Metilamīns no polimetilamīna?

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Sveiki visi, kopš esmu forumā un sāku aplūkot visus zāļu sintēzes un to, kādas lietas, piemēram, ķimikālijas un reaģenti, tiem ir nepieciešamas, man ir ieradies ieradums aplūkot visu tīrīšanas vai atkailināšanas līdzekļu iepakojumus utt. Nesen lielveikalā sastapos ar diezgan interesantu produktu, kas kalpo kā antifrīzs. Uz iepakojuma bija rakstīts, ka tas ir 100 % tīrs polimetilamīns, ja tas, kas tur rakstīts, ir taisnība, un lielākoties tā arī ir, vai ir iespējams mainīt polimerizācijas procesu, vai ne? Es neesmu daudz mācījies par polimēriem, un es pat neesmu pārliecināts, vai metilamīna polimerizācija ir iespējama, kā arī atgriezenisks process uz jebkā, kas ir polimelizēts.
Atvainojiet, ja nosaukumi ir nepareizi vai ir kādas pareizrakstības kļūdas! Bet ķīmiskie nosaukumi šeit ir ar dažādiem nosaukumiem, un es neesmu pārliecināts par tulkojumu bcs alfabētu utt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Es domāju, ka nē. Pareizāks polimetilamīna nosaukums ir etanolamīna polimetilāts, un tā formula ir.
O98wgd4sL0
kas neizskatās pēc kaut kā, no kā var efektīvi iegūt CH³NH².
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Neesiet skumji. Izgatavojiet kādu metilammona hlorīdu ( metilamīna HCL) no amonija hlorīda un formaldehīda vai heksilamīna degvielas tabletēm vai kādā no vairākiem ceļiem.
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Haha dont worry Es biju tikai ieinteresēts. Man nebija rly gonna izmēģināt kaut ko. Esmu nedaudz vairāk izpētījis un mēģinājis sintezēt P2NP un pēc tam amfetamīnu. Bet paldies, jebkurā gadījumā novērtēju to!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Metilamīns pārvērš ketonus par katinoniem (praktiski visus), no tiem veido amfetamīnu metamfetamīnu un 10 citas lietas. Tas ir metils un amīns, CH³ savienots ar NH². Ja narkotiku sintēzē ir maģija, tad tā ir metilamīns. Jums vajag tikai fenilu un ogļūdeņraža ķēdi, un tas ir 10 narkotiku sākums. Kaut kas pārdomājams
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Ik, kas tas ir, bet nezināju, ka tas bija tik salauzts
 
Top