Looking for a vendor Segítségre van szükségem a szállítók megtalálásában

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Szükségem van fenty , h , met , vagy hidromorfonra.

Már próbáltam keres piacokat itt, de miután speading shitloads az első, mert én egyértelműen egy dumbass és hogy átverés által megragadtam keres dugók helyi. im vissza itt próbál újra, mert ez a fickó kerül nekem 25 dollárt egy . of fenty gondolkodás im hülye.

Ha valakinek van reccomendations gyártók, hogy tud nekem a szart akarok, hogy megbízhatóak, és nem escrow kérjük, hadd tudjam, im Kanadában, és inkább gyártók, amelyek szintén itt lenn bc lenne biztonságosabb w a szállítás
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Ebben tudok segíteni, de erről egy kicsit beszélnünk kellene. Ténylegesen Kaliforniában, de van egy hely egy barátom közelében fent Washingtonban, ahol az átkelés eléggé nyitott mindenki számára, ha tudsz róla.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Én is Kanadában vagyok, és a jövőben tervezem az eladást, bár jelenleg nincs semmi (sajnálom). Szeretnék többet megtudni a kanadai gyógyszerpiacról, de úgy tűnik, hogy nagyon kevés kanadai felhasználó van itt.
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kellett, hogy egy új fiókot bc elfelejtettem a jelszót az első, egyébként tho lmk ha u valaha is úgy dönt, hogy elindul w eladási bc én tényleg szükségem van valakire itt lent
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kellett, hogy egy új fiókot bc elfelejtettem a jelszavam az első, de igen beszéljünk róla, úgy értem, im down i j akarok kap magas lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
A helyedben én a sötét webre mennék.
Nézze meg nyugodtan a tíz legnagyobb piacot,
találok egy eladót, aki az én országomból szállít.
és akinek sok lezárt eladása van, jó véleményekkel!
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
lol beszélgetés u belőle hiszed vagy sem, fogalmam sincs, hova kell menni
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ahogy egy másik tag is mondta, használja a darknetet. A saját biztonságod érdekében mindenképpen olvasd el a darknet bibliát !!!
A legtöbb nagy piac betiltotta a listákat, amelyek kifejezetten azt mondták, hogy fent, de könnyű kitalálni, hogy mi az és mi nem.... csak tartsa nyitva a szemét, és felismerje, hogy milyen sajátosságokat ad el. ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ha az új alfabetikus nem megy le, ajánlom. Get kinks tor.taxi. Azt hiszem, i2p linkek fel
f
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Tudok szállítani termékeket Kanadába, de csak KU kristályt árulok, nyugodtan lépjen kapcsolatba velem, ha érdekli.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Néhány nagyon jó eladó itt próbálja ki mindet, de használja escrow hallott RCS jó is hallott VAKENTINO CARTEL is jó is
 
Top