Question szeretné, hogy a #4 laboratóriumom tisztasági %-kal (ártalomcsökkentés) tesztelt legyen?

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Azt akarom, hogy a fogyasztó egy biztonságos, nagyon magasan szinte tiszta termék ez #4 chinna fehér készült frissen az én specifikációim akarom ellenőrizni a minőséget, és biztosítani a jövőbeni ügyfelek, hogy a Fent szabad és legalább 85% - 98% -os tiszta én volt a szakács főzni egy tétel csak nekem, és győződjön meg róla, hogy Fent szabad, így tartott 2 hétig, hogy és a föld az ajtómon, így szükségem van egy laboratórium az USA-ban, aki tud egy jelentést a % és megerősíti a Fent szabad....
 

RaymondReddington

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
A tesztelés alapvető módja a tesztcsíkok felhasználása, hogy lássuk, mik a hatóanyagok, a fent tesztcsíkok elég tisztességesnek bizonyulnak a kimutatásában, és az OPI-t (opiát) mondó tesztcsíkok néha segítenek a megkülönböztetésben, ha a fent csík negatívot mond. Kérjük, legyen óvatos, mivel manapság minden ópiát 95%-a szintetikus, és valószínűbb, hogy az Önnél lévő termék a fent vagy egy izoton-analóg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Vannak olyan helyek, amelyek tesztelést végeznek ezen a webhelyen, postázza be, és nevezze el valaminek, ami azonosítja azt a sajátjaként. Az egyik helyen 100 dollárba kerül, de van egy pár...
 
Top