Question Hogyan készítsünk kokaintéglát préseléssel?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Van egy hidraulikus présem 5x7-es szerszámmal, és szeretnék kokaint / lidokain 70/30-as keveréket téglába rakni.

Kipróbálom, hogyan lehet használni a prés szódabikarbónával, nedvesre fújva acetonnal, de amikor kiveszem a formából, különösen könnyen morzsolódik a sarkokon és a széleken, és nagyon rendetlen. Persze a szódabikarbóna más, mint a kólás, de szeretném elsőre jól csinálni, hogy ne veszítsek terméket. Bármilyen tippet vagy lépést értékelnék.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Végeztem egy kis kutatást, és felmerült néhány kérdés:

Jobb-e acetont vagy vizet használni a termék nedvesítéséhez a tömörítés előtt?

Mi a jó módszer a tömörítés utáni szárításra? Izzólámpák, vagy használjak villanyventilátort (vagy mindkettőt?)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
A szárításhoz jobb a vákuumkamra használata.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm uram, elnézést a tudatlanságomért. Amikor a nedves téglát nyomom, akkor közvetlenül a formára kell tennem, vagy tegyek valami műanyagot vagy sütőpapírt közé? És amikor a vákuumkamrába helyezem, akkor a formába kell tenni vagy valamilyen tálcába? És mennyire kell csökkenteni a nyomást? Aceton helyett étert használok. Köszönöm!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Nem, semmi nélkül
csak egy üveg/kerámia tál
Minél kisebb a nyomás, annál gyorsabb a száradás. Erről a Lab FAQ-ban olvashat.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm uram olvastam a szálak a vákuum un laboratóriumi faq de im nagyon noob és a vezetés nekem őrült....
Tudom, hogy ez sok kérni, de van egy bacoeng vákuumkamra rozsdamentes acélból készült edzett üvegfedéllel és a megfelelő 2 fokozatú vákuumszivattyúval.
Aceton helyett diletil étert használok.
Erre jó lenne ez a gép?
Milyen lépéseket kell pontosan követnem?
Kell-e valamilyen különleges óvintézkedést tennem?
Még egyszer bocsánat a tudatlanságomért és nagyon-nagyon köszönöm!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Szia köszönöm uram már megtanultam, hogyan kell használni. Csak egy kételyem van, hogyan kaphatom meg a halpikkelyes megjelenést ? Én 30% bórsavat és 50 kolumbiai kokszot használok, de nem kapom meg ezt a kinézetet. Ez azért van, mert több bórsavpelyhet kell hozzáadnom, vagy mert rosszul csinálom a folyamatot?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Helló, erősen nem javaslom, hogy vágja le a kokaint. A BB fórum politikájának megfelelően nem adok tanácsot a termék vágásával kapcsolatban.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Akarja, hogy ragyogjon vagy sem? És a Lidocain 30% túl sok, akkor teljes szar termék lesz.
Szintén Lidocain HCL vagy csak Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
akkor adhat 5% gyógyszeres tabletta kötőanyagot, hogy szilárdabbá tegye, ha azt szeretné, hogy olyan finom por legyen, amennyire csak lehet, mielőtt újrakeveri.

Mágikus vágás alapjai:
Bórsav pelyhek
Lidokain
Kis mennyiségű fehér, vízben oldódó tablettakötőanyag.
Van még néhány összetevő, de már nem emlékszem, régen volt.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokain por

Köszönöm a tanácsot a pelyhekkel kapcsolatban, legközelebb mindenképpen rendelek néhányat.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Miért vágja a kokaint lidokainnal? nem törődik a vásárlók egészségével?? vágja egy másik dologgal, mint a NAC vagy idk smtg, amely nem növeli a mellékhatásokat ...
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Eddig azt tudom mondani, hogy másfajta ügyfelei vannak, legalábbis Európában, amikor a kokainról és a vágásokról van szó. Vannak emberek, akik tudják, hogy mi a jó cucc, ők örülnek, ha olyan cuccot kapnak, ami pont úgy zsibbaszt, ahogy kell, mások csak akkor gondolják, hogy jó kokain, ha az egész arcuk zsibbad. Ma a vágás nem a profit maximalizálásáról szól a vásárlók becsapásával, a vágás manapság inkább arról szól, hogy azt adjuk a vásárlóknak, amit akarnak, mert szart sem tudnak arról, hogy mit fogyasztanak. Tényleg volt néhány srác, aki azt mondta nekem, hogy az én kokainom nem jó, mert nem érzik magukat rosszul a használat utáni napon. Ez mindent elmondott nekem. Elbaszott játékot kell játszani, és a lidokain csak egy újabb eszköz, amit használni kell. Szomorú, de igaz. Azonban 30%-a túl soknak hangzik, de igen, mint üzletembernek ki kell elégítenie a vásárlók kívánságait és igényeit, néhányuknak vannak olyan kívánságai, amelyeket nem mindenki ért, de ez nem jelenti azt, hogy valaki nem fogja teljesíteni őket.

Edit: Más drogokkal kapcsolatos tapasztalataim szerint azonban ez szinte kizárólag a kokainfogyasztókra vonatkozik. A speed szintén kivétel lenne, de az tudatosabb, sőt az emberek aktívan követelik a koffeines speedet, míg a kokósok még a legfertőzöttebb kokót is szuper cuccnak nevezik.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Értem... de ha tiszta kokaint készítesz, miért nem csinálsz belőle laborvizsgálatot? Hogy bebizonyítsuk a potenciális vásárlóknak, hogy ez a kokain tiszta? Vagy mintákat küldene? Nem tudom, szerintem van más módja is annak, hogy több vásárlót szerezzünk.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Amikor adtam egy próbát az én tiszta amfetamin azt mondta, hogy ez rossz. ő hiányzott egy érzés, hogy idegesség vagy hogyan én ő magyarázta, azt mondtam, hogy hozzon néhány, mint én próbálom. hogy szar.
50/50 cafeine és speed volt (legalább 50 %-kal csökkentett súlyú acetonos mosás.) Szóval ember soha nem tudod jól csinálni a kokainnal. a dohányosok azt mondják, hogy az előző jobb, nem a flash túl lassú a szippantók azt mondják, hogy édes az íze, de úgy néztek rám, mintha kurvára be lennének lőve.. szóval nem jó? nagyon jól működik, de a vágás...
De én soha nem vágok, hogy mi az édes íz vagy mi lehet.
A dohányosok ezt szeretik a legjobban. A szippantók panaszkodnak az ízére.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Van egy kíváncsi kérdése. Amikor ömlesztett anyagot vásárol, kapnak-e mintákat, hogy megvizsgálják a tisztaságot, és hogy a vágóanyagok, mint például az a szarvasmarha-féregtelenítő, már jelen vannak-e? Csak kíváncsi vagyok, mivel annyi vegyszert látok az utcai mintákban.......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ofcourse nem idő, amikor nagyot vásárolsz, akkor lesz néhány kapcsolat és talán némi bizalom."?
és elkezd vásárolni kis. ez az én experiance és még akkor is, ha vásárol ugyanaz a forrás a következő blokk / tégla lehet más. szerencsére ismerek néhány, aki eladási kg / vagy fél és egy kész engedi, hogy én 100 és ez a legjobb, amit kaphatok nem sok különbségek tételek. Másik forrás vásárolok wiho vásárol kg,s és eladni 100-10 gr. is jó qualitu de több diffrense íz és erősség (abban az esetben a dohányzás) De nem tudom, ha a tégla jön be már vágott.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
De ha annak realy szar akarok más terméket, vagy egyszerűen csak vegye a veszteségeket, és soha többé nem adja el.
A találni tisztességes releyable forrás és lopni, mint a vásárlók akkor.... nem a legjobb tanácsot, de ez jó, hogy tegye.
 
Top