• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Event Buy Etikett. Amire számíthat . Amit elvárnak.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Itt beszéljünk az Egyesült Államokban egy vevő és egy eladó ésszerű elvárásairól. Minden kultúrának megvannak a maga elméletei arról, hogy mi a megfelelő etikett, és a kulturoökonómia nagyban befolyásolja az egyenletet. Kizárt, hogy 4 nap alatt megkapja azt a csomagot az esőerdőből. Az ötlet itt csak az, hogy megvitassuk, és egy erős érzés, hogy mi az elfogadható. Én csak leírom az álláspontomat, és te szétszedheted, vagy javasolhatsz egy másik utat hasonló eredményhez, vagy véleményt nyilváníthatsz az etikett, az iparági szabványok, a legjobb gyakorlatok egy teljesen más aspektusáról. NEM a konkrét fizikai gyakorlatokról, mint például a csomagküldő posta vagy a lopakodás.

Hacsak másképp nem beszéltük meg és nem állapodtunk meg (,ennek rajta kell lennie a letéti jegyen, ha azt akarod, hogy kötelező legyen), az eladó nem fogadhat el új üzletet egy olyan termékre, amely nincs a fizikai ellenőrzése alatt. Ez tényleg egy olyan helyzet, amikor nem az üzleted miatt aggódom, hanem akkor, amikor nem fejezed be időben az eladásaidat, és kiderül, hogy olyan dolgokat árulsz, amik még nincsenek a birtokodban. Meg fogom büntetni. Most már nincs hatalmam arra, hogy ténylegesen TEGYEK veled valamit, ezért valószínűleg seggfejnek foglak nevezni.

Az eladónak nem kötelessége válaszolni neked. Ha nem kapsz választ, akkor javaslom, hogy lobogtasd a pénzed ott, ahol látják. Kattintson a vásárlásra. Írj egy letéti szerződést
Ezek a srácok nem azért vannak itt, hogy a konkurenciát képezzék, vagy megnyugtassanak téged, hogy a drogok jó igaziak vagy bármi más. Ha nem fogadják el az üzletet, lépj tovább. Lehet, hogy el vannak havazva, nincsenek a városban, családi vészhelyzet van, bármi. Nem a mi dolgunk megkérdezni. 9/10 ember nem tesz meg dolgokat csak azért, hogy seggfej legyen egy idegennel. Általában az idegent nem is vették figyelembe, bármi is történt.

A nyomon követési szám nem kötelező, ahogy a küldemény bejelentése sem. Ha elfogadták az üzletet és kifizetted az escrowbot, ami ezután történhet, az abszolút semmi. Az eladók nem kapnak egy fillért sem azért, hogy közöljék veled, hogy a csomagodat elküldték. Udvarias, de nem kötelező, abból a nyomon követési számból olyan információkat lehet kinyerni, amelyek érzékenyek. Te és én nem tudnánk megszerezni ezt az információt, de egy " hatósági személy" igen.

Számítson akár 7 napra is, amíg megkapja a csomagot. Ritkán tart ennyi ideig, de előfordul, és minden teljesen rendben volt. Ha nem kap semmit a 7. napon ( ami 5 munkanap, akárhogy is nézzük, nem számolva az ünnepnapokat), akkor írjon üzenetet az eladónak, és kérje meg, hogy vagy ellenőrizze a nyomon követést, vagy mondja meg a nyomon követési számot. Az eladó választása. Ha a panasz odáig fajul, az eladó köteles lesz felfedni a nyomon követési számot az oldal egyik alkalmazottjának választottbírósági eljárás céljából.

Ha megkapta a terméket, azonnal ellenőrizze azt, és véglegesítse az üzletet. Hacsak nem vár a postán érkező tesztcsíkra vagy laboratóriumi elemzésre, 24 óra a maximális ésszerű idő. Ha nem tervezi, hogy 24 órán belül véglegesíti az üzletet, hívja meg az adminisztrátort a letéti ügyletre, és magyarázza meg, hogy miért. Ha bűnösnek találják, a labda leejtése, a pooch elcseszése, vagy egy olyan eladóval való kibaszás, aki a maga részéről átjött, akkor egy kis szarnak fogom nevezni. Te lehetnél a legmenőbb gyerek a háztömbben, ha kinyitnád azt a levelet, megnéznéd a cuccot, megkóstolnád, talán bármi, és most azonnal véglegesítenéd az üzletet.

Ez egy kezdet. Követjük az amerikai rendszert, az elektori kollégiumot, ahol a népszavazást nézem, és azt teszek, amit akarok. 😆 Csak viccelek, ez a népszavazás egy közvélemény-kutatással, egy vitával és az eredmények megjelenítésével szavazás nélkül. Mindent. Bármilyen méltónak ítélt és támogatott kérdés szavazásra kerülhet.

PROTIP
Nem azért vagyok itt, hogy megmondjam neked, mit kell tenned. Én próbálok segíteni neked! Nem látok okot arra, hogy megtartsd a csomagolást, amiben a gyógyszerek érkeztek. Fényképezd le, ha kell, de az a csomagolás a bizonyíték arra, hogy államközi kábítószer-kereskedelmet folytattál, egy közművet használva. Ez két szövetségi bűncselekmény, és te összeesküdtél az eladóval... Mindegyik sokkal súlyosabb, mint a drogkereskedelem. Nyissa ki a csomagot, vegye ki a tartalmát, és égesse el a csomagot egy fémvödörben a szoba közepén. Az a csomag az ördög. Enélkül lehet, hogy egy nap csak egy börtöncella külsejét láthatja.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
74
Reaction score
55
Points
18
Deals
13
Valami, ami talán egy kicsit hasznos, az "olvasd el az eladók hozzászólásait." Az én esetemben megpróbálom frissíteni az információkat, például ha van készletem jelenleg vagy nincs, és ha minták állnak rendelkezésre, akkor egyértelműen azt mondja, hogy a lakosok vagy olyan tagok számára elérhető, akik egy kicsit hosszabb ideje vannak, mint a "ma csatlakozott", és ha azt mondja, hogy csak az USA-ban, akkor ez azt jelenti, hogy csak az USA-ban.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
511
Reaction score
238
Points
43
Nem hiszem, hogy egy eladó jó ügyfélszolgálata rossz dolog. Senkinek sem kell ismételt üzeneteket küldenie nekik, de ha kérdése van, meg kell tudnia kérdezni
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
Ez a PROTIP túl valóságos... És @prophet igazat beszél, sok időt lehet megtakarítani az eladók hozzászólásainak és profiljainak elolvasásával, sokkal kevesebb értelmetlen oda-vissza beszélgetés. Még amikor elkezdtem online cuccokat vásárolni, emlékszem, hogy sokat mentegetőztem a haszontalan üzenetek miatt...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Több tranzakciót bonyolítottam le egy itteni bizalmi eladóval, hensayd megrendelés érkezett. És a következő üzenet szerint, a nyomkövetés szerint kézbesítve tudja ellenőrizni ? Nem kell 5 bekezdés ahhoz, hogy valamit vásároljak. Tényleg 0. Ha egy hétig izzadod a segged, az nem javítja az esélyeidet. Kérj lopakodást, ha lopakodást akarsz, vásárolj tapasztalt eladótól, kérdezz a csomagolásról. Ez nem játékidő, hanem a szabadságod.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
93
Points
28
Egy ügyvédtől hallottam, elcsépelt, de nem tudom nem gondolni: "drogok a postán - a tűzzel játszol" kezeljük így
 
Top