Looking for a vendor Man reikia pagalbos w ieškant pardavėjų

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
man reikia fenty , h , metamfetamino arba hidromorfono

Bandžiau ieškoti rinkų čia, bet po to, kai speading shitloads ant mano pirmojo, nes aš aiškiai esu kvailas ir yra scammed jį aš įstrigo ieškoti kištukų vietos. im atgal čia bando dar kartą, nes šis vaikinas kainuoja man 25 dolerius už . iš fenty mąstymo im kvailas

jei kas nors turi reccomendations pardavėjų, kurie gali gauti man šūdas aš noriu, kad yra patikimi ir padaryti escrow prašome leiskite man žinoti, im Kanadoje ir būtų geriau pardavėjai, kurie taip pat yra žemyn čia bc tai būtų saugiau w laivybos
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Galėčiau jums padėti, bet mums reikėtų apie tai šiek tiek pasikalbėti. Neakivaizdžiai Kalifornijoje, bet yra vieta netoli draugų Vašingtone, kur pervažiavimas yra gana atviras visiems, jei žinote apie tai.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Aš taip pat esu kanadoje ir ateityje planuoju parduoti, nors dabar nieko neturiu (atsiprašau). Norėčiau daugiau sužinoti apie kanados vaistų rinką, bet atrodo, kad čia yra labai mažai vartotojų iš kanados
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Turėjau susikurti naują paskyrą bc pamiršau pirmosios paskyros slaptažodį, bet kokiu atveju tho lmk, jei kada nors nuspręsite pradėti pardavinėti bc man tikrai reikia, kad kas nors čia ateitų
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Turėjau susikurti naują paskyrą bc pamiršau savo pirmosios slaptažodį, bet yea lets talk about it , i mean im down i j wanna get high lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Jūsų vietoje eičiau į tamsųjį tinklą.
Laisvalaikiu peržvelkite dešimt didžiausių rinkų,
rasti pardavėją, kuris siunčia iš mano šalies
ir turi daug užbaigtų pardavimų su gerais atsiliepimais!
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kaip sakė kitas narys, naudokitės darknetu. Savo saugumui būtinai perskaitykite darkneto bibliją !!!
Daugumoje didžiųjų rinkų uždrausti sąrašai, kuriuose aiškiai pasakyta fent, tačiau lengva išsiaiškinti, kas yra ir kas nėra.... tereikia stebėti ir suprasti, kokia specifika jį išduoda ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Jei naujoji abėcėlė nesileidžia į kalbas, rekomenduoju. Gaukite kinų tor.taxi. Manau, kad i2p nuorodos iki
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Galiu siųsti gaminius į Kanadą, bet parduodu tik KU kristalus, nedvejodami susisiekite su manimi, jei jus tai domina.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
keletas tikrai gerų pardavėjų čia išbandykite juos visus, bet naudokitės escrow girdėjau, kad RCS yra geras, taip pat girdėjau, kad VAKENTINO CARTEL taip pat yra geras
 
Top