Question Looking for a vendor Ķīnā ražots tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs tīrs?

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Vai kāds ir iepircies https://m.made-in-china.com? Šķiet, ka viņi piedāvā daudzus produktus daudziem piegādātājiem. Interesanti, vai kāds ir izmantojis n rezultātu? Es esmu mēģinājis iepirkties no Ķīnas tikai vienu reizi, lai iegādātos cigarešu replikas, un tas bija scam... Es šaubos, vai iepirkties jebkur, kas nav pār tirgu ar escrow bc pagātnes pieredze ir bijusi negatīva.
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Lai gan es esmu pārdevējs.
Bet es atbalstu hostingu šeit.sir

Jo daudzi krāpnieki ir sabojājuši mūsu reputāciju.
Arī es viņus ienīstu.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Tātad esat pārdevējs vietnē Made in China? Jūs atzīstat, ka ir tādi legāli pārdevēji kā jūs, bet pēdējā laikā krāpnieki ir kaitējuši Made in China vietnes reputācijai?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, lielākā daļa ir legit, MiC ir sava veida kā alibaba. no otras puses, visur ir scammers, es iesaku jums jautāt ar Amarvel Bio par to, ko jūs meklējat, viņi ir aktīvi šeit forumā un ir super legit, nedaudz lēns, bet legit. viņu pārdevējs Jenny ir jauks un laipns, kopumā lielākoties labas lietas, ko teikt.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Vai AMarvel Bio ir iekļauts vietnē Made in China?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Iespējams, bet no turienes jūs lielākoties vienkārši sarunāsieties telegramā/whatsapp ar jebkura uzņēmuma pārdevēju.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Liela daļa starptautisko vietņu mani satrauc ar to, ka jau no paša sākuma tiek sagaidīts, ka pircējs iepirksies lielos apjomos. Piemēram, dw tirgū es nekad nepirktu vairumā, pirms tam nesaņemot bezmaksas paraugu vai vismaz neiegādājoties nelielu daudzumu, vai tikai samaksājot par piegādi. Tādējādi es vismaz zinu, ka pārdevējs ir kompetents kuģniecības jomā un ka produkts ir pieņemams. Vielai, kas mani interesē, man sākumā ir vajadzīgi tikai 5-10 grami. Acīmredzot ar laiku daudzums palielināsies. Bet, kad es izvietoju aptaujas, pārdevēji centās mani pierunāt iegādāties kg vai 5 kg daudzumu. Kā es uz to skatos, mums abiem ir labāk redzēt, vai 5-10grams nokļūst līdz galamērķim, piegādes laika daudzums, padomi, ko es varētu dot pārdevējam par nākamajiem kuģiem, ko viņi, iespējams, nezina (nerakstīt adreses ar roku, vakuumizlīmēt vai izmantot hermētiskus konteinerus, kam seko mylar utt.). Šīs ir lietas, ko es gribētu, lai pārliecinātos, ka neliela daudzuma kuģu laikā, ka jebkura no pusēm varētu atļauties zaudēt n mainīt kuģniecības par nākamo kravu, nevis tikai kuģniecības kg n Es esmu ārā no Crypto, pārdevējs ir ārā no nākotnes pirkumiem, ja vien viņi to darīt reship uc ... . Es domāju, ka tas ir iemesls, kāpēc ppl tik ļoti mīl dw tirgu escrow.
 
Top