Question PRAŠOME PAGALBOS!!! viešosios od teisinės problemos :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
aš rimtai susipainiojau, perdozavau ledo viešoje vietoje. manau, kad kažkas iškvietė policiją, nes išgirdau, kaip kažkas skambučio metu užsiminė apie narkotikus, ir netrukus po to pamačiau tris policijos automobilius, todėl kuo greičiau išėjau (neatrodydamas kaip visiškas narkomanas), bet išsigandau ir palikau maišelį toje vietoje, o ant jo yra pirštų atspaudų ir tikriausiai likučių. aš taip išsigandau. ką man daryti?

Galbūt man tiesiog paranoja, nes grįžusi namo jau turėjau klausos haliucinacijų, bet manau, kad tikriausiai esu įskaudinta.
esu žinomas narkotikų vartotojas savo rajone (ne ledo, bet kitų medžiagų).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Tikriausiai taip pat svarbu pažymėti, kad aš buvau tarsi akivaizdžiai susinervinęs. be perstojo sausai kvėpavau, labai stipriai prakaitavau ir atrodžiau išsigandęs kaip šūdas (nes taip ir buvo).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Kokios teisinės problemos jau iškilo?
Iš anksto nerimauti nereikia.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
dar nė vienas, todėl ur teisus ^^;

aš tiesiog nervinuosi, nes mane gali atpažinti pagal pirštų atspaudus
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Apie kokią šalį kalbame Jungtinė Karalystė. Mes turime beveik tokio paties tipo teisinę sistemą. Ar šis paliktas krepšys dingo, kai grįžote? Kiek buvo tame maišelyje? Manau, kad jei paneigtumėte viską ištisai, kad būtų neįmanoma patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Vienintelis asmuo, galintis jums sukelti problemų, esate jūs pats. Nesakykite policijai nė velnio ad jūsų bauda. Jūsų moteris ar vyras?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
aš esu JAV. nuo to laiko neišėjau iš namų, todėl nežinau, ar jis vis dar ten yra. maišelis buvo beveik tuščias, gal šiek tiek likučių. aš esu moteris. ar tai vis tiek būtų neįmanoma net ir su pirštų atspaudais?
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Ar kada nors buvote suimtas? Kokioje valstybėje esate. Ar atsitiktinai esate chemikas.
jei niekada nebuvote suimtas JAV, labai mažai tikėtina, kad jie turi jūsų atspaudus, o dar mažiau tikėtina, kad atspaudus galima pamatyti net ant maišelio.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Be to, viskas, ką jūs darėte, buvo stagnuoti aplink visus? Jus bet kokios spalvos, išskyrus baltą, būtų sunku čia dabar suimti. Jei tai yra Kalifornijoje, aš net atstovausiu tau, bet sakau, kad tau viskas gerai. Nebent tavo graži balta mergina, tada tavo didelės bėdos lol
 
  • Haha
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
jos sudėtinga ill pm u
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
and yeah I was visible freak out and at one point I was vomitting a lot. asian + white mix but im tan so :/
 
  • Wow
Reactions: vis

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Jei jūsų krepšyje nebus rasta jokių draudžiamų medžiagų, problemų nekils. Niekada nežinai, kodėl apsivėmėte, galbūt apsinuodijote. Rekomenduoju gerai išsimiegoti, vartoti vitaminus ir vertinti situaciją be paranojos. O ateityje būkite atsargūs su sunkiaisiais narkotikais, jie turėtų kelti malonumą, o ne problemas.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
ur teisus, stengsiuosi dėl to nesijaudinti. ačiū sm :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Jei jie nematė, kad jūs turėjote maišelį, o paskui iš karto jį įsigijo nenuleisdami nuo jo akių, jie negali parodyti turėjimo grandinės, kuri vienareikšmiškai veda pas jus. Jei niekada anksčiau nebuvote suimtas, jie neturi jūsų pirštų atspaudų. Jei buvote, ar jie paėmė jūsų atspaudus? Jie jų stebuklingai neturi. Paraphernalia yra nedidelis kaltinimas ir jie greičiausiai nešvaistytų savo laiko, kad persekiotų už paraphernalia, kurių kiekis mažesnis nei 1) 2 g, priklausomai nuo valstijos), net jei jie atvyks jūsų persekioti, būkite tikri, kad byla nėra slam dunk ir tai nedidelis kaltinimas. Jei nieko neprisipažįstate, jie nieko neturi. Išdalijote benamiams keliolika sumuštinių, vienas iš jų vėliau tuščiame maišelyje laikė narkotikus. Tai ne jūsų problema. Jie gali meluoti ir sakyti, kad matė jus arba turi vaizdo įrašą. Dabar neatsakote į klausimus.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Kartą išsisukau nuo kaltinimo marihuana (iš tikrųjų du kartus), nes piniginėje turėjau maišelį, į kurį dedami doleriai. Ir jie iš pradžių to nepastebėjo. Kai nuvykome į policijos biurą ir jie jį rado, jis buvo automobilio bagažinėje, bet nebuvo apskaitytas, taigi nebuvo jokios turėjimo grandinės. Kitą kartą teisme jiems pasakiau, kad noriu, jog jį savarankiškai ištirtų, o jie negalėjo sugalvoti. Įtariau, kad taip ir bus, nes pareigūnas pakomentavo, kokia ji buvo gera ( tai buvo apie 1998 m., kol dar nebuvo gausu aukštos kokybės marihuanos), ir jis buvo šerifo sūnus, kuris, kaip žinojau, rūkė žolę prieš tapdamas policijos pareigūnu.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Man patinka KORUPCIJA!!!
Nėra nieko geriau už korupciją!)
Pakeiskite savo mąstymą, ieškokite korumpuotų pareigūnų aukštuose sluoksniuose, tapkite *Maecenatu*
Ir kurkite savo taisykles!!!)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Nereikia nerimauti. Narkotikų vartojimas nėra neteisėtas. Jei jie randa jūsų maišelį su pirštų atspaudais, tai nieko nereiškia, nes visada kas nors gali apgauti u įdėdamas ką nors į jį.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Narkotikų vartojimas yra neteisėtas
2925.31 skirsnis - piktnaudžiavimas kenksmingomis svaiginamosiomis medžiagomis
(A) Išskyrus teisėtus mokslinių tyrimų, klinikinius, medicininius, odontologinius ar veterinarinius tikslus, joks asmuo, siekdamas sukelti apsvaigimą ar panašų fiziologinį poveikį, negali įsigyti, turėti ar naudoti kenksmingų svaiginamųjų medžiagų.
(B) Kas pažeidžia šį skirsnį, yra kaltas dėl piktnaudžiavimo kenksmingomis svaiginamosiomis medžiagomis - tai yra pirmojo laipsnio nusižengimas. Jei pažeidėjas anksčiau buvo nuteistas už piktnaudžiavimą narkotinėmis medžiagomis, piktnaudžiavimas kenksmingomis svaiginamosiomis medžiagomis yra penktojo laipsnio sunkus nusikaltimas.
(C)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Gerai, gerai. Jei u taip sakote. Mano klaida.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Tai vienas iš tų dalykų, kurie priklauso nuo to, kur esate. Kalifornijos, Oregono ir Vašingtono valstijose praktikuojamas žalos mažinimas, todėl, nors techniškai tai neteisėta, jie niekada nekaltina žmonių narkotikų vartojimu. Kitose valstijose jie tai naudoja kaip tikėtiną priežastį kratos orderiui gauti arba tyrimui atlikti, bet paprastai tai nutraukiama iki teismo. Kitose valstijose jie apkaltina jus viskuo, kuo tik gali. Tai ne tik valstijos, bet ir skirtingos jurisdikcijos turi skirtingą politiką
 
Top