Delta 8-THC legalus Šveicarijoje?

chost

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi,
Deja, mano chemijos ir teisės žinios per menkos, kad galėčiau spręsti, ar delta 8-THC yra legalus Šveicarijoje.
Čia radau toliau pateiktą informaciją (išverstą į anglų kalbą):

Sintetiniai kanabinoidai
Bet kuri medžiaga (išskyrus kontroliuojamas medžiagas, įtrauktas į a, b, d ir f sąrašus), kurios struktūra yra išvesta iš indolo,
neatsižvelgiant į tai, ar indolo struktūroje esantis kitas anglies atomas pakeistas azoto atomu, pakeičiant:

image4.png

- azoto atomą (1 padėtis) alkilo, alkenilo, arilo arba heterociklinėmis struktūromis, turinčiomis ne mažiau kaip 3 anglies atomus;

ir papildomai

- indolo 3 padėtyje - karbonilo, karboksirūgšties esterio arba karboksirūgšties amido struktūrą, kuri papildomai yra bet kokio tipo ir bet kokiu laipsniu pakeista ir gali būti sujungta su indolo struktūra.
Šios struktūros gali būti bet kokiu būdu ir bet kokiu mastu pakeistos indolo struktūros 2, 4, 5, 6 ir 7 pozicijose.

Sintetiniai kanabinoidai 2

Bet kuri medžiaga (išskyrus kontroliuojamas medžiagas, įtrauktas į a, b, d ir f sąrašus), kurios struktūra yra gauta iš
6H-benzo(c)chromen-1-olio (6H-dibenzo(b,d)piran-1-olio), nepriklausomai nuo nefenolinio benzo žiedo hidrinimo laipsnio, pakeičiant:
image7.png

- 3, 6 ir 9 pozicijose bet kokiomis alkilo grupėmis.

Ar delta 8-THC yra sintetinis kanabinoidas pagal vieną iš dviejų pagrindinių kriterijų?
Ar kas nors galėtų man padėti, prašau? Ačiū
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Esu beveik įsitikinęs, kad delta 8 nėra sintetinis . Ar aš klystu?
 

chost

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jis natūraliai pasitaiko piktžolėse, tačiau tik 0,1 proc.
Viskas, ką galite nusipirkti, yra pagaminta iš CBD, žr. čia https://bbgate.com/threads/cbd-delta-8-sop.7306/.
Norėčiau sužinoti, ar cheminiu požiūriu jis patenka į vieną iš dviejų pirmiau pateiktų apibrėžčių
 
Top