Looking for a vendor Metilfenidatas

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sveiki visi,

Ieškau gryno metilfenidato kristalų / miltelių tiekėjo.
Nenoriu tablečių/tablečių/kapsulių.

Neieškau didelių kiekių, tik trijų ar keturių gramų.

Ačiū
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ar radote šaltinį?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Aš tai dariau prieš daugelį metų, tačiau nepamenu kur, pasižiūrėsiu. Aš tarsi praradau susidomėjimą metilfenidatu, nes jį naudojau norėdamas padėti kažkam atsikratyti kokaino, o paaiškėjo, kad amfetamino + mdma mišinys padarė dar geresnį darbą...
 
View previous replies…

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ačiū už atsakymą, cubesquare! Amf + MDMA yra puikūs, bet manau, kad fenidatai yra funkcionalesni, kai reikia susikaupti ir atlikti sudėtingas užduotis.

Jei žinote gerą metilfenidato, etilfenidato ar izopropilfenidato pardavėją, praneškite man. Ten, kur aš gyvenu, metilfenidato negalima gauti net su receptu - jo nėra sandėlyje.

Be to, jei žinote ritalino rūgšties pardavėją, atrodo, kad ši bendruomenė gali duoti gerų patarimų, kaip ją konvertuoti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Sveiki atvykę. Taip, tai buvo, kad norėjau atsikratyti kokso.
Esu nuolatinis mažų dozių amfetamino sulfato vartotojas.
Tik rytais, mažiau nei 30 mg. Dirbu darbą, kuriam reikia visiškos kognityvinės funkcijos ir aukšto koncentracijos lygio.
Man metilfenidatas čia niekuo nepadėjo.
AS mano atveju veikia puikiai.
Be to, kasdien 45 minutes prieš tai išgeriu 1 mg melatonino.
Raceminis amfetamino sulfatas man veikia kaip adderolis, manau...
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Aš esu tame pačiame kelyje su amfomis, bet manau, kad fenidatai geriau atitinka mano dėmesį.

Iš tikrųjų nesu bandęs metilfenidato, tik etilfenidato ir izopropilfenidato. Kai buvau vaikas, mano šalyje ADHD kaip liga neegzistavo, todėl man niekada nebuvo diagnozuota.

Manau, kad ir amfis, ir fenidatai man padeda susitvarkyti su koncentracija, o pastarieji yra veiksmingesni. Dėl pasiūlos pasidomėsiu ritalino rūgštimi.
 
Top