WHATSAPP | ANDROID !!!RIASZTÁS!!!

Üdvözlöm az egész BB közösséget. Szeretném elmondani, hogy mit találtam nemrég. A román rendőrség nagyszámú kábítószer-kereskedőt fogott el. Néhányan közülük jó barátaim voltak. Ez egy elég hosszú ügy volt, sok emberrel.
Végül az ötlet az, hogy mindenki Android telefonokat + Whatsappot használt. Most, mint minden traffipax, megpróbálja magát a lehető legjobban megvédeni. A csoport tagjai úgy gondolták, hogy ha egy sms megírása után törlik a képet és a beszélgetést, akkor biztonságban vannak... De sajnos nem voltak biztonságban. A legtöbben megadták a jelszót a telefonjukról, abban a hitben, hogy nincs mit találni a telefonjukban, másoknak egy 4/8 karakterből álló pin számot adtak meg. Végül tegnap az egyik ember megmutatta nekem a 400 oldalas vádiratot, amit nagyon figyelmesen elolvastam. Ott sok mindent láthattam. De amit a legjobban láttam, azok a Whatsappon folytatott beszélgetéseik, képeik és videóik voltak. Most őszintén azt hittem, hogy a whatsapp végig titkosítva van. És valóban, végponttól végpontig titkosítva van, ami azt jelenti, hogy a beszélgetést menet közben nem lehet lehallgatni. A probléma az ANDROID, az Android telefon létrehoz egy mappát a DATA belső memóriában. Ebben a könyvtárban egy alkalmazás telepítésekor könyvtárak jönnek létre. Tehát a rendőrség abszolút mindent láthat. Észrevettem, hogy a SIGNAL nem rendelkezik létrehozott könyvtárral. Az egyik, ami jó.
Nem akarom azt mondani, hogy az Android rossz telefon vagy a whatsapp. Ezzel a hozzászólással csak azt akarom mondani, hogy nem annyira számít, hogy milyen alkalmazással kommunikálsz... A legfontosabb, hogy legyen ALFANUMERIKUS jelszavad, ami legalább 10 karakterből áll. Tudom, hogy idegesítő minden alkalommal beírni a jelszót, de BETTER SAFE THAN SORRY.
Dolgok, amiket megtehetsz az extra fokú védelem érdekében!!!
Ha iPhone xs felfelé van, aktiváld a Lock Down módot. Ez letiltja az USB-t.
A FIND MY PHONE-t is aktiválhatod ISO/Androidon, és a jelszót odaadhatod valakinek, akiben megbízol. Abban az esetben, ha rajtakapnak, hogy gyári visszaállítást végez az ICLOUD-on vagy a GOOGLE-n.


Vigyázzon a hátára, védje meg a családját, támogassa a BreakingBad-et!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
Az egész értelmetlen. Csapatunk több mint 10 éve van jelen a gyógyszeriparban, és a legrégebbi tagok közül néhányan már majdnem 20 éve vannak a szakmában. A jelenlegi realitásokban a népszerű hírvivők használata a szívből jövő vallomáshoz hasonlítható. Egy izraeli cég az összes fejlett országot ellátja az UFED nevű berendezéssel. Ez a berendezés lehetővé teszi, hogy a LE mindent megkapjon az iPhone-okból, a macbookokból és más operációs rendszerekből.
Az egyetlen lehetőség az OS használata USB-n (Whonix / Tails). Nem hagy nyomot a saját eszközén. Használj jabber+otr-t a kommunikációhoz. És persze nem használhatod a postai szolgáltatásokat, csak a holtpontokat. Az online drogkereskedők 10-ből 9 letartóztatása annak köszönhető, hogy a küldeményeik alapján azonosítják őket.

Ha valaki azt mondja neked, hogy nyugodtan árulhatsz kábítószert online az iPhone/Androidod és a Whatsapp segítségével, köpj az arcába.

Tényleg meglep, amit a kanapé névtelen szakértői írnak. A legtöbbek számára a JS jelenléte egy oldalon az a kiváltó ok, ami eltántorítja az embert a darknet valamelyik oldalának használatától. De a saját címed elhagyása drogvásárláskor egy oldalon olyan, mintha azt mondanád, hogy "Helló".
Azok az idők, amikor a JS veszélyes volt, már régen elmúltak, kivéve persze, ha a fejlesztők a Google JS-t használják a projektjeikben.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Pénztár cellebrite ufed touch 2.
Az izraeli cég 0day exploitokat használ, nincs mód a telefon védelmére...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Köszönjük, hogy megosztotta ezt. Jó bemenet HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Nem aggódnék, hogy elkapják, ha a legrosszabb esetben megtörténik, de igen, a Signal jobb vagy egy iphone
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
8
Mindenesetre valami olyasmit kell használnia, mint az SD Maid, hogy rendben tartsa a rendszert. Magam számára napi rendszerességgel ütemeztem a tiszta futtatást.

SD Maid megtalálható innen:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Az egyetlen dolog, amit nem szeretek ebben az alkalmazásban, hogy legfeljebb a telefonomat tisztítja. Nem szeretem, ha bármit titkosítatlanul elküldenek egy szerverre, és nem az én ellenőrzésem alatt áll. Talán megtisztíthatom a telefonomat, de semmi mást.
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
miért ne használhatná a munkamenet alkalmazást.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Használom a munkamenetet. Azt hiszem, paranoiás vagyok az üzenetküldő alkalmazásokkal kapcsolatban. A munkamenet meglehetősen biztonságos.
 
Top