśli chodzi o legalność P2nP w UE, nie jest to prawdą, napisałem osobny post wyjaśniający, w których krajach i dlaczego nie jest to legalne.

Tylko kilka krajów w Europie legalizuje P2nP.

Post dotyczył legalności, a nie kosztów produkcji.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tłumaczenie nie jest zbyt drogie, można je łatwo kupić za 150-200 w Europie, a nawet lepiej z dobrymi kontaktami
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Na Amazon
P2NP na Amazon z USA

Coś, nad czym się zastanawiałem, ale nie sprawdziłem, wiele z tych odczynników jest legalnych w niektórych krajach, a nielegalnych w innych. Wydaje się więc wykonalne zarejestrowanie się w usłudze przekierowania poczty, aby mieć adres w kraju, w którym przedmiot jest legalny. Następnie, korzystając z serwera VPN w tym kraju, kupić go ze strony internetowej sprzedawcy w celu dostarczenia na adres usługi przekierowania poczty. Następnie usługa wysyła go do Ciebie.

Od razu wyskakuje kilka problemów, takich jak sposób pakowania przez sprzedawcę (nie zadziała, jeśli ma na nim naklejkę "Niebezpieczne chemikalia") i sposób wypełnienia formularzy celnych (ale myślę, że będziesz w stanie po prostu wysłać im wypełnione formularze e-mailem).

Powiedziawszy to wszystko, jak zauważył @HEISENBERG, najprostszym sposobem jest zakup od dostawcy na forum
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Jestem dostawcą p2np
Zwykle zmieniamy opakowanie naszych produktów i ukrywamy je jako inne niewrażliwe produkty.
Aby poradzić sobie z odprawą celną, zastąpimy je również innymi produktami, deklaracją celną.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Będę świadkiem twoich słów, ponieważ dałeś mi bezpłatną próbkę 300 gramów BMK Glycidic, a wysyłka była szybka i bezpieczna
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Lista prekursorów w Europie jest regulowana przez Międzynarodowy Organ Kontroli Środków Odurzających.
Fenylnitropropenu (P2NP) nie ma na ich liście, ale w ich raportach substancja ta jest wyróżniana jako prekursor amfetaminy.

Jest jeszcze jeden problem, P2NP nie ma legalnych celów użycia, więc trudno to uzasadnić.

Bezpośredni zakup tej substancji nie jest prawnie zabroniony, ale można łatwo znaleźć się w polu widzenia organów ścigania.

W Europie ceny są dość niskie w granicach 200-300 euro za 1 kg, moim zdaniem jest to bardzo tanio.

W tych krajach, w których p2np jest zabronione lub w przypadkach, gdy nie chcesz się sparzyć przy zakupie tej substancji lub w celu obniżenia kosztów, możesz samodzielnie zsyntetyzować.
Produkcja tej substancji jest bardzo prosta, synteza jest łatwa do skalowania, nie zajmuje dużo czasu i nie wymaga drogiego i skomplikowanego sprzętu.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Trudno jest jednak uzyskać nitroetan do jego syntezy
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nitroetan można kupić z wielu źródeł tutaj na Breaking Bad, w tym Constantylious777 lub Brumer :)
 
Top