Question Kaip pasigaminti kokaino plytas presu?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Turiu hidraulinį presą su 5x7 formomis ir noriu plytomis gaminti kokaino / lidokaino 70/30 mišinį.

Išbandau, kaip naudoti presą su soda, kad jis būtų drėgnas, purškiant acetonu, bet kai išimu iš formos, ji ypač lengvai trupa kampuose ir kraštuose ir yra labai netvarkinga. Žinoma, geriamoji soda skiriasi nuo kokso, bet noriu iš pirmo karto padaryti teisingai, kad neprarastų produkto. Dėkoju už bet kokius patarimus ar veiksmus.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Atlikau keletą tyrimų ir man kilo keletas klausimų:

Ar prieš suspaudžiant produktą geriau jį sudrėkinti acetonu, ar vandeniu?

Koks yra geras džiovinimo po suspaudimo metodas? Ar reikia naudoti kaitrines lemputes, ar šviesos ventiliatorių (ar abu?)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Džiovinimui geriau naudoti vakuuminę kamerą.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pone, atsiprašau už savo neišmanymą. Kai spaudžiu drėgną plytą, turiu tai daryti tiesiai ant formos, ar tarp jų turėčiau dėti kokį nors plastikinį arba kepimo popierių? O kai ją įdedu į vakuuminę kamerą, ji turėtų būti formoje ar kokiame nors padėkle? Ir kiek turėčiau sumažinti slėgį? Vietoj acetono naudoju eterį. Ačiū!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Ne, be nieko
tik stiklinis/keraminis indas
Kuo mažesnis slėgis, tuo greitesnis džiovinimas. Apie tai skaitykite DUK apie laboratorijas.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pone, aš perskaičiau temas apie vakuumines un laboratorines faq, bet im very noob and its driving me crazy...
Žinau, kad tai daug klausia, bet aš turiu bacoeng vakuuminę kamerą iš nerūdijančio plieno su grūdinto stiklo dangčiu ir atitinkamą 2 pakopų vakuuminį siurblį.
Vietoj acetono naudoju dimetilo eterį.
Ar ši mašina tam tiktų?
Kokius tiksliai veiksmus turėčiau atlikti?
Ar turėčiau imtis kokių nors ypatingų atsargumo priemonių?
Dar kartą atleiskite už mano neišmanymą ir labai labai labai ačiū!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ačiū, pone, jau išmokau juo naudotis. Turiu tik vieną abejonę, kaip galiu gauti žuvies žvynų aparatą ? Naudoju 30 % boro rūgšties ir 50 % kolumbietiško kokso, bet tokios išvaizdos negaunu. Ar dėl to, kad reikia pridėti daugiau boro rūgšties dribsnių, ar dėl to, kad procesą atlieku neteisingai?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Sveiki, primygtinai nerekomenduoju karpyti kokaino. Vadovaudamasis BB forumo politika, neteikiu jokių patarimų dėl produkto pjaustymo.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Norite, kad jis spindėtų ar ne? O lidokaino 30 % yra per daug, tai bus visiškai šūdinas produktas.
Be to, ar tai Lidocain HCL, ar tik Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
galite pridėti 5 % farmacinių tablečių rišiklio, kad jis būtų kietesnis, jei norite, kad jis taip pat turėtų būti kuo smulkesni milteliai, kol jį perkošite.

Magiškojo pjaustymo pagrindai:
Boro rūgšties dribsniai
Lidokainas
Nedidelis kiekis balto vandenyje tirpstančio tablečių rišiklio
yra dar keletas ingredientų, bet aš negaliu prisiminti, nes praėjo nemažai laiko.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokaino milteliai

Ačiū už patarimą dėl dribsnių, kitą kartą tikrai užsisakysiu
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
kodėl jūs pjaustote kokainą su lidokainu? jums nerūpi jūsų pirkėjų sveikata? pjaustyti su kitu dalyku, pavyzdžiui, NAC arba idk smtg, kuris nepadidins šalutinio poveikio ..
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Kol kas galiu pasakyti, kad bent jau europoje turite kitokių klientų, kai kalbama apie kokainą ir jo pjūvius. Yra žmonių, kurie žino, kas yra gera medžiaga, jie džiaugiasi gavę medžiagos, kuri tiesiog numalšina punkciją taip, kaip reikia, kiti mano, kad tai geras kokainas tik tada, kai jiems nutirpsta visas veidas. Šiandien pjaustymas nėra susijęs su pelno didinimu apgaudinėjant klientus, šiais laikais pjaustymas labiau reiškia duoti klientams tai, ko jie nori, nes jie velniai žino, ką vartoja. Man tikrai teko susidurti su vaikinais, kurie man sakė, kad mano kokainas nėra geras, nes jie nesijaučia blogai kitą dieną po jo vartojimo. Tai man viską pasakė. Šūdinas žaidimas, kurį tenka žaisti, o lidokainas yra tik dar vienas įrankis, kurį reikia naudoti. Liūdna, bet tiesa. Tačiau 30 proc. skamba per daug, bet taip, kaip verslininkas turėsi patenkinti klientų norus ir poreikius, kai kurie iš jų turi norų, kuriuos ne visi supranta, bet tai nereiškia, kad kažkas nesiruošia jų išpildyti.

Edit: Tačiau mano patirtis su kitais narkotikais rodo, kad tai taikoma beveik išimtinai tik kokaino vartotojams. Speedas irgi būtų dar viena išimtis, bet jis yra sąmoningesnis ir žmonės net aktyviai reikalauja kofeino turinčio speedo, tuo tarpu kokaino mėgėjai net labiausiai užterštą kokainą vis dar vadina super daiktu.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Suprantu... bet jei gaminate gryną kokainą, kodėl gi nepadarius jo laboratorinio tyrimo? Kad įrodytumėte potencialiems pirkėjams, jog šis kokainas yra grynas? Arba atsiųsti pavyzdžių? Idk, manau, kad yra kitas būdas turėti daugiau pirkėjų.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kai daviau vienam pabandyti savo gryno amfetamino, jis pasakė, kad blogai. jam trūko jausmo, kad nervingumas ar kaip aš jam paaiškinau, pasakiau, kad atneškite šiek tiek jums patinka aš pabandyti. kad šūdas.
buvo 50/50 kavos ir greičio (atleast 50 % sumažintas weigt acetono plauna.) Taigi žmogus Jūs niekada negali padaryti gerai su kokainu. rūkaliai sako, kad ankstesnis yra geriau ne blykstė yra per lėtai sniffers sako, kad jo skonis saldus, bet jie pažvelgė į mane, kaip jie fucking High.. taigi jo nėra gerai ? jis veikia labai gerai, bet jo sumažinti ...
Bet aš niekada nedarau pjovimo kas yra saldus skonis ar gali būti.
rūkaliai labiausiai mėgsta šį. snorteriai skundžiasi dėl skonio.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Turite smalsų klausimą. Kai perkate birius produktus, ar tikrinate mėginius, kad įsitikintumėte jų grynumu ir ar juose jau yra pjovimo medžiagų, pavyzdžiui, to galvijų kirmino? Tiesiog smalsu, nes gatvės mėginiuose matau tiek daug cheminių medžiagų......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ofcourse ne laiko, kai pirksite didelį, turėsite tam tikrų ryšių ir galbūt tam tikrą pasitikėjimą."?
ir pradėsite pirkti mažus. tokia mano patirtis ir net perkant iš to paties šaltinio kitas blokas / plyta gali skirtis. laimei, pažįstu kelis, kurie parduoda kg / pusę, o vienas yra pasirengęs leisti man paimti 100, ir tai yra geriausia, ką galiu gauti, kai partijos nedaug skiriasi. Kitas šaltinis, iš kurio perku kilogramus ir parduoda po 100-10 gr. Taip pat geros kokybės, bet labiau skiriasi skonis ir stiprumas (rūkymo atveju), bet nežinau, ar atvežamos plytos jau yra supjaustytos.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Bet jei jos realy shit i want other product or you simply take your losses and never sell again.
Iš suraskite padorų releyable šaltinį ir vogti tiek, kiek klientų galite.... nėra geriausias patarimas, bet tai yra gerai padaryti.
 
Top