Kiek laiko gausiu?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tarkime, ketinčiau įkurti internetinę piktžolių parduotuvę, pats tvarkyti narkotikus, bet taip pat leisti pardavėjams naudotis mano svetaine ir prekiauti tarptautiniu mastu, kiek laiko gausiu? ir koks būtų laikas, jei būtumėte nepilnametis? visa tai yra hipotetinis klausimas. ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
tai priklauso nuo jūsų šalies. vis dėlto jums grėstų nemažai problemų beveik visame pasaulyje. mano šalyje mes leidžiame nepilnamečiams beveik viską, jei jiems mažiau nei 16 metų, su keliomis išimtimis. Kadaise mane išlaisvino nuo kaltinimų narkotikų importu. Jei esate nepilnametis, nerekomenduočiau užsiimti šiuo verslu, kol nesate suaugęs ir neturite geresnio supratimo. Vienas nedidelis paklydimas gali sukelti daug problemų.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
pakankamai sąžininga, manau, kad iki 17 metų dirbsiu saugumo srityje ir galbūt pakeliui išmoksiu kitų dalykų, kad būčiau tikras, jog manęs neužpuls
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Viena pirmųjų taisyklių būtų neatskleisti savo amžiaus, kaip ką tik padarėte
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dangus! Eikite Grumpy! Šaudymas į žvaigždes!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Neskubėkite to daryti.

Žvelgiant į DPR, kuris gavo 2x iki gyvos galvos + 40 metų be lygtinio paleidimo, palyginti su kitais, kurie gavo 6 metus, sunku pasakyti, kiek laiko galiausiai galėtumėte gauti tbh.

Priklauso nuo bylos, šalies, advokatų, prokurorų ir daugybės kitų dalykų.

Galbūt pradėkite nuo tikslo, tam tikros sumos, kurią turite uždirbti, ir pagalvokite, kaip ją pasiekti. DNM veikla gali būti vienas iš daugelio tavo pasirinkimų, ypač kai esi toks jaunas.
 
Top