Mennyi időt kapnék?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tegyük fel, hogy egy online füvesboltot akarnék üzemeltetni, magam kezelném a drogokat, de az eladóknak is lehetővé tenném, hogy használják az oldalamat, és nemzetközi szinten értékesítenék, mennyi időt kapnék? és mennyi lenne az idő, ha kiskorú lenne? mindez hipotetikus. ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
az országtól függ. bár elég nagy bajba kerülhetsz nagyjából az egész világon. az én hazámban a kiskorúakat szinte bármire elengedjük, ha 16 év alattiak, néhány kivételtől eltekintve. Engem annak idején megúsztam a drogbehozatali vádakat. Ha azonban kiskorú vagy, nem javasolnám, hogy belevágj ebbe az üzletbe, amíg nem vagy felnőtt, és nem rendelkezel nagyobb megértéssel. Egy kis botlással nagy bajba kerülhetsz.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Elég tisztességes, azt hiszem, 17 éves koromig a biztonsági oldalon fogok dolgozni, és talán megtanulok néhány más szart is, hogy biztos legyek benne, hogy nem fognak razziázni.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Az egyik első szabály az lenne, hogy ne fedje fel a korát, mint ahogyan az imént tette
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Hajrá Grumpy! A csillagokért lövöldözünk!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Szánjon rá időt.

Ha megnézzük a DPR-t, aki 2x életfogytiglant + 40 évet kapott feltételes szabadlábra helyezés nélkül, szemben másokkal, akik 6 évet kaptak, nehéz megmondani, hogy mennyi időt kaphatsz tbh.

Függ az esettől, az országtól, az ügyvédektől, az ügyészektől és még sok mindentől.

Talán kezdj el egy céllal a fejedben, egy bizonyos összeggel, amit meg kell keresned, és gondolkodj azon, hogyan tudod elérni. A DNM működtetése lehet az egyik lehetőség a sok közül, különösen, ha ilyen fiatal vagy.
 
Top