Carolina Chemical i PN2P - zbyt piękne, by mogło być prawdziwe

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam,

Jestem początkującym i tworzę swoje pierwsze laboratorium (tylko do użytku osobistego). Przyglądam się składnikom, PN2P wygląda na najbardziej kontrowersyjny odczynnik. Wiem, że kupowanie i posiadanie tej substancji jest legalne, jednak wyobrażam sobie, że jeśli ją kupię, może to podnieść brwi. Widzę, że Carolina Chemical produkuje i sprzedaje te rzeczy, jednak wydaje się to zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w kupowaniu od nich? Myślę, że najbezpieczniejszym sposobem zakupu jest zlecenie tego komuś innemu i wysłanie na jego adres. Jakie są inne sposoby nabycia PN2P? Widziałem tutaj film o tym, jak to zrobić, jednak raegenty z jakiegoś powodu są trudniejsze do zdobycia niż sam PN2P.

Oto strona internetowa Carolina Chemicals dla PN2P:

Doceniamy każdy wkład.

Dziękuję,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
W jakim kraju mieszkasz, gdzie P2NP jest zakazany?
 

tullamoredew

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@HEISENBERG - Jestem w USA, więc kupowanie i posiadanie jest legalne, jednak nie mogę powiedzieć, jak dokładnie monitoruje to prawo. Prawdopodobnie kupię tutaj na rynku, tylko muszę znaleźć godnego zaufania dostawcę z USA. Podoba mi się pomysł kupowania P2NP od Carolina Chemical, ponieważ jest to legalna firma, która profesjonalnie produkuje suff, więc łatwo jest zaufać jego czystości. Mogę kupić inne raegenty, takie jak kwas siarkowy i lodowaty kwas octowy przez clearnet. Moim głównym zmartwieniem jest bycie oszukanym w darknecie.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Na pewno jest to legalne? Jestem pewien, że znajduje się na ich liście. Być może będę musiał to jeszcze raz sprawdzić.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Drogi asf kupić z Polski 200$-250$ kilo z odsprzedaży, 100-150$ kilo z nitro, benz, octan i butyloamina jeśli robisz go sam.
 

Rxnarian

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
IKR? Widziałem go na sprzedaż za 100 g 50, a potem podskoczył do 125. Kiepska strona hobbystyczna sprzedająca bzdury zrobione przez przyjaciółkę, zgaduję, że nazywa się bESTY. Myślałem, że świetny biznes, zniknął 🔨 nie wróci, jak rośliny koki ze Sri Lanki EBay. To było jak kupowanie NaBH4 euro dolar 2000 2800 kg. Amerykańskie banknoty, a nie guldeny Antyli zapomnij zmienić na euro / dolary amerykańskie, dane osobowe jako kowboj górnik tylko tam pracował.
Zobacz Hg(II) Cl innych, ale mówi tylko raz. Żadnych sekund!
Ponieważ nie było ich wtedy na rynku, ponieważ zwykle lubią pieniądze. Kup wszystko! Jakby wiedział, że może być zmuszony do kilkuletniej przeprowadzki! Legalni ludzie wiedzą, że nie używasz go jako żółtego pigmentu lub borohydrydu jako wybielacza do papieru.
Zwykle nie chcą nowicjuszy ani uwagi, więc zero informacji, nazywane nie nazwą ulicy, nazwa własna p2p. n2prop wymieniony jako być może odpowiedź Google, jeśli wpis Wikipedii. Beta-metylometylacja β-nitropropenu, cis-orto bla bla numer greckiej litery
trans-beta-metylo-beta-nitrostyren
(2-Nitro-1-propenyl)benzen, IUPAC alternatywny CAS#, kobieta w Chinach powiedziała, że nie może sprzedawać NaBH4, ponieważ jak reszta ludzi, nie jest to wcale zabronione. Wymienione zastosowania na pewno, powiedziała, że wiem, do czego służy, inny powód DLACZEGO!
Kupiłbym duży reaktor 550 legalny, legalny nieplanowany też inny, 6000 nieplanowanych euforycznych nóg mniej nadużyć. Podobnie jak w przypadku, gdy otwarty sklep sprzedaje jedną rzecz tłumiki, urządzenie do automatycznego przeglądania, wyraźnie robi nielegalne rzeczy jako oczywisty cel, ale wymienione jako jakiś produkt brzmi jak nowy. Znacznik GPS. Gdyby policja z West nie wiedziała nic o STEM, byłoby to bardziej prawdopodobne, że byłaby to metamfetamina, chyba że pojawiłby się nadmiar. Podobnie jak ładunki ludzi korzystających z tej trasy, powiedzmy, że ją dostarczono. Pojawia się później, żeby być bezpiecznym. Zamówiłeś to? Zapytaj, dlaczego, jeśli przyjdziesz, lepiej nie mieć nic innego do pary, notatki.
Gdzie można dostać BMK PMK etyloglicynian 1-25 kg, nalokson, podstawione difenyle, levo. Nie wiem nazwa numer zdjęcie. Zaskoczony, że stymulanty są produkowane, gdy superlabs są 2-3 razy droższe od surowej Caroliny. 600-1000 USA 80 mg amfetaminy Sulf / Phos musi być super tanie w pobliżu tej ceny p2np. Nie ma rynku na ulicy, chyba że finały. Mam nadzieję, że damy znać. Kiedyś miałem wiele identyfikacji. Potrzebne zestawy nie mogą już być papierowe, wkrótce niemożliwe. No Indian Hindustani escrow Sino-China inni daleko tanio. Polska dostała rzeczy od często i rozsądne, nie kradzieże. Czy jest Polska, która escrow karty kredytowej, lub polecam. Strona. Nie wiem, dzwonienie do ludzi na pewno wydaje się szkicowe. Zwrot usunąć później. Jeśli używane kg źródła mailers poniżej 2 kg nie opodatkowane naprzód celnych nie może przeszkadzać darmowe próbki. Teoretycznie lubię dostawać tony chemikaliów, anulowałem wszystkie korzyści nigdy nie używane przez całe życie, ponieważ dostałem diagnozę. Nowość za granicą, Indie tanie, ale myślę, że call center i nie wysyłanie łupów w pierwszej kolejności. Wydaje się legalne, muszę użyć dziesięciu miejsc, aby uzyskać nieuregulowane.
 
Top