Valstis, kurās jums bez iemesla var veikt pārmeklēšanu un kratīšanu mājās

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
1. Bavārija, Vācija

ķermeņa pārmeklēšana ietver to, ka jums jānoliek bikses, jānoliecas un jāizpleš vaigi. viņi ielūkojas jūsu ķermeņa dobumā.
Es to redzēju savām acīm, un draugi (f/m) par to ziņoja.
jūs varētu domāt, ka tas ir pret cilvēktiesībām. ļoti taisnība, jo jūs zaudējat visas cilvēktiesības, ja jūs tur aizdomās par narkotiku lietošanu. jūs neko nevarat darīt, jo to atbalsta vairākums.

2. Kur vēl?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Šādi dobumu meklējumi notiek arī citur. Tas nav nekas jauns.
Lūk, kaut kas tāds: muita konfiscē 10 g amfetamīna, ko pasūtījis puisis bez iepriekšējas sodāmības. Policija veic kratīšanu viņa mājās, kas ir diezgan standarta procedūra. Viņi neko neatrod, tikai to, ka viņam ir instalēta Tor pārlūkprogramma. Tas zvērinātajiem ir neapgāžams pierādījums, ka viņš ir narkomāns.
Viņam uzvelk rokudzelžus, un viņš dodas uz divarpus gadiem cietumā:
Tiesnesim šķiet, ka viņš ir labs cilvēks, viņam ir žēl narkomāna. Viņš palīdz nabaga cilvēkam, piespriežot viņam cietumsodu.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
Nav valstu, kurās nebūtu policijas brutalitātes. Pat ja likumi visur izklausās pietiekami pieklājīgi, izpildes jautājumi dažādās valstīs atšķiras. Pat visliberālākajās valstīs atradīsies ass policists, kurš sevi nostādīs augstāk par pieņemtajām normām.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Bavārija ir kā Teksasa, tikai turieties no turienes prom, ja nodarbojaties ar narkotikām vai vēl jo vairāk, ja nodarbojaties ar narkotiku biznesu. Berlīnē, Brēmenē un Ziemeļvidzemē mazs narkotiku daudzums policijai nav interesants, jo štata prokurori izmet lietas, jo ir pārslogoti un viņiem ir nopietni neizdarīti reāli noziegumi, kas jāizskata. Tomēr es nesaprotu, kā šis puisis varēja izciest vairāk nekā divus gadus. 10 g noteikti ir mazāk nekā 10 g Amph bāzes, un tas ir juridiski "neliels daudzums", un viņam būtu vajadzējis saņemt naudas sodu vai varbūt ne vairāk kā 3 mēnešus nosacīti. Es pieņemu, ka tas tiks izlabots apelācijas procesā, viņam, iespējams, bija ļoti slikts advokāts vai arī viņš bija kļūdījies, lai runātu ar policiju. Nekad nekad nerunājiet ar policiju! Sameklējiet specializētu advokātu! Vācijā jūs varat jautāt "Grüne Hilfe" par labiem advokātiem, viņi zina, viņi palīdz.
Vai kādam ir saite uz šo lietu?
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
es lasīju par to rakstu. tieši tas bija 10,6 g tīras amfetamīna bāzes. viņi teica, kā viņš pasūtīja kaut ko par 30 g amfetamīna produkta. protams, tikai tīra viela skaitās.
tur jūs redzat, cik tie ir "tīri".


šeit ir saite uz vācu laikrakstu, bet pilns raksts maksā, (es lasīju pilnu rakstu angļu valodā, bet nevaru to ātri atrast):
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43

Tas bija vēl 2019. gadā. Diemžēl man neizdevās uzzināt, kas iznāca no pārsūdzības. Taču fakts, ka viņš tika aizturēts, pats par sevi ir skandāls.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
es domāju, ka viņš "berufungā" saņēma nosacītu sodu, viņiem tikai jāsamazina sods līdz 2 gadiem, un tas ir ļoti iespējams.
tiesnesis nomira pavisam nesen. acīmredzot viņa dzīve bez narkotikām nav palīdzējusi.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
bavārijā viņi neuzņem laipni narkotiku lietotājus.
tas ir diezgan pārsteidzoši, kā dažādās Vācijas daļās atšķirīgi interpretē vienu un to pašu likumu - kā tas ir iespējams?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Vai esat no Bavārijas?
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
nē. pat ne tuvu, bet es pazīstu cilvēkus šur un tur.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Turpat kāds jauks nesen notikuša negadījuma ziņojums, kas tulkots svaigi:

Arī šis ir jauks:
 
Top