Looking for a vendor Man ir vajadzīga palīdzība, lai atrastu piegādātājus

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
man nepieciešams fenty , h , mets vai hidromorfons

Es esmu mēģinājis meklēt tirgus šeit, bet pēc speading shitloads par manu pirmo vienu, jo es esmu skaidri dumbass un tiek scammed ar to es iestrēdzis meklēt spraudņi vietējiem. im atpakaļ šeit mēģina vēlreiz, jo šis puisis ir man maksā 25 buki par . no fenty domāšana im stulbs

ja kāds ir reccomendations par pārdevējiem, kas var saņemt man sūdi es gribu, kas ir uzticami un darīt escrow lūdzu, dodiet man zināt , im Kanādā un labprātāk pārdevēji, kas ir arī šeit bc tas būtu drošāk w kuģniecības
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Es varētu jums palīdzēt ar dažiem no šiem jautājumiem, bet mums par to būtu nepieciešams nedaudz parunāt. Neaktīvi Kalifornijā, bet ir vieta netālu no draugiem Vašingtonā, kur šķērsošana ir diezgan atvērta visiem, ja jūs par to zināt.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Es arī atrodos Kanādā un nākotnē plānoju pārdot, lai gan šobrīd man nekas nav (atvainojiet). Es gribētu vairāk uzzināt par kanādas zāļu tirgu, bet šķiet, ka šeit ir ļoti maz lietotāju no kanādas
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Man nācās izveidot jaunu kontu bc es aizmirsu pirmā konta paroli, anyway tho lmk, ja u kādreiz izlemj sākt pārdot bc man patiešām ir nepieciešams kāds šeit.
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Man nācās izveidot jaunu kontu bc es aizmirsu savu paroli par pirmo, bet jā, ļaujiet par to parunāt , es domāju, im leju es j gribu iegūt augstu lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Jūsu vietā es dotos uz tumšo tīmekli.
Savā brīvajā laikā aplūkojiet desmit lielākos tirgus,
atrast pārdevēju, kas piegādā preces no manas valsts
un kuram ir daudz noslēgtu pārdošanas darījumu ar labām atsauksmēm!
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kā jau teica cits dalībnieks, izmantojiet tumšo tīklu. Pārliecinieties, ka jūsu pašu drošības labad esat izlasījuši Darknet Bībeli !!!
Lielākajā daļā lielo tirgu ir aizliegti saraksti, kuros ir skaidri norādīts fent, bet ir viegli noskaidrot, kas ir un kas nav.... tikai jāuzmanās un jāapzinās, kāda specifika to izdala. ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ja jaunais alfabēts nepadodas, iesaku. Get kinks tor.taxi. Es domāju, ka i2p saites uz augšu
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Es varu nosūtīt produktus uz Kanādu, bet es pārdodu tikai KU kristālu, nekautrējieties sazināties ar mani, ja jūs tas interesē.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
daži patiešām labi pārdevēji šeit izmēģināt tos visus, bet izmantot escrow dzirdēts RCS ir labs arī dzirdēts VAKENTINO CARTEL arī ir labs
 
Top