saņemt maksājumu IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir nepieciešams risinājums, lai saņemtu maksājumus ar kredītkartēm no klientiem Brazīlijā. Man ir periodiski ikmēneša abonēšanas maksājumi IPTV pakalpojumam. Es domāju par ārzonas uzņēmumu, bet man ir jāreģistrējas maksājumu vārtejā, un viņiem ir nepieciešama mana kā pārstāvja personīgā informācija. Vēlos uzzināt, vai kādam ir idejas, kā es varu turpināt saņemt maksājumus ar kredītkarti, neļaujot nevienam tos izsekot, un veikt izmaksu "pārredzamā" veidā? Varbūt sarežģītāka ārzonas shēma? Vai kāds viltots starpnieks? Es būtu pateicīgs par ieteikumiem un/vai kādu risinājumu dienestu, lai mēs varētu vienoties un strādāt kopā.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
74
Reaction score
55
Points
18
Deals
13
Izklausās, ka jums ir izveidots uzņēmums, piemēram, SIA vai kas tamlīdzīgs? No manas pieredzes zinu, ka, ja ir legāli produkti/pakalpojumi, kas tiek pirkti un pārdoti ar uzņēmuma starpniecību, ar kura starpniecību var izrakstīt rēķinus u. c., tas ļaus maksājumu pakalpojumiem/kartēm u. c. būt uz uzņēmuma vārda un atsevišķi no jūsu personīgajiem datiem, ja tie ir pareizi iestatīti. Domāju, ka tas ir atkarīgs arī no ienākošo un izejošo $ summas un konkrētās valsts noteikumiem. LLC, šķiet, ir populāri, bet, atkarībā no situācijas, var būt problemātiski, ja ir kāds vārds, ko izmantot. Es vienmēr izmantoju legālu mazo uzņēmumu un visus $ pievienoju kā skaidras naudas rēķinu vai kredītkartes maksājumus kopā ar parasto uzņēmējdarbību, maksāju nodokļus arī par lielāko daļu $, kas nebija skaidra nauda. Tā darīju daudzus gadus, līdz veselības stāvokļa dēļ vairs nevarēju veikt darbu pats. Nekad nebija problēmu, bet es arī nebiju ārpus valsts, un tas ir pavisam cits jautājums. Vietnē būtu noderīgi, ja būtu juridiskais/finanšu konsultants, nezinu, vai tāds ir vai nav, bet ar dažiem jautājumiem noteikti varētu tikt galā Saula Gudmena tipa konsultants. Nezinu, vai kaut kas no tā palīdz, izklausās, ka jūs jau esat izveidojies.
 
Top