Question Kā ar preses palīdzību izgatavot kokaīna ķieģeļus?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Man ir hidrauliskā prese ar 5x7 formu, un es gribu ķieģeļu maisījumu kokaīns / lidokaīns 70/30.

Izmēģinu, kā izmantot presi ar cepamo sodu, padarot to mitru, izsmidzinot ar acetonu, bet, kad to izņemu no veidnes, tā īpaši viegli drupinās stūros un malās un ir ļoti netīra. Protams, dzeramā soda atšķiras no koksa, bet es gribu to izdarīt pareizi pirmo reizi, lai nezaudētu produktu. Pateicos par jebkādiem padomiem vai soļiem.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Esmu veicis nelielu izpēti un man radās daži jautājumi:

Vai produkta samitrināšanai pirms saspiešanas labāk izmantot acetonu vai ūdeni?

Kāda ir laba metode žāvēšanai pēc saspiešanas? Kvēlspuldzes, vai man vajadzētu izmantot gaismas ventilatoru (vai abus?)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Žāvēšanai labāk izmantot vakuumkameru.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, kungs, atvainojiet par manu nezināšanu. Kad es presēju slapjo ķieģeli, man tas jādara tieši virs veidnes vai arī man starp tām jāieliek kāds plastmasas vai cepamais papīrs? Un, kad es to ievietoju vakuuma kamerā, tam jābūt veidnē vai kādā paplātē? Un cik ļoti man jāsamazina spiediens? Acetona vietā es izmantoju ēteri. Paldies!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Nē, bez kaut kā
tikai stikla/keramikas trauku
Jo zemāks spiediens, jo ātrāka žāvēšana. Par to lasiet sadaļā Biežāk uzdotie jautājumi par laboratorijām.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Hi sir I read the threads about vacuum un laboratory faq but im very noob and its driving me crazy...
Es zinu, ka tas ir pārāk daudz, bet man ir bacoeng vakuuma kamera no nerūsējošā tērauda ar rūdīta stikla vāku un atbilstošu 2 pakāpju vakuuma sūkni.
Acetona vietā es izmantoju dimetilēteri.
Vai šī iekārta būtu piemērota šim nolūkam?
Kādi soļi man būtu precīzi jāievēro?
Vai man jāveic kādi īpaši piesardzības pasākumi?
Atvainojiet manu nezināšanu un liels paldies!!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Jā, tas ir labi. Vai esat redzējuši Vakuuma eksikatoru pamācību ar video? Varat arī uzmeklēt google "how to use bacoeng vacuum chamber" (kā lietot bacoeng vakuuma kameru). :)
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, paldies, kungs, es jau iemācījos to izmantot. Man ir tikai vienas šaubas, kā es varu iegūt zivju zvīņas aparātu ? Es izmantoju 30 % borskābes un 50 % Kolumbijas koksa, bet man neizdodas iegūt šādu izskatu. Vai tas ir tāpēc, ka man jāpievieno vairāk borskābes pārslu, vai tāpēc, ka es nepareizi veicu procesu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Labdien, es noteikti neiesaku griezt savu kokaīnu. Saskaņā ar BB foruma politiku es nesniedzu nekādus padomus par produkta griešanu.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Vēlaties, lai tas spīdētu vai nē? Un Lidocain 30% ir pārāk daudz, tas būs totāls sūds produkts.
Vai tas ir Lidocain HCL vai tikai Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Jūs varat pievienot 5% farmācijas tablešu saistvielas, lai tā būtu cietāka, ja vēlaties, lai tā būtu arī tik smalks pulveris, cik vien iespējams, pirms to pārkausējat.

Magic cut pamati:
Borskābes pārslas
Lidokaīns
Neliels daudzums baltas ūdenī šķīstošas tabletes saistvielas
ir vēl dažas citas sastāvdaļas, bet es nevaru atcerēties, ka tas ir bijis sen.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokaīna pulveris

Paldies par padomu par pārslām, noteikti pasūtīšu kādu nākamreiz
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kāpēc jūs samazināt savu kokaīnu ar lidokaīnu? jūs dont aprūpi par savu pircēju veselību?? samazināt ar citu lietu, piemēram, NAC vai idk smtg, kas nepalielinās blakusparādības ..
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Pagaidām es varu teikt, ka jums ir cita veida klienti vismaz eiropā, kad runa ir par kokaīnu un tā griezumiem. Ir cilvēki, kas zina, kas ir labs materiāls, viņi ir laimīgi, ka saņem materiālu, kas vienkārši nomierina puncī, kā tam vajadzētu būt, citi domā, ka tas ir labs kokaīns tikai tad, ja viņiem ir nomierināta visa seja. Mūsdienās griešana nav saistīta ar peļņas maksimizēšanu, apkrāpjot klientus, griešana mūsdienās vairāk ir dot klientiem to, ko viņi vēlas, jo viņi zina ne jausmas par to, ko viņi patērē. Man tiešām bija daži puiši, kas man teica, ka mans kokaīns nav labs, jo viņi nejūtas slikti nākamajā dienā pēc tā lietošanas. Tas man visu pateica. Fucked up spēle jums ir jāspēlē, un lidokaīns ir tikai vēl viens instruments, lai izmantotu. Skumji, bet taisnība. Tomēr 30% no tā izklausās pārāk daudz, bet jā, kā uzņēmējam tev būs jāapmierina klientu vēlmes un vajadzības, dažiem no viņiem ir vēlmes, ko ne visi saprot, bet tas nenozīmē, ka kāds negrasās tās izpildīt.

Rediģēts: Tomēr mana pieredze ar citām narkotikām liecina, ka tas attiecas gandrīz tikai uz kokaīna lietotājiem. Speed arī būtu vēl viens izņēmums, bet tas ir vairāk apzināts un cilvēki pat aktīvi pieprasa kofeīnu saturošu speedu, kamēr kokaīna lietotāji joprojām pat visnotaļ sasmakušo koksu sauc par super stuff.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Saprotu... bet ja jūs gatavojat tīru kokaīnu, kāpēc gan neveikt tā laboratorijas testu? Lai potenciālajiem pircējiem pierādītu, ka šis kokaīns ir tīrs? Vai nosūtīt paraugus? Idk, es domāju, ka ir cits veids, kā iegūt vairāk pircēju.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kad es devu vienam pamēģināt manu tīro amfetamīnu, viņš teica, ka tas ir slikti. viņam pietrūka sajūtas, ka nervozitāte vai kā es viņam paskaidroju, es teicu, lai atnes kādu jums patīk es pamēģinu. ka sūdi.
bija 50/50 cafeine un ātrums (atleast 50 % samazināts weigt acetona mazgā.) Tātad cilvēks Jūs nekad nevar darīt to labi ar kokaīnu. smēķētāji saka, ka iepriekšējais ir labāks nē zibspuldzes ir lēns sniffers saka, ka tā garša salda, bet viņi paskatījās uz mani kā viņi fucking High... Tātad tā nav laba ? tas darbojas ļoti labi, bet tās samazināt ...
Bet es nekad neesmu griezis, kāda ir saldā garša vai tā varētu būt.
smēķētājiem šis patīk visvairāk. smēķētāji sūdzas par garšu.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Vai jums ir kāds interesants jautājums. Vai, iegādājoties neiesaiņotus paraugus, tiek pārbaudīta to tīrība un vai tajos jau ir tādas griezējvielas kā tas liellopu atkailinātājs? Vienkārši interesanti, jo ielas paraugos redzu tik daudz ķimikāliju.......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
protams, ne reizi jūs pērkat lielu jums būs daži sakari un varbūt arī uzticība."?
un jūs sākat pirkt mazus. tā ir mana pieredze, un pat pērkot no tā paša avota, nākamais bloks/ķieģelis var atšķirties. par laimi, es pazīstu dažus, kas pārdod kg/vai pusi, un viens ir gatavs ļaut man ņemt 100, un tas ir labākais, ko es varu saņemt, un partijās nav lielu atšķirību. Cits avots, no kura es pērku un kurš pērk kilogramus un pārdod pa 100 līdz 10 gr., arī ir labas kvalitātes, bet vairāk atšķiras garša un stiprums (smēķēšanas gadījumā), bet es nezinu, vai ķieģeļi, kas nāk, jau ir sagriezti.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Bet, ja tā realy sūdi es gribu citu produktu vai jūs vienkārši uzņemties savus zaudējumus un nekad vairs nepārdodiet.
Of atrast pienācīgas releyable avotu un nozagt tik daudz, cik klientiem jūs varat.... nav labākais padoms, bet tas ir labi darīt.
 
Top