Zsaru történetek

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
132
Points
33
A legtöbben közülünk már szembesültek a zsarukkal a kábítószerrel kapcsolatos lépéseik során. Valakit elkapott a DEA a laborban, valakit beköpött a drogdíler, vagy razzia volt a klubban. Volt, akit egy zacskóval a seggében kaptak el a repülőtéren vagy a postán, egy csomag viasszal a kezében, és lecsaptak rá egy kasszasiker során. Ha droggal foglalkozol, és gyakran tartod a kezedben, bármi megtörténhet.

Ebben a részben a BB Fórum tagjai osztják meg a rendőrséggel való interakciókkal kapcsolatos kollektív tapasztalataikat. Mindig hasznos tudni, hogyan kell viselkedni egy házkutatás során a lakásban. Hogyan kerüljük el a letartóztatást és a felelősségre vonást. Mesélj nekünk a saját találkozásaidról a rendőrséggel, mi lett a vége, és mi segíthetett volna, ha akkoriban megfelelő tapasztalatokkal rendelkezel. Esetleg külföldön kerültél bajba? Oszd meg velünk a tapasztalataidat, megmentheted valaki életét.

Lásd még a szekciót: Laboratóriumok letartóztatása. Történetek a kudarcról.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,304
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Történetesen nagyon jól ismerem az Egyesült Államok jogát. Sokan láttak már videókat a "cop watch" vagy valamilyen hasonló tartalomgyártó cégtől. Ne számítson arra, hogy ezek a fickók. Nem mutatják azokat a videókat, ahol a zsaruk csak úgy testre ütik a fickót, a legjobb seggét, és a kameráját a kukába dobják.
Mondanék pár dolgot, ami segíthet elkerülni a büntetőeljárást vagy a sérülést.
1. NEM LEHET A RENDŐRÖKET AZ UTCÁN MEGVERNI. Csak a bíróságon győzheted le őket. Ne álljon ellen a letartóztatásnak. Ha hibáztak, akkor csak várd meg, amíg a bíró elé kerülsz. A zsaruk mindig azt hiszik, hogy nekik van igazuk. A letartóztatásnak való ellenállás újabb vádpontot jelent, és nem segíti a helyzetét a bíróságon. Lehet, hogy meg is verik a segged.
2. Egy rendőrnek jogszerű, hogy egy közúti ellenőrzés során mindent átkutasson, ami a keze ügyében van. Lásd Terry kontra Ohio állam, Egyesült Államok legfelsőbb bírósága.
Állítólag csak fegyvereket keresnek, de valószínűleg mindent kivesznek a zsebedből. Hogy ez törvényes-e vagy sem, az az adott államtól és a bírótól függ. Gyakran előfordul, hogy a Terry-féle házkutatás során talált kábítószereket nem fogadják el a bíróságon, de a drogot így is elveszíted.
3. Ne próbáld meg magadat képviselni a bíróságon. Ez egy ostoba lépés. Szüksége van a bíróság által kijelölt ügyvédre, hogy indítványokat és felfedezéseket nyújtson be, és vádalkut tárgyaljon. A vádlott nem tárgyalhat az ügyészséggel.
4. Ha nem szólal fel a bíróságon, a bíró nem fogja a kezét fogni és nem fog eljárni az Ön nevében. Ez összeférhetetlenséget jelent egy semleges fél számára.
5. Nincs olyan, hogy a védelmedben nyilatkozatot teszel. A vallomás bizonyíték. Ne adjon ilyet.
6. Ne várd el a zsaruktól, hogy igazat mondjanak, sem az utcán, sem a bíróságon. Ha a zsaruknak igazat kellene mondaniuk, soha senkit nem kapnának el. A zsaruk minden nap hazudnak. Jól csinálják. Az utcán és a ( te) bírósági ügyedben a törvények felett állnak. Vádat kell emelni ellenük, hogy felelősségre lehessen vonni őket. Ez nem az az eset, amin önök részt vesznek.
Folytathatnám még, de ez egy jó kezdetnek tűnik.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
A házamat sok évvel ezelőtt minősítették. Sokkal több dolgom volt az engedély hatályán kívül. és nem sok tennivalóm volt az engedély hatályán belül. A baráti csoportom szilárd volt, de egy mulasztás sok stresszbe, időbe és pénzbe került nekem. A tanácsom minden vegyésznek, kereskedőnek a szabadidős felhasználóknak. NÉHÁNY SZÓBAN ÖSSZEFOGLALVA.
NE. THROW. Bármit, ami kábítószer-maradványt tartalmaz, a szemétbe. szenteljen egy zsákot vagy dobozt, amelybe minden használt felszerelést, tárolót, beleértve a zacskókat, a cső tisztítására használt q tippeket stb. stb. tartsa a szemetet tiszta, mint egy síp. Ha úgy érzed, hogy megfigyelés alatt állsz, és úgy gondolod, hogy csak valószínűsíthető okot kell szerezniük (USA), ellenőrizd a szemetesed. Egészen a szemétszedés napjáig / és időpontjáig. Ha a szemetedet nem ellenőrzik, különösen, ha pár napig a járdaszegélyen tartják, akkor valószínűleg nem vagy semmilyen megfigyelés alatt. Cus, elég egy kábítószeres zacskó, hogy házkutatási parancsot kapjanak. Tanuljatok a hibáimból. Vigyázzatok magatokra, emberek.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
158
Points
43
Szemét nagy az USA-ban a laboratóriumok számára is elpazarolt vízminták
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
158
Points
43
Mindig a nagy egészet lássa a játékban. Az emberek gyakran rossz szarságokra koncentrálnak. A nagy képet kell látnia.
Mintha az emberek minden titkosított csevegést használnának az ügyfeleikkel való kommunikációra, de a postáról kamerákkal szállítanának.
Találkoznak az ügyfelekkel a városon kívül, de a drogot otthon tartják. Farkasokat használnak a szarok eladására, de csomagokat csomagolnak kesztyű nélkül.
Ha óvatos, akkor minden lépésnél óvatosnak kell lenned. Ha laza vagy, légy laza mindenhol, annál gyorsabban jön az ítélet, mert egy gyenge láncszem elkap, nem számít, ha az összes többi rész golyóálló, csak egy hiányzó rész fog elkapni, fiú.
Nem tudom, hogy az USA-ban, de Európában be kell olvadnod a megjelenéseddel, hogy normálisnak tűnj. A zsaruk tudják, hogy néznek ki a drogosok, tudják, hogy néznek ki az átlagos gengszterek, és ezt kiszűrik. Még ha meg is állít a normális rendőrség (EU), senki sem tudja, hogy 1 kg kokain van a kocsidban, amíg nem teszed úgy, mintha lenne. Ki kell alakítani a belső békét ezekben a pillanatokban.
Amikor nagyon sokat füveztem, mindenféle szart csináltam, úgy viselkedtem, mint egy teljesen normális józan ember. Azt akartam, hogy mindig józannak tűnjek, hogy az emberek ne gondolják, hogy dohányzom, és rájöttem, hogy mi emberek mindig, amikor találkozunk egymással, legalább egyszer erős első szemkontaktust adunk, hogy valahogy ellenőrizzük az illetőt. legyen az az anyád vagy a rendőr, mindig a szemedbe néznek, amikor találkozol, szóval ezt át kell adnod, ha nem, akkor gyanúsnak találnak, és valami nem stimmel.
Az emberek, akik soha nem voltak börtönökben, ők tanulási görbét kapnak többnyire azután, hogy ez megtörténik.
Nagy egészet kell látnod. A nem dolgozók pazar életmódja irigységre készteti az embereket, és még a "barátaid" is gondot fognak okozni neked.
Szerintem a drogbiznisz valójában magányos élet, ha meg akarod csinálni. Nem tudsz megbízni az új emberekben, ami megnehezíti a kapcsolatteremtést. Nem tudod megosztani senkivel, hogy milyen volt a napod, mit csináltál.
De...minden átlagos vagy feljebb jutó drogdíler, akit ismerek, még hosszú börtönbüntetés után is mind visszatért ugyanabba a bizniszbe, néhányan jobban csinálják, néhányan megint börtönbe kerültek. A drogjáték függőséget okoz.
Régebben paranoiás lettem valami szarság vagy hiba miatt, eldobtam az összes drogot, és megígértem magamnak, hogy abbahagyom, nincs több drogbiznisz.Másnap azon gondolkodtam, hova dobtam a drogomat, és hogyan találjam meg.
Jobb megállni és elkerülni minden lehetséges hibát, és megérteni, hogy szereted a drogkereskedelmet, és nagyot alkotni.
 
Last edited:

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
A Balkánon, ha az "intervenciós osztag" megállít, és letartóztattak a 2007-es zavargások miatt, és mint volt fegyenc, lehúzzák a nadrágodat, hogy ne tudj elszaladni a házkutatás alatt, még fényes nappal is, a családod és a szomszédaid előtt. Még élvezném is, ha nem bántanák a golyóimat.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
82
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Soha ne tartsa a gyógyszereket a magánházában. És a laboratórium mindig mindent elpusztítani, hogy ne hozza létre a képet, hogy ez s egy labor, mert kapsz plusz min 5 év extra, ha busted és nem töltött sok pénzt minden alkalommal vásárolni csak a dolgokat, amit kezelni tudsz Adja fel majdnem a fele dolog, hogy te don t neccesary kell . Tudom, hogy mindenki szeretne egy teljes labort és don t improvizálni ,de ez sokkal fontosabb, hogy don t elkapjanak. Én palackokat használok a szétválasztáshoz . Műanyag poharak ,üvegek és fedelek .És ha van mágneses keverőed biztos hogy mindig tiszta legyen (valamivel 100%-ban lefedni mielőtt elindulsz ,Ebben az esetben nem lesz szükséges tisztítani minden alkalommal ) és miután befejezted törd össze a lombikot és légy biztos benne, hogy a szemétbe dobod soha a zacskóval együtt és vegyél egy hőálló konyhai pyrexet és dobj bele egy kis nachos mártást vagy csokoládét és tegyél bele egy új mágnest és kapcsold be és hagyd a nachost vagy a csokoládét stb. azon a helyen, hogy elmondhasd nekik, hogy ez csak egy főzőlap, amit a konyhában használok más célra és soha nem drogokra . Maradj biztonságban:) PS: legyen biztos, hogy a skála a nagy és lehet használni több purpouse a házban, és tartsa tisztán minden alkalommal (fedezze le ezt is, és ne t érintse meg a piszkos kezét tele nyomok).
 
Top