A P2NP jogi státuszának tisztázása

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Azt feltételeztem, hogy a P2NP a DEA I. listáján szereplő vegyi anyagok egyike (ASS U ME), de most olvastam, hogy nem az.

Gondoltam, megkérdezem itt, hogy megbizonyosodjak róla.

Bármilyen tanácsot a vásárláshoz, mivel felhívja rám a figyelmet?

Köszönöm!
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Lengyelországban a jogi
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Van egy volt felhasználója ennek a fórumnak, aki p2np-t gyártó és eladó vállalkozást üzemeltet. Egy igazi törvényes korlátolt felelősségű társaság. A rendőrség kétszer razziázott nála, hogy rajtakapja, hogy nincs EPP engedélye (nem szükséges), ami nem csak a törvény félreértése, hanem egy gyenge kifogás is a razziához.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Köszönöm az információt 41Dxflatine, (Ön gyorsan válik az én Obi-Wanom), de azt hiszem, ez közvetlenül az aggodalmamra játszik ezekkel a "szürke zónás" vegyi anyagokkal kapcsolatban. Csak az előanyagokat akarom megszerezni anélkül, hogy bárki észrevenné vagy érdekelne. Bocsásson meg, mérnök vagyok, így természetemnél fogva minden problémát megpróbálok előre látni, és kész megoldásokkal rendelkezem. Sajnos az iskolában, amikor választanom kellett 100 lvl fizika vagy 100 lvl kémia között, úgy tűnt, hogy a fizika jobban szolgálna engem. :(

Valószínűleg meg kell jegyeznem, hogy az Egyesült Államokban vagyok.

Azt hiszem, amire valójában próbálok bökni, az az, hogy ha 500g-ot rendelnék postán, az felhúzná a szemöldököt?
Nem tudom, hogy milyen boltban árulják ezeket a vegyszereket, de az általam preferált módszer az lenne, hogy besétálok egy helyi boltba, és készpénzért megveszem, anélkül, hogy igazolványt kellene felmutatnom.

Köszönöm a segítséget srácok, és Heisenberg valószínűleg igazad van... Csak a honlapon lévő beszállítóktól kellene rendelnem.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Azért teszi fel ezt a kérdést, mert a közelmúltban kezdte el árusítani az Ön által megkérdezett terméket? Arról nem is beszélve, hogy az országot tekintve, ahol található, remek áron?

Elértem ezt a helyet, és ugyanezt a kérdést tettem fel. A tulajdonos válaszolt, és azt mondta, hogy az USA-ban nem ellenőrzik, így ők eladhatják. Megesküdtem, hogy az S1-es listák teteje közelében volt vagy kellett lennie. De mindenhol keresgélve, beleértve a DEA honlapját is, nem találtam semmi konkrétumot. A DEA figyelt és ellenőrzött listája nem említi a P-nitropropént, de több száz más vegyi anyagot igen. Kíváncsiságból gyakran ellenőrzöm, és ez a termék még mindig eladó.

Ha ezért érdeklődik, akkor válaszolok a kérdésére. Nem, nem fogja azonnal felhívni magára a figyelmet. De ki tudja, mennyire szorgalmasak a nyilvántartás vezetésében.
Nyugodtan PM, hogy lássuk, ha ugyanarról a dologról beszélünk.

Egészségedre!
Marv
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
282
Points
63
Rávettem a rendőrséget, hogy adja vissza a kamionnyi vegyszeremet, és egy évtizeddel ezelőtt legalábbis nem tudták jogilag visszatartani, annak ellenére, hogy átlátható voltam, hogy mi volt az előanyag.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Az EU-ban a P2NP legális, de drága
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nem, csak bizonyos országokban.
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ez igaz. Elég drága, ha készen vásárolja meg. Tapasztalatom szerint a saját maga általi gyártás sokkal olcsóbbnak bizonyul.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mi igaz?

Ami a P2nP-t illeti, hogy legális i EU, ez nem igaz, készítettem egy külön bejegyzést, amelyben elmagyarázom, hogy mely országokban és miért nem legális.

Európában csak néhány ország legalizálja a P2nP-t.

A bejegyzés a jogszerűségre vonatkozott, nem pedig az előállítási költségekre.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Nem túl drága, Európában 150-200-ért könnyen beszerezhető, jó kapcsolatokkal pedig még jobb is.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Az Amazonon
P2NP az Amazonon az USA-ból nézve

Valami, amin elgondolkodtam, de nem néztem utána, sok ilyen reagens egyes országokban legális, más országokban pedig illegális. Így megvalósíthatónak tűnik, hogy regisztráljon egy postai továbbítási szolgáltatásra, hogy olyan címet kapjon abban az országban, ahol az elem legális. Ezután egy VPN-kiszolgálót használva az adott országban, megvásárolja az eladó weboldaláról, hogy a postai továbbító szolgáltatás címére szállítsa. Ezután a szolgáltatás elküldi Önnek.

Néhány probléma azonnal kiugrik, mint például, hogy hogyan csomagolja az eladó, (Nem fogok dolgozni, ha van rajta egy "Veszélyes vegyi anyagok" matrica), és hogyan kell a vámformanyomtatványokat kitölteni, (De azt hiszem, hogy képes lenne csak e-mailben kitöltött űrlapokat).

Mindezek után, ahogy @HEISENBERG rámutat, a legegyszerűbb módja, ha a fórumon lévő beszállítótól vásárolod meg.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
A p2np beszállítója vagyok
Általában megváltoztatjuk termékeink csomagolását, és más, érzéketlen termékeknek álcázzuk őket.
A vámkezelés érdekében más termékekkel, vámáru-nyilatkozattal is helyettesítjük.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Tanúja leszek a szavainak, mert ingyenesen adott nekem 300 gramm BMK Glycidic mintát, és a szállítás gyors és biztonságos volt.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Az európai prekurzorok listáját a Nemzetközi Kábítószer-ellenőrzési Hivatal szabályozza.
A fenilnitropropén (P2NP) nem szerepel a listájukon, de jelentéseikben ezt az anyagot az amfetamin prekurzoraként emelik ki.

Van egy másik probléma is, a P2np-nek nincs legális felhasználási célja, így nehéz igazolni.

Ennek az anyagnak a közvetlen beszerzését a törvény nem tiltja, de könnyen a bűnüldöző szervek látókörébe kerülhet.

Európában az árak meglehetősen alacsonyak, 1 kg-onként 200-300 euró között, véleményem szerint nagyon olcsó.

Azokban az országokban, ahol a p2np tilos, vagy olyan esetekben, amikor nem akarja, hogy megégjen ennek az anyagnak a megvásárlásakor, vagy hogy csökkentse a költségeket, szintetizálhatja magát.
Ennek az anyagnak az előállítása nagyon egyszerű, a szintézis könnyen skálázható, nem igényel sok időt és nem igényel drága és bonyolult berendezéseket.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
De nehéz beszerezni a nitroetánt a szintézishez
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
A nitroetán több forrásból is megvásárolható itt a Breaking Bad-en, többek között a Constantylious777 vagy a Brumer :)
 
Top