Cik daudz laika es varētu saņemt?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Teiksim, es grasījos uzturēt tiešsaistes nezāļu veikalu, pats nodarboties ar narkotikām, bet arī ļaut pārdevējiem izmantot manu vietni un pārdot starptautiski, cik daudz laika es saņemtu? un kāds būtu laiks, ja jūs būtu nepilngadīgs? tas viss ir hipotētiski. ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
tas ir atkarīgs no jūsu valsts. tomēr jūs sagādātu daudz nepatikšanu gandrīz visā pasaulē. manā valstī mēs nepilngadīgajiem atļaujam gandrīz visu, ja viņiem ir mazāk nekā 16 gadu, ar dažiem izņēmumiem. Savulaik mani atbrīvoja no apsūdzībām par narkotiku ievešanu. Ja esat nepilngadīgs, tomēr es neiesaku iesaistīties šajā biznesā, kamēr neesat sasniedzis pilngadību un jums ir lielāka izpratne. Viens neliels pārkāpums var jums sagādāt lielas nepatikšanas.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
pietiekami godīgi, es domāju, ka līdz 17 gadiem strādāsim drošības jomā un varbūt pa ceļam iemācīsimies vēl kādu citu sūdu, lai pārliecinātos, ka mani neaizlaupīs.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Viens no pirmajiem noteikumiem būtu neatklāt savu vecumu, kā jūs to tikko izdarījāt
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Go Grumpy! Šauj uz zvaigznēm!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Tam veltiet pietiekami daudz laika.

Skatoties uz DPR, kurš saņēma 2x mūžu + 40 gadus bez nosacīta atbrīvošanas, salīdzinājumā ar citiem, kuri saņēma 6 gadus, ir grūti pateikt, cik ilgs laiks tev varētu beigties tbh.

Atkarīgs no lietas, valsts, advokātiem, prokuroriem un daudz kā cita.

Varbūt sāciet ar kādu mērķi, noteiktu $$$ summu, kas jums jānopelna, un padomājiet, kā to sasniegt. DNM darbība varētu būt viena no daudzajām izvēlēm, jo īpaši, ja esi tik jauns.
 
Top