Vai var atklāt neatklātus Adsense ienākumus dažādās valstīs?

potato123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Aptuveni 150 tūkstoši tika samaksāti no Google Adsense (Īrija) uz privātu Apvienotās Karalistes bankas kontu.
Es neesmu Apvienotās Karalistes rezidents, bet gan atrodos citā ES valstī, kur nodokļi jādeklarē, nevis Apvienotajā Karalistē. Šie ienākumi nekur nav deklarēti.

Mani uztrauc tas, ka Google darījumi no mana Apvienotās Karalistes bankas konta varētu tikt nosūtīti nodokļu iestādei manas dzīvesvietas valstī.

- Par šiem ienākumiem nav ziņots HMRC Apvienotajā Karalistē.

- Es nekad neesmu norādījis savu Apvienotās Karalistes bankas kontu ar Vācijas adresi - bankai ir veca adrese Apvienotajā Karalistē.

- Lieta tāda, ka HMRC Apvienotajā Karalistē nezinātu par šiem ienākumiem, ja vien to neuzzinātu no Apvienotās Karalistes bankas, tāpēc nedomāju, ka viņi šos datus nosūtītu saviem kolēģiem ES valstī, kurā es dzīvoju.

Cik ticams, ka šīs ES valsts nodokļu iestāde to uzzinās? Pastāv tādas lietas kā AEOI, kur automātiska informācijas apmaiņa starp dažādu jurisdikciju finanšu iestādēm tiek nosūtīta kompetentajām nodokļu iestādēm personas dzīvesvietas valstī. Nezinu, vai Apvienotās Karalistes bankas var tieši informēt ES valsts iestādes, vai vispirms tas būs jādara caur HMRC.

Interesanti, vai, izmantojot AEOI, informācija par šiem darījumiem tiks nosūtīta ES valsts nodokļu iestādei (vai arī varētu tikt pamanīts mans neparasti augstais atlikums).

Labprāt uzklausītu kāda viedokli, ja ir pieredze ar šo lietu? Vai arī ir kāds piemērotāks forums kaut kur šeit, tumšajā tīmeklī?

Tagad vēlos, lai es to būtu deklarējis, bet tagad jau ir par vēlu. Proti, nekad nav par vēlu to deklarēt... bet nauda 💸 ir jau visa iztērēta.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Es ceru, ka visa nauda tika iztērēta labām lietām, bet neizklausās, ka tā :D

Nākotnē būs labi nokļūt situācijā, kas ļauj atbrīvot no nodokļiem rezidences dēļ, lai nebūtu jāuztraucas.
Nodokļu nemaksāšana var būt likumīga, bet tam ir jābūt saskaņā ar likumiem.
 
Top