"Legális" analógok értékesítése az Egyesült Államokban?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Szeretném, ha valaki tisztázna nekem néhány dolgot.

Először is, azt hittem, hogy az analóg törvény a 2. és annál magasabb listán szereplő kábítószerekre vonatkozik, de a 3. vagy annál alacsonyabb listára nem. Tehát mondjuk valaki online árul egy kábítószert, mondjuk egy ketamin vagy benzodiazepin analógot, de tartalmazza a nyilvánvalóan bika figyelmeztetést, hogy "nem emberi fogyasztásra", vagy valami hasonlót, mint a mefedron, amit növényi táplálékként árulnak, vagy a hírhedt "fürdősók".

Mivel vádolhat a rendőrség? Valamit csak kell, nem fogják csak úgy megúszni a "kábítószer árusítást" azzal, hogy "nem emberi fogyasztásra" Próbáld ki ezt a trükköt, amit a rendőrség utál!

Nem olyasmit árulsz, mint a 3mmc, amit a DEA már közölte, hogy analógnak tekintenek, hanem olyasmit, ami nem tartozik az analóg törvény hatálya alá, ami szerintem a ketamin és a benzo analógok.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Miért nem tartoznak az analógokról szóló törvény hatálya alá a ketamin vagy a benzók analógjai?
Csak gyorsan átnéztem, és az az érzésem;
- az I. és II. jegyzékben szereplő analógokat úgy fogják tárgyalni, mintha I. jegyzékben szereplő kábítószerek lennének.
-A III., IV., V. és VI. jegyzékben szereplő kábítószereket úgy fogják elítélni, mint annak a kábítószernek az analógját, amelynek az analógja.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nem jogász, de úgy tűnik, hogy nem tudják használni az analóg törvényt, ha a kapcsolódó gyógyszer nem az 1. vagy 2. jegyzékben szerepel.

Az én értelmezésem szerint, ha van egy analógja, mondjuk a ketaminnak, ami a 3. listán szerepel, akkor amíg azt "nem emberi fogyasztásra" címkével forgalmazzák, addig sokkal inkább szürke zónában vagyunk. Esetleg vádat emelhetnek ellened jogosulatlan gyógyszer árusításáért, vagy valami ilyesmi (csak egy példa, nem pontos törvény).

Csak úgy tűnik, hogy nem nagyon van egyértelmű válasz arra, hogy mit tehetnek az állami vagy szövetségi ügynökök.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
IME ha nem esik az 1984-es szövetségi analóg törvény hatálya alá (azt hiszem, 84 volt? Nem duplán ellenőrzöm rn), és ha nem kapja el az értékesítés közepén. Mindig hívtam rcs valódi nevek szerint, még akkor is, ha mindenki eladta Molly azt mondta, hogy tényleg mdma, volt néhány barátom elkapják etilonnal/bk-mdma és 4mmc mindkettő előtt tervezett egyáltalán. A zsaruknak a rendes nevén nevezték. A drogot a földre dobták, és 200+$-os büntetést kaptak a műanyag zacskóért. Komolyan ültek és gugliztak bk-mdea-t a képkeresőben, hogy összehasonlítsák hahahaha mintha yup ez az cuz nem pattant volna ki a helyszíni teszten.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
De ha még a legális vegyszereket is Mollynak vagy valami más illegálisnak nevezi, akkor felszámolhatják érte
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Abszolút ez. Soha ne adjon el valami legálisat valami illegálisnak, a díj ugyanaz
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
2015. október - Volt egy partnerem, aki végül fennakadt, és eladott engem, hogy megmentse a seggét. Felültetett, hogy 28 g "mollyt" adjak el egy beépített állami rendőrnek. A helyszíni drogteszt pozitív értéket mutatott amfetaminra, és így letartóztattak. Egy "fűszeres" zacskóba volt csomagolva, amire rá volt írva, hogy füstölő -nem emberi fogyasztásra- (azt hittem, hogy ez segít majd az ártatlanságomat bizonyítani.) Körülbelül másfél évig jártam bíróságra, mert nem tudták azonosítani a laboratóriumban. Háromszor tévesen azonosították. Egy megjelenésnyire voltam attól, hogy elutasítsák az ügyet, amikor visszajöttek, és azt mondták, hogy Ethylone, ami úgy tűnik, hogy 2015 júliusától lett beütemezve az USA-ban, azt hiszem. Ekkor már tudtam, hogy el fognak kapni. Az ügyvédem semmit sem tudott mondani vagy tenni (bíróság által kijelölt) - elmentem és több véleményt kaptam más ügyvédektől, és alapvetően ugyanazt mondták: "Kéz a kézben van egy beépített rendőrrel egy illegális anyaggal, ez egy nyílt és lezárt ügy." Ez a hamis biztonságérzet, hogy a "szürke zónában" működöm, 3 évembe került az állami börtönben és mindenbe, ami ezzel együtt járt. Valószínűleg küzdhettem volna egy kicsit, és jobb eredményeket értem volna el, de addigra már csak örültem, hogy túl vagyok rajta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Ez totál szívás, tesó. Sajnálom, hogy ez történt. Tudtad, hogy mi volt az? Az amerikai bíróságon nem kell tudnod, hogy valami illegális ahhoz, hogy letartóztassanak és börtönbe zárjanak érte, de van egy másik szempont is, mégpedig a szándékosság. Ha a zacskón az állt volna, hogy nem emberi fogyasztásra, és nem volt rajta semmi drogról, az ügyvédje azzal érvelhetett volna, hogy nem tudta, mi az. Talán. Nem ismerem a részleteket. Lehet, hogy csökkentették volna a büntetést, vagy enyhébb vádat kaphatott volna. Egy okos ember megspórolja az első 2000 dollárt, amit keres, és ügyvédet fogad. Van olyan, hogy előre fizetett ügyvéd. Kifizeted az előleget, és ha történik valami, akkor kiszámlázzák az órákat, a beadványokat stb. Tudom, hogy ez túlzásnak hangzik, de a bíróság által kijelölt ügyvédet ugyanarról a számláról fizetik, ahonnan az ügyészt is. És a bíró is. Kifejezetten nem így kellene lennie, de így van. A bíróság által kijelölt ügyvéd a másik oldalnak dolgozik, és ő a ranglétra alján áll. Naponta találkozik ezekkel a fickókkal, és ők köztudottan nem akarják feldühíteni a feletteseiket. Azért ügyvédre szükséged van. Ön alperesként nem kérhet felderítést, hosszabbítást vagy egy sor más dolgot. Nem tárgyalhatsz az ügyésszel sem. Ha a bíró úgy dönt, hogy hagyja, akkor igen, de külön engedélyt kell kérnie, és nem köteles humorizálni.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Valóban, egy okos ember félreteszi az első néhány halmazt, 1. BAIL 2. LAWYER 3. Néhány évnyi komáromi (legrosszabb esetben lol). Tudom, hogy mi volt az "anyag"? Akiken keresztül mentem eredetileg 'molly' volt, ők is m1-nek hívták. Ami szerintem metilon. Ez egy rozsdabarna/narancssárga színű hegyikristály volt, határozott szaggal. Egy idő után volt a 'második generáció', amiről azt állították, hogy még mindig legális, mivel ez volt a következő analóg a sorban (bár tudtam a tikhalról és miegymásról, az egész RC szcéna kissé új volt számomra, így egy kicsit hiszékeny voltam, mivel információt nem igazán lehetett kapni, úgy értem, akkoriban még mindig volt 'füstölő' néhány boltban). Mindenesetre m2-nek hívták, halványsárga színű volt, sokkal kevésbé intenzív és rövidebb ideig tartó, mint az m1, de még mindig élvezhető. Eredetileg MDMA-kereskedelemmel vádoltak meg, de miután több mint egy évig baszakodtak velem és a laboreredményekkel. Az MDMA-ról áttértek valami másra (pontosan elfelejtettem, valami beatnik stimulánsra, ami az 50-es években volt nagy divat) a mefedronra, az MDPV-re (bathsalts) és végül az etilonra, amikor vádat emeltek ellenem. .... INDICTED JANE!

Bár teljesen igazad van, azok a bíróság által kinevezett gorillák alantasabbak, mint a bálnaszar. Volt néhány, akik tényleg leszoktattak apróságokról az évek során. Igazából az első ügyvédemet kirúgtam, a fickó, akinél végül kötöttem ki, valószínűleg rosszabb volt. Soha nem tett semmit azon kívül, hogy megpróbált egyezséget kötni velem az elejétől fogva. Gyorsabb fordulat - több pénz nekik. "Vagy beismeri a vádat, vagy perre megy, és én azt tanácsolnám, hogy ne tegye, mert őszintén szólva veszíteni fog", majd számokkal fenyegetett. "Ha veszít, akkor maximum 10 évet kaphat." Ismerem a játékot, hétvégenként együtt golfoznak és alkudoznak, és nagyon nyilvánvaló volt, hogy hazudtak nekem. A második vélemények sem voltak túl reményteljesnek mondhatók, néhány fickó a környékről, néhány ezer dollárért, azt állították, hogy a farkukat lóbálva mennek be, de alapvetően azt mondták, hogy "nehéz lesz meggyőzni az esküdtszéket, hogy egy slam dunkben kaptak el." Ők kézzelfoghatóbb "kemény drogügyekben" tapasztaltak. Valószínűleg jobban is csinálhattam volna, de rosszabbul is csinálhattam volna. 18 hónap megyei börtönt ajánlottak 3 év próbaidővel, meg ilyen szarságokat. Én a próbaidő nélküli államit választottam. 3 év (2 év mandó + jogosítványvesztés 3 évre) 2 és fél év alatt kint voltam jó idővel. Állítólag végig veled maradnak a büntetésed alatt is, ha esetleg fellebbezni akarsz vagy ilyesmi. A faszfej soha nem válaszolt a bentről érkező hívásaimra.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Megütötte a szöget a fején a bíróság által kinevezett ügyvédek adtam egy voltam egyszer egy részletes rendszer, hogy egy vádat ejtették, és ez tartalmazott egy halott pontos esetben a körzeti fellebbviteli bíróság hatályon kívül helyezte,( ők vádoltak meg egy cserbenhagyásos gázolás, de amit megütöttem volt egy tábla tulajdonában a város, és városháza zárva volt, mivel ez volt az éjszakai órákban, és az állam törvényei szerint volt 24 óra, hogy jelentse, de letartóztattak engem 3 órával később. Ha magántulajdonról vagy járműről lett volna szó, vagy valaki megsérült volna, akkor hívnom kellett volna a rendőrséget, vagy egyenesen a rendőrségre kellett volna mennem. ) Azt kérdezte: "Hát mégis te csináltad?" Nem azt, amiért vádat emelnek ellenem, nem. "Hát, én csak annyit fogadnék el, amennyit felajánlottak neked, többért is megvádolhattak volna".😮😐😒
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Igen, a rendszer el van baszva. Ha minden egyes vádlott ismerné a jogait, és nem mondana le a gyors eljáráshoz való jogáról, és nem lenne hajlandó vádalkut kötni, az ügyvédeknek valóban el kellene kezdeniük végezni a munkájukat, és a bíróságok szinte leállnának. Még egy kisebb esküdtszéki tárgyalás is időigényes és szuperdrága! Ha mindenki ragaszkodna hozzá, az államok nem is tudnának minden törvénysértőt felelősségre vonni, és kénytelenek lennének válogatni a legsúlyosabb esetek közül. Fogadok, hogy már ez önmagában is törvényreformhoz vezetne.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Teljesen egyetértek Pseudo
Szégyen, hogy a legtöbb ilyen bíróság által kinevezett ügyvéd az ügyfeleik tudatlanságát és lustaságát zsákmányolja ki. Csak fogadd el az üzletet, gyorsabban be, gyorsabban ki, gyorsabban fordul, kevesebb munka, több arc, több pénz, ez a játékuk neve. Ha az emberek csak ismernék a "jogaikat" és kitartanának. Azt hiszem, már csak ezen az alapon is elindíthatnánk egy törvényreformot. Az én körzetemben már közel jártak ahhoz, hogy egyedül is megtegyék, ami a nem erőszakos kábítószer-bűnözőket illeti. Túlzsúfoltság, korai szabadulás, enyhébb büntetések stb.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Igen, csak az a baj, hogy mindenkinek ezt kell tennie, jelenleg nem okoz gondot nekik, hogy valakit vasútra tereljenek azért, mert ragaszkodik ahhoz, hogy a jogait ne sértsék, és a törvény betűje szerint keresi az igazi igazságot. Alapvetően, ha valaki ragaszkodik ahhoz, hogy valóban tegyék a dolgukat, akkor szarrá válnak, és pontot tesznek arra, hogy keményen leteperjenek. Kivéve persze, ha van PÉNZED és beszerzed a saját ügyvédedet. A pénz mindig enyhíti az ítéletet, elég pénz és nincs ítélet. Az állami színlelés nem fog menni, ha egyedül próbálod ezt az utat járni. Sóhaj.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Azt hiszem, az egyetlen módja annak, hogy valaki megússza a szürke piaci gyógyszerek értékesítését az Egyesült Államokban, az lenne, ha külföldről szállítana, mint a hírhedt gyík laboratóriumok, amelyek Spanyolországból, Hollandiából szállítanak, vagy ha van valami, ami nem tartozik az analóg törvény hatálya alá sem.

Véleményem szerint a ketamin analógok ebbe a körbe tartoznak. A ketamin a 3. jegyzékbe tartozik, és csak az 1. és 2. jegyzékbe tartozó kábítószerek tartoznak az analóg törvény hatálya alá.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@SoldadoDeDrogas hahahaha Szó szerint jót nevettem a "vádolt Jane" i low key ment szobáról szobára a házamban csendesen felkiáltva , "vádolt Jane, INDICTED" akkor kell egy hűvös egyén, mert én voltam és még mindig érzem némi fájdalmat, hogy a vád ragasztása; Az rc keringő volt kibaszott látni a megyei börtönben, vagy tudni, mi történt a barátokkal itt az államokban, 9/10, mint te, pops az amfetamin néha met, akkor vagy aláírják valamit, amint a teszt nem volt eredményes, és mások azt tették, amit én tennék, ami széles, amit tettél, és én hagyom, hogy lovagolni és dobni a kockát, Én magam dolgoztam, hogy kapok egy bűncselekmény POCS és POM csökkent, és volt a kötvény, mint 3 és fél év, ahol élek a legtöbb kötvényes nem hagyja, hogy maradjon a listán sokkal több mint egy év vagy két, mert azt hiszem, hogy kapnak, mint 30-50 allokált szociális egy időben, így mint én magam voltam fizetett fel, mielőtt az első év volt fel? Szerencsére az én ex a középiskolában ő és az anyja tulajdonosa az egyik legnagyobb multi megyei joghatósági kötvényesek körül, mindig jó, mint frit mondta, és a segged fedezi az ugrás, kaptam a tw bűntettek le egy vétség, így valóban csökkent egy (a pocs volt Xanax) én szó szerint jöttem pout a bírósági ház egy diadalmas győztes mosollyal és tartotta a kezemet, és megköszönte az ember mindenek felett egy nyilvános színlelő!!!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Megtiszteltetés számomra, hogy egy pillanatnyi élvezetet nyújthatok Önnek. Jó, hogy valaki megérti a homályos hivatkozást. Köszönöm kedves szavaidat, barátom. Most visszagondolva sajnálom, hogy nem vittem ezt a szart a karikába - vagy más szóval, nem mentem perre. Most, hogy belegondolok, eléggé elbaszott dolog, hogy büntetnek azért, mert megpróbálod kijátszani a lapjaidat. Épeszű ember NEM élne minden olyan lehetőséggel, ami segíthetne a helyzetén? Miért ne tenné, nem igaz? Komolyan csak megfélemlítik az embereket, félelemmel és kimerítéssel, mintha a pakli nem lenne már így is eléggé összeállítva. Az egész igazságszolgáltatási rendszer egy gúnyolódás, rosszul vagyok tőle, tényleg. Csak arra gondolok, hogy megpróbálom elmagyarázni az egész helyzet tragédiáját. Az ember nem veszi észre, hogy milyen rossz ez valójában... hogy mennyire korrupt... amíg ténylegesen át nem megy rajta. "Jobb gazdagnak és bűnösnek lenni, mint szegénynek és ártatlannak."
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Hello Moonbow, nagyon sajnálom, hogy ilyen személyes ismeretségre kellett szert tenned a jogrendszerünk szomorú állapotáról, amelybe jogi rendszerünk süllyedt! Hiszem, hogy végül minden kábítószer legális lesz, és a jövő emberei visszatekintve a társadalmunkra egyetértenek majd abban, hogy felvilágosulatlan vademberek voltunk... Béke, húgom!
 
Top