Parduodate "legalius" analogus JAV?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Norėčiau sužinoti, ar kas nors galėtų man paaiškinti kai kuriuos dalykus.

Pirma, maniau, kad analogų įstatymas taikomas 2 ir aukštesnio sąrašo narkotikams, bet ne 3 ir žemesnio sąrašo narkotikams. Taigi, tarkime, kas nors internete parduoda narkotiką, tarkime, ketamino ar benzodiazepino analogą, bet įtraukia akivaizdžiai buka išlygą "neskirta vartoti žmonėms" arba kažką panašaus į mefedroną, parduodamą kaip augalinis maistas, arba liūdnai pagarsėjusias "vonios druskas".

Kuo jus gali apkaltinti policija? Tai turi būti kažkas, jie neleis jums tiesiog išsisukti nuo atsakomybės už "narkotikų pardavinėjimą" pasakius "ne žmonių vartojimui" Išbandykite šį vieną triuką, kurio policija nekenčia!

Ne pardavinėti kažką panašaus į 3mmc, kurį dea jau sakė, kad laiko analogu, o kažką, kas nepatenka į analogų įstatymą, o tai, kaip maniau, yra ketamino ir benzo analogai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Kodėl ketamino ar benzo analogams nebūtų taikomas analogų įstatymas?
Tik greitai jį peržvelgiau ir mano nuojauta tokia;
- I ir II sąrašo analogai bus teisiami kaip I sąrašo narkotikai.
-III, IV, V ir VI sąrašo narkotikai bus persekiojami kaip narkotikai, kurių analogai jie yra.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nesu teisininkas, bet atrodo, kad jie negali taikyti analogiško įstatymo, jei susijęs narkotikas nėra įtrauktas į 1 arba 2 sąrašą.

Mano supratimu, jei yra analogas, tarkime, ketamino, įtraukto į 3 sąrašą, tuomet, jei jis parduodamas kaip "neskirtas vartoti žmonėms", žmogus yra daug labiau pilkojoje zonoje. Galbūt jus gali apkaltinti neleistinų vaistų pardavinėjimu ar panašiai (tik pavyzdys, o ne tikslus įstatymas).

Tiesiog atrodo, kad nėra aiškaus atsakymo, ką gali daryti valstijos ar federaliniai agentai.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
IME, jei tai nepatenka į 1984 m. federalinį analogų įstatymą (manau, kad buvo 84 m.? Dvigubai netikrinu rn) ir jei neatsidursite viduryje pardavimo. Visada vadinau rcs tikraisiais vardais, nors visi pardavė jį Molly sakydami tikrai mdma, turėjau keletą draugų, kurie buvo sugauti su etilono/bk-mdma ir 4mmc tiek prieš planuotą iš viso. Policininkams jį vadino tikruoju vardu. Narkotikai išmesti ant žemės ir 200+ dolerių bauda už šiukšlinimą dėl plastikinio maišelio. Jie rimtai sėdėjo ir googlino bk-mdea vaizdų paieškoje, kad galėtų palyginti hahahaha kaip yup that's it cuz didn't pop on field test
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Tačiau jei vadinate net legalias chemines medžiagas moliniais ar kuo nors kitu neteisėtu, už tai gali būti imamas mokestis
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Absoliučiai tai yra svarbiausia. Niekada neparduokite ko nors teisėto kaip ko nors neteisėto, mokestis yra tas pats
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
2015 m. spalis - Turėjau partnerį, kuris galiausiai susipyko ir pardavė mane, kad išgelbėtų savo užpakalį. Jis įkalbėjo mane parduoti 28 g "molly" slaptam valstijos policininkui. Atlikus lauko narkotikų testą buvo nustatytas teigiamas amfetaminų kiekis, todėl buvau suimtas. Jis buvo supakuotas į "spice" maišelį, ant kurio buvo užrašyta, kad tai smilkalai, neskirti vartoti žmonėms (maniau, kad tai padės įrodyti mano nekaltumą). Jie klaidingai jį identifikavo 3 kartus. Buvau per plauką nuo to, kad jie atmestų bylą, kai jie grįžo ir pasakė, kad tai buvo etilonas, kuris, matyt, buvo suplanuotas JAV nuo 2015 m. liepos mėn. Tuo metu žinojau, kad būsiu turėtas. Nieko negalėjo pasakyti ar padaryti mano advokatas (paskirtas teismo) - nuėjau ir gavau kelias kitų advokatų nuomones, ir jie iš esmės pasakė tą patį: "Jūs gavote ranką į ranką su slaptu policininku su neteisėta medžiaga, jo atvira ir uždaryta byla." Šis klaidingas saugumo jausmas, kad veikiate "pilkojoje zonoje", man kainavo 3 metus valstybiniame kalėjime ir viską, kas su tuo susiję. Tikriausiai galėjau šiek tiek kovoti ir pasiekti geresnių rezultatų, bet tuo metu jau buvau laimingas, kad viskas baigėsi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Tai visiškai nusišneka, brolau. Apgailestauju, kad taip nutiko. Ar žinojai, kas tai buvo? JAV teisme nebūtina žinoti, kad kažkas yra neteisėta, kad už tai būtum suimtas ir įkalintas, tačiau yra ir kitas aspektas - tyčia. Jei ant maišelio buvo parašyta, kad jis neskirtas vartoti žmonėms, ir nebuvo nieko parašyta apie narkotikus, jūsų advokatas galėjo teigti, kad nežinojote, kas tai yra. Galbūt. Nežinau konkrečių detalių. Galbūt dėl to jums būtų buvusi skirta mažesnė bausmė arba mažesnis kaltinimas. Protingas žmogus būtų sutaupęs pirmuosius uždirbtus 2000 dolerių ir pasisamdęs advokatą. Yra toks dalykas kaip iš anksto apmokami advokatai. Jūs sumokate honorarą, o tada, jei kas nors atsitinka, jie išrašo jums sąskaitą už valandas, dokumentų pateikimą ir pan. Žinau, kad tai skamba per daug, bet teismo paskirtam advokatui mokama iš tos pačios sąskaitos, iš kurios mokama prokurorui. Ir teisėjas. Taip neturėtų būti, bet taip yra. Jūsų teismo paskirtas advokatas dirba kitai pusei ir yra žemiausias žmogus. Jis kasdien mato šiuos vyrus, o jie, kaip žinia, nesutinka supykdyti savo viršininkų. Tačiau jūs turite turėti advokatą. Jūs, kaip atsakovas, negalite pateikti prašymo atskleisti bylos aplinkybes, pratęsti bylos nagrinėjimo terminą ar atlikti daugybę kitų veiksmų. Taip pat negalite derėtis su prokuroru. Jei teisėjas nusprendžia jums leisti, galite, bet turite prašyti specialaus leidimo ir jis nėra įpareigotas jus prajuokinti
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Iš tiesų protingas žmogus iš tiesų atideda į šalį kelis pirmuosius krūvius: 1. BAILĖ 2. LAISVĖJAS 3. Kelerių metų vertės komunalinių paslaugų (blogiausiu atveju lol). Ar žinau, kokia buvo "medžiaga"? Žmonės, per kuriuos ėjau, iš pradžių turėjo "molly", jie taip pat ją vadino m1. Kuris, mano manymu, yra metilonas. Tai buvo rūdžių rudos arba oranžinės spalvos uolienų kristalas, turintis specifinį kvapą. Po kurio laiko jie turėjo "antrosios kartos", kuri, jų teigimu, vis dar buvo legali, nes tai buvo kitas analogas eilėje (nors žinojau apie tikhalą ir dar ką nors, visa RC scena man buvo šiek tiek nauja, todėl buvau šiek tiek patiklus, nes informacijos tikrai nebuvo galima gauti, turiu omenyje, kad tuo metu kai kuriose parduotuvėse vis dar buvo "smilkalų"). Šiaip ar taip, jie vadino jį m2, jis buvo šviesiai geltonos spalvos, daug mažiau intensyvus ir trumpiau išliekantis nei m1, bet vis tiek malonus. Iš pradžių jie apkaltino mane MDMA prekyba, bet po daugiau nei metų, kai jie su manimi ir laboratorinių tyrimų rezultatais susipyko. Jie perėjo nuo MDMA prie kažko kito (tiksliai pamiršau, kažkokio beatnik stimulo, kuris buvo populiarus šeštajame dešimtmetyje), nuo mefedrono prie MDPV (bathsalts) ir galiausiai etilono, kai man buvo pateikti kaltinimai. ....INDICTED JANE!

Tačiau esi visiškai teisus, tie teismo paskirti durneliai yra žemesni už banginio šūdą. Per daugelį metų turėjau keletą, kurie iš tikrųjų mane ištraukė iš mažų dalykų. Aš atleidau savo pirmąjį advokatą iš tikrųjų, Tas vaikinas, su kuriuo galiausiai atsidūriau, tikriausiai buvo blogesnis. Niekada nieko nepadarė, išskyrus tai, kad nuo pat pradžių stengėsi sudaryti su manimi sandorį. "Arba jūs prisipažinsite, arba eisite į teismą, ir aš patarčiau to nedaryti, nes, atvirai kalbant, jūs pralaimėsite", o paskui pradėjo gąsdinti skaičiais: "Jei pralaimėsite, jums teks sumokėti iki 10 maksimalių sumų." Žinau, kaip tai vyksta, jie visi kartu savaitgaliais žaidžia golfą ir sudarinėja sandorius, ir buvo labai akivaizdu, kad man buvo meluojama. Tačiau ir antrosios nuomonės nebuvo labai viltingos, keli vyrukai iš kitur, už kelis tūkstančius dolerių, teigė, kad jie eis į teismą su savo kale, bet iš esmės sakė, kad bus "sunku įtikinti prisiekusiuosius, jie tave gavo ant plauko." Jie buvo patyrę su apčiuopiamesnėmis "sunkiųjų narkotikų" bylomis. Tikriausiai galėjau padaryti geriau, galėjau ir blogiau. Man siūlė 18 mėnesių apygardoje su 3 metų bandomuoju laikotarpiu ir panašiai. Aš pasirinkau valstijos laiką be lygtinio paleidimo. 3 metai (2 metai mando + vairuotojo pažymėjimo praradimas 3 metams), išėjau per 2 su puse metų su geru laiku. Jie taip pat turėtų būti su tavimi per visą bausmės laiką, jei norėtum pateikti apeliaciją ar pan. Dickhead niekada neatsakė į mano skambučius iš vidaus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Jūs pataikėte vinį į galvą su teismo paskirtais advokatais, aš įteikiau vienam iš jų išsamią schemą, kad vienas kaltinimas būtų panaikintas, ir ji apėmė mirusią tikslią bylą, kurią apygardos apeliacinis teismas panaikino, ( jie apkaltino mane už smūgį ir pabėgimą, bet tai, į ką pataikiau, buvo miestui priklausantis ženklas, o miesto rotušė buvo uždaryta, nes buvo naktis, ir pagal šios valstijos įstatymus turėjau 24 valandas apie tai pranešti, bet jie mane suėmė po 3 valandų. Jei tai būtų buvusi privati nuosavybė, transporto priemonė arba kas nors būtų sužeistas, būčiau turėjęs skambinti į policiją arba eiti tiesiai į policijos nuovadą. ) Ji paklausė: "Na, ar vis dėlto jūs tai padarėte?" Ne, už ką jie mane kaltina, ne. "Na, aš tiesiog paimčiau tai, ką jie jums pasiūlė, jums galėjo būti pareikalauta daugiau".😮😐😒
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Taip, sistema yra sujaukta. Jei kiekvienas kaltinamasis žinotų savo teises ir atsisakytų atsisakyti teisės į greitą bylos nagrinėjimą bei atsisakytų sudaryti susitarimą dėl kaltės pripažinimo, advokatams iš tikrųjų tektų pradėti dirbti savo darbą, o teismai beveik sustotų. Net ir nedidelis prisiekusiųjų teismas užima daug laiko ir yra labai brangus! Jei visi reikalautų jo, valstybės net negalėtų patraukti baudžiamojon atsakomybėn visų įstatymų pažeidėjų ir turėtų rinktis iš sunkiausių bylų. Galiu lažintis, kad vien tai paskatintų teisės reformą.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Visiškai sutinku Pseudo
Gaila, kad dauguma šių teismo paskirtų advokatų medžioja savo klientų neišmanymu ir tingumu. Tiesiog imkitės sandorio, greičiau įeikite, greičiau išeikite, greičiau apsisukite, mažiau darbo, daugiau veidų, daugiau pinigų, toks jų žaidimo pavadinimas. Jei tik žmonės žinotų savo "teises" ir būtų tvirti. Manau, kad iš tiesų galėtume vien tuo remdamiesi pradėti teisės reformą. Mano apylinkėje jie jau beveik patys tai padarė, kiek tai susiję su nesmurtiniais narkotikų nusikaltėliais. Pernelyg didelis skaičius kalinių, ankstyvas paleidimas į laisvę, mažesnės bausmės ir t. t.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Taip, tik problema ta, kad visi turi tai daryti, jiems šiuo metu nekyla problemų bėgti bėgiais už tai, kad kas nors reikalauja nepažeisti jų teisių ir siekia tikro teisingumo pagal įstatymo raidę. Iš esmės, jei vienas asmuo primygtinai reikalauja, kad jie iš tikrųjų atliktų savo darbą, jie pasidaro šūdini ir deda tašką, kad tave stipriai pribaigtų. Nebent, žinoma, turite PINIGŲ ir įsigyjate savo advokatą. Pinigai visada sušvelnina bet kokią bausmę, užtenka pinigų ir bausmės nėra. Jei bandysite tai daryti savarankiškai, viešasis pretendentas tiesiog nepadės. Sigh.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Manau, kad vienintelis būdas išsisukti nuo atsakomybės už šešėlinės rinkos narkotikų pardavinėjimą JAV būtų siuntimas iš užsienio šalies, kaip liūdnai pagarsėjusios driežų laboratorijos, siunčiančios iš Ispanijos, Nyderlandų, arba turėti kažką, kas taip pat nepatenka į analogiško įstatymo taikymo sritį.

Mano nuomone, ketamino analogai į tai patenka. Ketaminas yra įtrauktas į 3-iąjį sąrašą, o analogų įstatymas taikomas tik 1 ir 2 sąrašo narkotikams.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@SoldadoDeDrogas hahahaha Aš tiesiog pasijuokiau iš "kaltinamosios Džeinės", aš tyliai ėjau iš kambario į kambarį savo namuose tyliai šaukdama ,,kaltinamoji Džeinė, kaltinamoji Džeinė, kaltinamoji Džeinė", tu turi būti šaunus žmogus, nes aš buvau ir vis dar jaučiu skausmą dėl to kaltinimo klijavimo; rc valsas buvo fucked pamatyti apygardos kalėjime arba žinoti, kas atsitiko su draugais čia, valstybėse, 9/10 kaip ir jūs, pops amfetamino kartais meth, tada jie arba pasirašyti už kažką, kai tik testas buvo neįtikinamas, o kiti padarė tai, ką aš daryčiau, kuris yra platus jūs padarėte, ir aš leisčiau jį važiuoti ir mesti kauliukus, Aš pats dirbau gauti nusikalstamą veiką POCS ir POM sumažėjo ir buvo ant užstato kaip 3 su puse metų, kur aš gyvenu dauguma bondman neleis jums likti savo sąraše daug daugiau nei metus ar dvejus, nes aš manau, kad jie gauna kaip 30-50 paskirtų socialinių vienu metu, todėl, kaip ir aš buvau sumokėta prieš metus vienas buvo baigtas? Laimei, mano buvęs vidurinėje mokykloje jos ir jos mama turi vieną iš didžiausių kelių apskričių jurisdikcijos obligacijų aplink, visada gerai, kaip sakė fritas ir turi savo užpakalį, padengtą nuo šuolio, aš gavau savo dvylika nusikaltimų iki vieno nusižengimo, todėl jie iš tikrųjų sumažėjo vienas (Pocs tai buvo Xanax) Aš tiesiog atėjo pout teismo rūmų su triumfuojančia pergalinga šypsena ir laikė savo rankas aukštyn ir padėkojo žmogui aukščiau visų su viešuoju pretendentu!!!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Man didelė garbė, kad galiu suteikti jums trumpalaikį malonumą. Gera, kad kas nors suprato neaiškią nuorodą. Ačiū už gerus žodžius, drauguži. Dabar žvelgiu atgal ir savotiškai apgailestauju, kad nesiėmiau to šūdo į kabutes - arba, kitaip tariant, nesikreipiau į teismą. Dabar, kai apie tai pagalvoju, tai irgi šiek tiek šūdina, kad jie iš tikrųjų baudžia tave už tai, kad bandai žaisti savo kortomis. Argi kas nors sveiko proto nesiimtų visų įmanomų galimybių, kurios galėtų padėti jo padėčiai? Kodėl jūs to nedarytumėte, tiesa? Jie rimtai baugina žmones baime ir išsekimu, tarsi jau ir taip būtų nepakankamai susiklosčiusi situacija. Visa teisingumo sistema yra pasityčiojimas, man tikrai darosi bloga. Tiesiog galvoju apie bandymą paaiškinti visos situacijos tragizmą. Nesupranti, kokia ji iš tikrųjų bloga... kokia korumpuota... kol iš tikrųjų to nepatyrei. "Geriau turtingas ir kaltas, nei vargšas ir nekaltas".
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Sveiki, Moonbow, man labai gaila, kad jums teko taip asmeniškai susipažinti su liūdna padėtimi, į kurią pavirto mūsų teisinė sistema! Tikiu, kad galiausiai visi narkotikai bus legaliai vartojami, o ateities žmonės atsigręš į mūsų visuomenę ir sutiks, kad buvome neapsišvietę laukiniai... Ramybė, mano sese!
 
Top