Pārdodat "legālus" analogus ASV?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Es vēlos uzzināt, vai kāds varētu man paskaidrot dažas lietas.

Pirmkārt, es domāju, ka analogais likums attiecas uz 2. un augstāka saraksta zālēm, bet ne uz 3. vai zemāka saraksta zālēm. Tātad, teiksim, kāds pārdod internetā narkotiku, teiksim, ketamīna vai benzodiazepīna analogu, bet iekļauj acīmredzami bulvārdu atrunu "nav paredzēts lietošanai pārtikā" vai kaut ko līdzīgu mefedronam, kas tiek pārdots kā augu barība, vai bēdīgi slavenajiem "vannas sāļiem".

Par ko policija var jūs apsūdzēt? Tam kaut kam ir jābūt, viņi neļaus jums vienkārši izvairīties no atbildības par "narkotiku pārdošanu", sakot "nav paredzēts lietošanai pārtikā" Izmēģiniet šo vienu triku, ko policija ienīst!

Nepārdod kaut ko tādu kā 3mmc, par ko dea jau teica, ka uzskata to par analogu, bet kaut ko tādu, uz ko neattiecas analogu likums, kas, manuprāt, ir ketamīna un benzo analogi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Kāpēc uz ketamīna vai benzola analogiem neattiektos likums par analogiem?
Es to tikai uzreiz izlasīju, un mana sajūta ir šāda;
- I un II saraksta analogi tiks tiesāti kā I saraksta narkotikas.
-III, IV, V un VI saraksta narkotikas tiks tiesātas kā narkotikas, kurām tās ir analogas.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Neesmu jurists, bet šķiet, ka viņi nevar izmantot analogo likumu, ja saistītā narkotika nav iekļauta 1. vai 2. sarakstā.

Manuprāt, ja ir analogs, teiksim, ketamīnam, kas iekļauts 3. sarakstā, tad, ja vien tas tiek tirgots kā "nav paredzēts lietošanai pārtikā", tad cilvēks daudz vairāk atrodas pelēkajā zonā. Varbūt var apsūdzēt par neatļautu zāļu pārdošanu vai kaut ko tamlīdzīgu (tikai piemērs, nevis precīzs likums).

Vienkārši šķiet, ka nav daudz skaidru atbilžu, ko varētu darīt štata vai federālie aģenti.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
IME, ja uz to neattiecas 1984. gada federālais analogais likums (šķiet, bija 84. gads? Divreiz nepārbaudot rn) un ja jūs neiekļūstat pārdošanas procesā. Es vienmēr saucu rcs ar īstajiem nosaukumiem, pat tho visi pārdeva to Molly sakot patiešām mdma, bija daži draugi saņemt nozvejotas ar etilona/bk-mdma un 4mmc gan pirms plānots vispār. Policistiem to sauca ar pareizo nosaukumu. Narkotikas izmestas uz zemes un 200+$ sods par plastmasas maisiņa izmešanu. Viņi nopietni sēdēja un meklēja bk-mdea attēlu meklētājā, lai salīdzinātu, hahahaha, piemēram, yup, tas ir tas, jo nebija pop par lauka testu.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Bet, ja jūs saucat pat legālas ķimikālijas par molli vai ko citu nelegālu, par to var tikt iekasēta maksa.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Noteikti tas. Nekad nepārdodiet kaut ko legālu kā kaut ko nelegālu, maksa ir tāda pati
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
2015. gada oktobris - Man bija partneris, kurš galu galā aizķērās un pārdeva mani, lai glābtu savu pakaļu. Viņš mani iekārtoja, lai es pārdotu 28 g "mollija" slepenam štata policistam. Veicot narkotisko vielu pārbaudi uz vietas, tā deva pozitīvu rezultātu uz amfetamīniem, un tādējādi mani arestēja. Tas bija iesaiņots "spice" maisiņā, uz kura bija uzraksts "Smaržvielas", kas nav paredzētas lietošanai pārtikā (domājot, ka tas palīdzēs pierādīt manu nevainību). Es pavadīju aptuveni pusotru gadu, staigājot pa tiesām, jo laboratorijā to nevarēja identificēt. Viņi to nepareizi identificēja trīs reizes. Es biju tikai viena izskata attālumā no lietas noraidīšanas, kad viņi atgriezās un teica, ka tas ir etilons, kas, šķiet, tika ieplānots ASV no 2015. gada jūlija, manuprāt. Tajā brīdī es zināju, ka man būs jācieš. Mans advokāts neko nevarēja teikt vai darīt (tiesas iecelts) - es aizgāju un saņēmu vairākus citu advokātu atzinumus, un viņi būtībā teica to pašu: "Tu esi ar roku rokā ar slepeno policistu ar nelegālu vielu, tā ir atklāta un slēgta lieta." Šī viltus drošības sajūta, ka darbojos "pelēkajā zonā", man maksāja 3 gadus valsts cietumā un visu, kas ar to saistīts. Iespējams, es būtu varējis mazliet cīnīties un panākt labākus rezultātus, bet līdz tam laikam es vienkārši biju laimīgs, ka viss ir beidzies.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Tas ir pilnīgi apnicis, brāli. Žēl, ka tā notika. Vai jūs zinājāt, kas tas bija? ASV tiesā jums nav jāzina, ka kaut kas ir nelikumīgs, lai jūs par to arestētu un ieslodzītu cietumā, taču ir vēl viens aspekts, un tas ir nodoms. Ja uz maisiņa bija rakstīts, ka tas nav paredzēts lietošanai pārtikā, un uz tā nebija nekas par narkotikām, jūsu advokāts varēja apgalvot, ka jūs nezinājāt, kas tas ir. Iespējams. Es nezinu konkrētus apstākļus. Iespējams, ka tas būtu ļāvis jums samazināt sodu vai izvirzīt mazāku apsūdzību. Gudrs cilvēks ietaupītu pirmos nopelnītos 2000 dolāru un nolīgtu advokātu. Ir tāda lieta kā priekšapmaksāti advokāti. Jūs maksājat honorāru, un tad, ja kaut kas notiek, viņi jums izraksta rēķinu par stundām un dokumentu iesniegšanu utt. Es zinu, ka tas izklausās pārspīlēti, bet tiesas ieceltais advokāts saņem samaksu no tā paša konta, no kura saņem samaksu prokurors. Un tiesnesis. Tā nav paredzēts, bet tā ir. Jūsu tiesas ieceltais advokāts strādā otrai pusei, un viņš ir zemākais cilvēks. Viņš šos cilvēkus redz katru dienu, un, kā zināms, viņi ļoti nelabprāt dusmo savus priekšniekus. Tomēr jums ir jābūt advokātam. Jūs kā atbildētājs nevarat iesniegt prasību par atklāšanu, pagarinājumu vai virkni citu lietu. Jūs arī nevarat vest sarunas ar prokuroru. Ja tiesnesis nolemj jums ļaut, jūs varat, bet jums ir jālūdz īpaša atļauja, un viņam nav pienākuma jūs uzjautrināt.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Patiešām, gudrs cilvēks tomēr atliek malā pirmos dažus kaudzes, 1. BAIL 2. LAIKU ATŠALKAS 3. Dažu gadu vērtā komisijas nauda (sliktākajā gadījumā lol). Vai es zinu, kas bija "viela"? Cilvēkiem, caur kuriem es gāju, sākotnēji bija "molly", viņi to sauca arī par m1. Kas, manuprāt, ir metilons. Tas bija rūsgani brūns/oranžs akmens kristāls ar izteiktu smaržu. Pēc kāda laika viņiem bija 'otrā paaudze', par kuru viņi apgalvoja, ka tā joprojām ir legāla, jo tas ir nākamais analogs pēc kārtas (lai gan es zināju par tikhalu un ko tik ne, visa RC aina man bija mazliet jauna, tāpēc biju mazliet lētticīgs, jo informācijas īsti nevarēja iegūt, proti, dažos veikalos tolaik vēl bija 'vīraki'). Katrā ziņā viņi to sauca par m2, tā bija gaiši dzeltenā krāsā, daudz mazāk intensīva un īslaicīgāka nekā m1, bet tomēr patīkama. Sākotnēji viņi mani apsūdzēja par MDMA kontrabandu, bet pēc vairāk nekā gada, kad viņi ar mani un laboratorijas rezultātiem bija izrēķinājušies. No MDMA viņi pārgāja no MDMA uz kaut ko citu (es precīzi aizmirsu, kaut kādu bītniku stimuli, kas bija populārs 50. gados), no mefedrona uz MDPV (bathsalts) un visbeidzot uz etilonu, kad mani apsūdzēja. ....INDICTED JANE!

Tev gan ir pilnīga taisnība, šie tiesas ieceltie muļķi ir zemāki par vaļu sūdu. Man ir bijuši daži, kas gadu gaitā faktiski mani atbrīvoja no mazām lietām. Es atlaidu savu pirmo advokātu patiesībā, Puisis, ar kuru es galu galā biju, iespējams, bija sliktāks. Nekad neko nedarīja, izņemot to, ka centās panākt man darījumu jau no paša sākuma. "Vai nu tu atzīsti savu vainu, vai dodies uz tiesu, un es tev ieteiktu to nedarīt, jo, atklāti sakot, tu zaudēsi." Un tad sāka man draudēt ar skaitļiem: "Ja tu zaudēsi, tev būs līdz 10 maks." Es zinu šo spēli, viņi visi kopā nedēļas nogalēs spēlē golfu un veic tirdzniecības darījumus, un bija ļoti skaidrs, ka man meloja. Otrie atzinumi arī nebija ļoti cerīgi, lai gan, daži puiši no ārpus apgabala, par dažiem tūkstošiem dolāru, apgalvoja, ka viņi ieies, šūpojot savu locekli, bet būtībā teica, ka būs "grūti pārliecināt žūriju, viņi tevi dabūja uz slam dunk." Viņi ir pieredzējuši ar taustāmākām "cieto narkotiku" lietām. Iespējams, es būtu varējis rīkoties labāk, es varēju rīkoties arī sliktāk. Man piedāvāja 18 mēnešus apgabalā ar 3 gadu pārbaudes laiku, un tamlīdzīgi. Es izvēlējos valsts sodu bez pārbaudes laika. 3 gadi (2 gadi mando + licences zaudēšana uz 3 gadiem) es biju ārā 2,5 gadu laikā ar labu laiku. Viņiem vajadzētu palikt ar jums visu soda laiku, arī, ja jūs vēlaties pārsūdzēt vai kaut ko citu. Dickhead nekad neatbildēja uz maniem zvaniem no iekšpuses.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Jūs trāpījāt naglu uz galvas ar tiesas ieceltajiem advokātiem, es pasniedzu vienu, man reiz bija sīki izstrādāta shēma, lai panāktu vienas apsūdzības atcelšanu, un tajā bija iekļauta precīza lieta, ko Apgabaltiesa apelācijas tiesa atcēla,( viņi mani apsūdzēja par sadursmi un bēgšanu, bet tas, ko es notrieku, bija pilsētai piederoša zīme, un pilsētas dome bija slēgta, jo bija nakts laiks, un saskaņā ar šīs valsts likumiem man bija 24 stundas, lai par to ziņotu, bet viņi mani arestēja 3 stundas vēlāk. Ja tas būtu bijis privāts īpašums vai transportlīdzeklis, vai kāds būtu cietis, man būtu bijis jāizsauc policija vai jābrauc uzreiz uz policijas iecirkni. ) Viņa teica: "Nu, vai jūs to tomēr izdarījāt?" Ne par ko viņi mani apsūdz, nē. "Nu, es vienkārši paņemtu to, ko viņi jums piedāvāja, jums varēja iekasēt vairāk".😮😐😒
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Jā, sistēma ir izjaukta. Ja katrs apsūdzētais zinātu savas tiesības un atteiktos atteikties no tiesībām uz ātru tiesu, kā arī atteiktos slēgt vienošanos par vainu, advokātiem patiešām būtu jāsāk darīt savu darbu, un tiesas gandrīz apstātos. Pat neliela zvērināto tiesa ir laikietilpīga un ļoti dārga! Ja visi uzstātos uz to, štati pat nespētu saukt pie atbildības visus likuma pārkāpējus, un nāktos izvēlēties vissmagākās lietas. Es deru derēt, ka tas vien novestu pie likuma reformas.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Es pilnībā piekrītu Pseudo
Žēl, ka lielākā daļa šo tiesas iecelto advokātu medī savu klientu nezināšanu un slinkumu. Vienkārši ņem darījumu, ātrāk ieiet, ātrāk iziet, ātrāk apgrozās, mazāk darba, vairāk sejas, vairāk naudas, tāds ir viņu spēles nosaukums. Ja vien cilvēki zinātu savas "tiesības" un būtu nelokāmi. Es domāju, ka mēs patiešām varētu sākt tiesību aktu reformu, pamatojoties tikai uz to. Manā apgabalā viņi ir nonākuši tuvu tam, lai to izdarītu paši, ciktāl tas attiecas uz narkotisko vielu lietošanas noteikumu pārkāpējiem, kas nav vardarbīgi. Pārlieku liels ieslodzīto skaits, pirmstermiņa atbrīvošana, mazāki sodi utt.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Jā, vienīgā problēma ir tā, ka visiem tas ir jādara, viņiem pašlaik nav problēmu kādu satikt par to, ka viņš uzstāj, lai viņa tiesības netiktu aizskartas, un meklē patiesu taisnīgumu pēc likuma burta. Būtībā, ja kāds cilvēks uzstāj, ka viņi patiešām dara savu darbu, viņi kļūst sūdīgi un liek punktu, lai jūs smagi noliktu. Ja vien jums, protams, nav PELNA un jūs pats nenodrošināt sev advokātu. Nauda vienmēr atvieglo jebkuru sodu, pietiek naudas, un soda nav. Ja mēģināsiet šo ceļu iet saviem spēkiem, valsts pretenzijas vienkārši netiks samazinātas. Sighs.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Domāju, ka vienīgais veids, kā varētu izvairīties no pelēkā tirgus narkotiku pārdošanas ASV, būtu sūtīt no ārvalstīm, piemēram, bēdīgi slavenās ķirzaku laboratorijas, sūtot no Spānijas, Nīderlandes, vai arī būtu kaut kas tāds, uz ko neattiecas arī analogais likums.

Manuprāt, ketamīna analogi ietilpst šajā kategorijā. Ketamīns ir iekļauts 3. sarakstā, un tikai uz 1. un 2. sarakstā iekļautajām narkotikām attiecas analogu likums.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@SoldadoDeDrogas hahahaha Man burtiski bija labs smiekli pie "apsūdzētā Jane" es zemu atslēgas gāja istabu uz istabu manā mājā klusi izsaucoties , "apsūdzētā Jane, INDICTED" Jums ir jābūt foršs indivīds, jo es biju un joprojām jūtos dažas sāpes par šo maksu uzlīmēšanu; rc waltz bija fucked redzēt apgabala cietumā vai zināt, kas notika ar draugiem šeit štatos, 9/10 tāpat kā jūs, pops par amfetamīna dažreiz metamfetamīna, tad viņi vai nu parakstīt kaut ko, tiklīdz tests bija nepārliecinošs, un citi darīja to, ko es darītu, kas ir plašs jūs darījāt, un es būtu ļaut to braukt un roll kauliņu, Es pats strādāju, lai iegūtu noziedzīgu nodarījumu POCS un POM samazinājās un bija uz obligāciju, piemēram, 3 ar pusi gadus, kur es dzīvoju lielākā daļa bondsman neļaus jums palikt savā sarakstā daudz vairāk nekā gadu vai divus, jo es domāju, ka viņi saņem kā 30-50 piešķirtās Sociālās vienlaicīgi, tāpēc, tāpat kā es pats biju samaksāts pirms pirmā gada bija beidzies? Par laimi mans bijušais vidusskolā viņas un viņas mamma pieder viens no lielākajiem multi apgabala jurisdikcijas obligāciju ap, vienmēr labi, piemēram, frit teica, un ir jūsu ass, uz ko attiecas no lēciena, Es saņēmu manu tw noziegumi uz leju, lai vienu pārkāpumu, lai viņi faktiski samazinājās viens (Pocs tas bija Xanax) es burtiski nāca pout tiesas nams ar triumfējošu uzvarētāju smaidu un turēja rokas uz augšu un pateicās cilvēks iepriekš visiem ar publisku pretendentu!!!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Esmu pagodināts, ka varu sniegt jums īslaicīgu prieku. Labi, ka kāds saprot neskaidro atsauci. Paldies par jūsu laipnajiem vārdiem, mans draugs. Tagad, atskatoties uz to, es savā ziņā nožēloju, ka neaizvedu šo sūdi līdz apmetnei - citiem vārdiem sakot, neaizgāju uz tiesu. Tagad, kad es par to domāju, tas ir arī diezgan fucked up, ka viņi patiesībā soda tevi par to, ka tu mēģini spēlēt ar savām rokām. Vai kāds ar veselo saprātu varētu NEizmantot jebkuru iespēju, kas varētu palīdzēt viņa situācijā? Kāpēc jūs to nedarītu, vai ne? Viņi nopietni iebiedē cilvēkus, izmantojot bailes un izsmelšanu, it kā jau tā nebūtu pietiekami daudz. Visa tieslietu sistēma ir izsmiekls, no tās man patiešām kļūst slikti. Tikai domāju par to, kā mēģināt izskaidrot visas šīs situācijas traģēdiju. Tu nesaproti, cik tas patiesībā ir slikti... cik tas ir korumpēts... kamēr tu tam reāli neesi izgājis cauri. "Labāk jau bagāts un vainīgs, nekā nabags un nevainīgs".
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Sveiki, Moonbow, man ir ļoti žēl, ka jums nācās kļūt tik personīgi zinošam par bēdīgo stāvokli, kādā ir nonākusi mūsu tiesību sistēma! Es ticu, ka galu galā visas narkotikas būs legāli lietojamas, un nākotnes cilvēki atskatīsies uz mūsu sabiedrību un piekritīs, ka mēs bijām neapgaismoti mežonīgie.. Miers, mana māsa!
 
Top