P2NP juridiskā statusa skaidrojums

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Es biju domājis, ka P2NP ir viena no DEA I saraksta ķīmiskajām vielām (ASS U ME), bet nupat izlasīju, ka tā nav.

Es tikai domāju, ka pajautāju šeit, lai pārliecinātos.

Vai ir kādi padomi, kā to iegādāties, vai tas pievērsīs man uzmanību?

Paldies!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Polijā juridiski ir
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ir kāds bijušais šī foruma lietotājs, kurš vada un nodarbojas ar p2np ražošanu pārdošanai. Patiesa likumīga sabiedrība ar ierobežotu atbildību. Policija divas reizes ir veikusi reidus, mēģinot viņu pieķert, ka viņam nav EPP licences (tā nav nepieciešama), kas ir ne tikai nepareiza likuma izpratne, bet arī vājš attaisnojums reidam.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Paldies par informāciju 41Dxflatine, (tu ātri kļūsti par manu Obiju Vanu), bet es domāju, ka tas tieši sasaucas ar manām bažām par šīm "pelēkās zonas" ķīmiskajām vielām. Es vienkārši gribu iegūt savus prekursorus, nevienam to nepamanot un nerūpējoties. Atvainojiet, es esmu inženieris, tāpēc manā dabā ir censties paredzēt katru problēmu un rast gatavus risinājumus. Diemžēl jau skolas laikā, kad man bija jāizvēlas starp 100 lvl fiziku vai 100 lvl ķīmiju, šķita, ka fizika man kalpos labāk. :(

Droši vien man vajadzētu atzīmēt, ka es esmu ASV.

Es domāju, ka tas, uz ko es patiesībā mēģinu norādīt, ir, ja es pasūtītu 500 g pa pastu, vai tas paceltu uzacis?
Es nezinu, kādos veikalos pārdod šīs ķimikālijas, bet mans vēlamais veids būtu ieiet vietējā veikalā un nopirkt to par skaidru naudu, neuzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Paldies par palīdzību, puiši, un Heisenberg, iespējams, jums ir taisnība... Man vajadzētu vienkārši pasūtīt no piegādātājiem vietnē.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Vai šo jautājumu uzdodat tāpēc, ka nesen ir uzsākta produkta, par kuru jūs interesējaties, pārdošana? Nemaz nerunājot par lielisku cenu, ņemot vērā valsti, kurā tā atrodas?

Es sazinājos ar šo vietu un uzdevu to pašu jautājumu. Īpašnieks atbildēja un teica, ka tas netiek kontrolēts ASV, tāpēc viņi to var pārdot. Es zvērēju, ka tas bija vai tam bija jābūt tuvu S1 sarakstu augšdaļai. Bet, meklējot visur, tostarp DEA tīmekļa vietnē, es nevarēju atrast neko konkrētu. DEA novērojamo un kontrolējamo vielu sarakstā nav minēts P-Nitropropropēns, bet simtiem citu ķīmisko vielu. Es bieži pārbaudīju no ziņkārības, un šis produkts joprojām ir pieejams pārdošanā.

Ja jūs interesē šis jautājums, tad, lai atbildētu uz jūsu jautājumu. Nē, jūs nepiesaistīsiet tūlītēju uzmanību. Bet kas zina, cik cītīgi viņi veic uzskaiti.
Kārtīgi sazinieties ar PM, lai noskaidrotu, vai mēs runājam par vienu un to pašu.

Veselība,
Marv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Es tomēr piespiedu policiju atdot man manu kravas automašīnu ar ķimikālijām, un vismaz pirms desmit gadiem viņi nevarēja to likumīgi paturēt, neskatoties uz to, ka man bija skaidrs, kas ir prekursors.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
ES P2NP ir legāla, bet tā ir dārga
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nē, tas tā nav, tikai dažās valstīs.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tas ir taisnība. Tā ir diezgan dārga, ja to pērk gatavu. Pēc manas pieredzes, izgatavojot to pašrocīgi, galu galā ir daudz lētāk.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kas ir patiesība?

Attiecībā uz to, ka P2nP ir legāla i ES, tā nav taisnība, esmu izveidojis atsevišķu ziņu, kurā paskaidrots, kurās valstīs un kāpēc tā nav legāla.

Tikai dažās Eiropas valstīs P2nP ir legalizēta.

Ieraksts bija par tās likumību, nevis ražošanas izmaksām.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tas nav pārāk dārgi, to var viegli iegādāties par 150-200 eiropā un vēl labāk ar labiem kontaktiem.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Uz Amazon
P2NP vietnē Amazon, kā redzams no ASV

Kaut kas, par ko es biju aizdomājies, bet neesmu izpētījis, daudzi no šiem reaģentiem dažās valstīs ir legāli, bet citās - nelegāli. Tāpēc šķiet reāli pierakstīties uz pasta pārsūtīšanas pakalpojumu, lai jums būtu adrese valstī, kurā prece ir likumīga. Tad, izmantojot VPN serveri šajā valstī, iegādājieties to no pārdevēja tīmekļa vietnes, lai piegādātu uz pasta pārsūtīšanas pakalpojuma adresi. Pēc tam pakalpojums to nosūta jums.

Uzreiz parādās pāris problēmas, piemēram, kā pārdevējs to iesaiņo (es nedarbosies, ja uz tā ir uzlīme "Bīstamas ķīmiskās vielas") un kā aizpildīt muitas veidlapas (bet es domāju, ka jūs varētu vienkārši nosūtīt aizpildītās veidlapas pa e-pastu).

Ņemot to visu, kā norāda @HEISENBERG, visvienkāršākais veids ir iegādāties to no piegādātāja forumā.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Es esmu p2np piegādātājs
Mēs parasti mainām savu produktu iepakojumu un maskējam tos kā citus nejūtīgus produktus.
Lai tiktu galā ar muitu, mēs arī aizstājam ar citiem produktiem, muitas deklarāciju.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Es būšu liecinieks jūsu vārdiem, jo jūs man devāt bezmaksas 300 gramu BMK Glycidic paraugu, un piegāde bija ātra un droša.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Prekursoru sarakstu Eiropā reglamentē Starptautiskā Narkotiku kontroles padome.
Fenilnitropropēns (P2NP) nav iekļauts tās sarakstos, taču tās ziņojumos šī viela ir uzsvērta kā amfetamīna prekursors.

Pastāv vēl viena problēma, p2np nav likumīgu lietošanas mērķu, tāpēc to ir grūti pamatot.

Šīs vielas tieša iegāde nav aizliegta ar likumu, bet jūs viegli varat nonākt tiesībaizsardzības iestāžu redzeslokā.

Eiropā cenas ir samērā zemas 200-300 eiro robežās par 1 kg, manuprāt, tas ir ļoti lēti.

Tajās valstīs, kur p2np ir aizliegts, vai gadījumos, kad nevēlaties sadedzināties, pērkot šo vielu, vai lai samazinātu izmaksas, varat sintezēt paši.
Šīs vielas ražošana ir ļoti vienkārša, sintēze ir viegli mērogojama, neaizņem daudz laika un neprasa dārgas un sarežģītas iekārtas.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Bet ir grūti iegūt nitroetānu, lai to sintezētu
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nitroetānu var iegādāties no vairākiem avotiem šeit Breaking Bad, tostarp Constantylious777 vai Brumer. :)
 
Top