P2NP teisinio statuso paaiškinimas

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Maniau, kad P2NP yra viena iš DEA I sąrašo cheminių medžiagų, (ASS U ME), bet ką tik perskaičiau, kad taip nėra.

Tiesiog pamaniau, kad paklausiu čia, norėdamas įsitikinti.

Ar yra kokių nors patarimų, kaip jį įsigyti, ar jis neatkreips į mane dėmesio?

Ačiū!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Lenkijoje teisinis yra
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Yra buvęs šio forumo naudotojas, kuris vadovauja ir verslui, gaminančiam p2np pardavimui. Tikra teisėta ribotos atsakomybės bendrovė. Policija du kartus surengė pas jį reidą, bandydama pagauti jį neturint EPP licencijos (ji nereikalinga), o tai ne tik klaidingas įstatymo supratimas, bet ir menkas pretekstas reidui.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ačiū už informaciją 41Dxflatine, (greitai tampate mano Obi-Wanu), bet manau, kad tai tiesiogiai susiję su mano susirūpinimu dėl šių "pilkosios zonos" cheminių medžiagų. Aš tiesiog noriu gauti savo pirmtakus niekam nepastebint ir nesirūpinant. Turėsite mane atleisti, esu inžinierius, todėl iš prigimties stengiuosi numatyti kiekvieną problemą ir turėti paruoštus sprendimus. Deja, dar mokykloje, kai turėjau rinktis tarp 100 lvl fizikos ir 100 lvl chemijos, atrodė, kad fizika man pasitarnaus geriau. :(

Tikriausiai turėčiau pažymėti, kad esu JAV.

Manau, kad iš tikrųjų bandau užklausti, ar jei užsisakyčiau 500 g paštu, ar tai pakeltų antakius?
Nežinau, kokios parduotuvės parduoda šias chemines medžiagas, bet man priimtiniausias būdas būtų nueiti į vietinę parduotuvę ir nusipirkti už grynuosius pinigus, nerodant asmens tapatybės dokumento.

Ačiū už pagalbą, vaikinai, ir Heisenberge, tikriausiai esate teisus... Turėčiau tiesiog užsisakyti iš svetainėje nurodytų tiekėjų.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Ar užduodate šį klausimą dėl vietos, kurioje neseniai pradėta prekiauti produktu, apie kurį teiraujatės? Jau nekalbant apie tai, kad už puikią kainą, atsižvelgiant į šalį, kurioje jie yra įsikūrę?

Kreipiausi į šią vietą ir uždaviau tą patį klausimą. Savininkas atsakė ir pasakė, kad jis nėra kontroliuojamas JAV, todėl jie gali jį pardavinėti. Prisiekinėjau, kad jis buvo arba turėjo būti netoli S1 sąrašų viršūnės. Tačiau ieškodamas visur, įskaitant DEA svetainę, nieko konkretaus neradau. DEA stebimų ir kontroliuojamų cheminių medžiagų sąraše neminimas P-Nitropropropenas, bet šimtai kitų cheminių medžiagų. Dažnai tikrinu iš smalsumo ir tas produktas vis dar parduodamas.

Jei dėl to teiraujatės, tuomet atsakysiu į jūsų klausimą. Ne, iš karto neatkreipsite dėmesio. Bet kas žino, kaip uoliai jie saugo įrašus.
Nedvejodami kreipkitės į PM, kad sužinotumėte, ar kalbame apie tą patį.

Sveiki,
Marv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Aš privertiau policiją grąžinti man sunkvežimį su cheminėmis medžiagomis ir bent jau prieš dešimtmetį jie negalėjo teisiškai jų sulaikyti, nors man buvo aišku, kas yra pirmtakas.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
ES P2NP yra teisėtas, bet brangus
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ne, taip nėra, tik tam tikrose šalyse.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tai tiesa. Jos gana brangios, jei perkate jau paruoštą. Iš savo patirties žinau, kad gaminant pačiam galiausiai gaunasi daug pigiau.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kas yra tiesa?

Dėl P2nP teisėtumo i ES, tai netiesa, padariau atskirą įrašą, kuriame paaiškinau, kuriose šalyse ir kodėl tai nėra teisėta.

Europoje P2nP įteisinta tik keliose šalyse.

Įrašas buvo susijęs su jo teisėtumu, o ne su jo gamybos sąnaudomis.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Jis nėra per brangus, europoje jį galima lengvai įsigyti už 150-200, o turint gerų kontaktų - dar geriau
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
"Amazon
P2NP "Amazon" parduotuvėje, žiūrint iš JAV

Man buvo įdomu, bet nesigilinau, kad daugelis šių reagentų yra legalūs vienose šalyse ir nelegalūs kitose. Taigi atrodo įmanoma užsiregistruoti pašto persiuntimo paslaugą, kad turėtumėte adresą šalyje, kurioje prekė yra teisėta. Tada, naudodamiesi toje šalyje esančiu VPN serveriu, nusipirkite jį iš pardavėjo svetainės, kad jis būtų pristatytas į pašto persiuntimo paslaugos adresą. Tuomet tarnyba ją išsiųs jums.

Iš karto iškyla keletas problemų, pavyzdžiui, kaip pardavėjas jį supakuoja (nedirbsiu, jei ant jo bus užklijuotas lipdukas "Pavojingos cheminės medžiagos") ir kaip užpildyti muitinės formas (bet manau, kad galėsite tiesiog išsiųsti užpildytas formas el. paštu).

Kaip nurodo @HEISENBERG, paprasčiausias būdas yra pirkti iš tiekėjo forume.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Aš esu p2np tiekėjas
Paprastai pakeičiame savo produktų pakuotes ir užmaskuojame juos kaip kitus nejautrius produktus.
Norėdami susidoroti su muitine, taip pat pakeičiame kitais produktais, muitinės deklaraciją.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Būsiu jūsų žodžių liudytojas, nes man davėte nemokamą 300 g BMK Glycidic mėginį, o pristatymas buvo greitas ir saugus
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Prekursorių sąrašą Europoje reglamentuoja Tarptautinė narkotikų kontrolės valdyba.
Fenilnitropropenas (P2NP) nėra įtrauktas į jų sąrašus, tačiau jų ataskaitose ši medžiaga pabrėžiama kaip amfetamino pirmtakas.

Yra dar viena problema, p2np neturi teisėtų vartojimo tikslų, todėl jį sunku pateisinti.

Tiesiogiai įsigyti šios medžiagos įstatymai nedraudžia, tačiau galima lengvai patekti į teisėsaugos institucijų akiratį.

Europoje kainos yra gana mažos - 200-300 eurų už 1 kg, mano nuomone, tai labai pigu.

Tose šalyse, kuriose p2np draudžiamas, arba tais atvejais, kai nenorite nudegti pirkdami šią medžiagą arba norėdami sumažinti išlaidas, galite susintetinti patys.
Šios medžiagos gamyba yra labai paprasta, sintezė lengvai keičiama, neužima daug laiko ir nereikalauja brangios ir sudėtingos įrangos.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Tačiau sunku gauti nitroetano, kad jį būtų galima susintetinti
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nitroetano galima įsigyti iš daugelio šaltinių čia, Breaking Bad, įskaitant Constantylious777 arba Brumer :)
 
Top