• Welcome to the UK section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

London Bárki szállíthat kivonatok , viasz és gyanta hash uk ?

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Szia
Valaki tud szállítani kivonatok , viasz és gyanta hash uk ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
74
Reaction score
55
Points
18
Deals
13
Hogyan működik a vám az Egyesült Királyságban? Szigorúan ott, mint néhány helyen, vagy nem rossz? Kapok viaszt ömlesztve, de még nem vagyok biztos abban, hogy az Egyesült Államokon kívül értékesíteni fogom. Nem igazán engedhetem meg magamnak a termék elvesztésének kockázatát, és nem kapok fizetést. Valaki kell, hogy kap egy hookup a vám vagy a privát futárszolgálat piaci foglalkozik, mint ez, hogy nagyszerű lenne, mert kapok a gyógyszerek olcsóbban ott, és hívja a THC termékek több ott. Ez lehetne egy win win win az üzleti oldalon.
 

Maniluck

Don't buy from me
New Member
Joined
May 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Szia
Im pontosan keres egész olvadék kivonat termékeket . Szeretnék vásárolni egy tégelyt vagy egy Oz 2-3 különböző ízeket .Tudom, hogy pár srác, aki egyre szállítás los angles USA Londonban Egyesült Királyságban. Ill nagyon boldog lesz, ha kapok az ingyenes minta ,
Köszönöm, hogy
 
Top