Müüa "seaduslikke" analooge USAs?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Sooviksin, et keegi saaks mulle mõned asjad selgeks teha.

Esiteks, ma arvasin, et analoogne seadus kehtib 2. ja kõrgema loendi uimastite suhtes, kuid mitte 3. või madalama loendi suhtes. Nii et ütleme, et keegi müüb internetis narkootikumi, näiteks ketamiini või bensodiasepiini analoogi, kuid lisab ilmselgelt pulli hoiatuse "mitte inimtoiduks" või midagi mefedrooni sarnast, mida müüakse taimetoiduna, või kurikuulsaid "vannisoolasid".

Mille eest võib politsei teid süüdistada? Midagi peab olema, nad ei lase sind lihtsalt "narkootikumide müümisega" puhtalt öeldes "mitte inimtoiduks" Proovige seda ühte trikki, mida politsei vihkab!

Mitte müüa midagi sellist nagu 3mmc, mida dea on juba öelnud, et nad peavad seda analoogiks, vaid midagi, mis ei kuulu analoogiaseaduse alla, milleks minu arvates olid ketamiin ja bensoanaloogid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Miks ei kuulu ketamiini või benso analoogid analoogide seaduse alla?
Ma lihtsalt tutvusin sellega kiiresti ja minu tunne on selline;
- I ja II loendi analoogide üle mõistetakse kohut, nagu oleksid need I loendi uimastid.
-III, IV, V ja VI loendi uimasteid menetletakse nagu narkootikume, mille analoogid nad on.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ei ole jurist, kuid tundub, et nad ei saa kasutada analoogiaseadust, kui seotud ravim ei ole ajakava 1 või 2.

Minu lugemine on, et kui on olemas analoog, näiteks ketamiin, nimekiri 3, siis kui see on turustatud kui "mitte inimtoiduks", siis ollakse palju rohkem halli tsooni. Võib-olla võivad nad sind süüdistada omavolilise ravimi müümises või midagi sellist (lihtsalt näide, mitte täpne seadus).

Lihtsalt tundub, et ei ole väga selge vastus sellele, mida riigi või föderaalametnikud võivad teha.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
IME kui see ei kuulu 1984. aasta föderaalse analoogse seaduse alla (ma arvan, et oli 84? Ei ole topeltkontroll rn) ja kui te ei jää keset müüki. Ma alati kutsusin rcs tõeliste nimedega, kuigi kõik müüsid seda Molly öeldes tõesti mdma, oli paar sõpra püütud etüüloon/bk-mdma ja 4mmc nii enne planeeritud üldse. Kutsusid seda õige nimega politseile. Narkootikumid visati maasse ja 200+$ prügistamise trahv kilekoti eest. Nad tõsiselt istusid ja googeldasid bk-mdea pildiotsinguga, et võrrelda seda hahahaha nagu jup see on see cuz ei paugutanud väliuuringul.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Aga kui te nimetate isegi seaduslikke kemikaale Molly või midagi muud ebaseaduslikku, võib selle eest tasu küsida
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Absoluutselt see. Ärge kunagi müüge midagi seaduslikku kui midagi ebaseaduslikku, tasu on sama
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Oktoober 2015 - Mul oli partner, kes jäi lõpuks kinni ja müüs mind maha, et päästa oma perse. Ta pani mind üles müüma 28g "molly" salajase riigi politseinikule. See andis positiivse tulemuse amfetamiini suhtes kohapealses narkotestis ja mind seega arreteeriti. See oli pakitud "vürtsikotti", millel oli märge "suitsutusaine" - mitte inimtoiduks - (arvasin, et see aitab mul oma süütust väita.) Ma käisin poolteist aastat kohtus, sest nad ei suutnud seda laboris tuvastada. Nad tuvastasid seda 3 korda valesti. Ma olin ühe ilmumise kaugusel sellest, et nad jätavad kohtuasja rahuldamata, kui nad tulid tagasi ja ütlesid, et see oli Ethylone, mis ilmselt sai USAs planeeritud alates 2015. aasta juulist, ma usun. Ma teadsin, et mind hakatakse sel hetkel kätte saama. Minu advokaat ei saanud midagi öelda ega teha (kohtu määratud) - ma läksin ja sain mitu arvamust teistelt advokaatidelt ja nad ütlesid põhimõtteliselt sama asja. "Sa said käega kinni pandud politseinikuga ebaseadusliku ainega, selle avatud ja suletud juhtum." See vale turvatunne "halli ala" tegutsemisest maksis mulle 3 aastat riigivanglas ja kõik, mis sellega kaasnes. Ma oleksin ilmselt võinud veidi võidelda ja saada paremaid tulemusi, kuid selleks ajaks olin lihtsalt õnnelik, et asi sai läbi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
See on täiesti jama, vend. Vabandust, et see juhtus. Kas sa teadsid, mis see oli? USA kohtus ei pea te teadma, et miski on ebaseaduslik, et teid selle eest vahistada ja vangi panna, kuid sellel on veel üks aspekt ja see on tahtlus. Kui kotis oli kirjas, et see ei ole inimtoiduks ja ei olnud midagi narkootikumide kohta, oleks teie advokaat võinud väita, et te ei teadnud, mis see oli. Võib-olla. Ma ei tea üksikasju. See oleks võinud tuua teile väiksema karistuse või väiksema süüdistuse. Nutikas inimene hoiaks esimesed 2000 dollarit kokku ja võtaks advokaadi tööle. On olemas selline asi nagu ettemakstud advokaadid. Te maksate ettemaksu ja kui midagi juhtub, siis nad esitavad teile arve tundide ja dokumentide eest jne. Ma tean, et see kõlab liigselt, kuid kohtu määratud advokaat saab raha samalt kontolt, millelt makstakse prokurörile. JA kohtunik. See ei tohiks olla nii, aga nii on. Teie kohtu määratud advokaat töötab teise poole jaoks ja ta on madalamal positsioonil. Ta näeb neid tüüpe iga päev ja nad ei taha teatavasti oma ülemusi vihastada. Teil peab siiski olema advokaat. Te ei saa kostjana esitada avaldust, pikendust või mitmeid muid asju. Samuti ei saa te prokuröriga läbirääkimisi pidada. Kui kohtunik otsustab teid lasta, siis võite, kuid te peate selleks eraldi luba küsima ja ta ei ole kohustatud teid huumoriga kostitama
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Tõepoolest, tark inimene paneb oma esimesed virnad kõrvale, 1. BAIL 2. JURISTI 3. Mõne aasta komissariaat (halvimal juhul lol). Kas ma tean, mis "aine" oli? Inimesed, kellest ma algselt läbi käisin, olid 'molly' nad nimetasid seda ka m1. Mis minu arvates on metüloon. See oli roostepruun/oranž mäekristall, millel oli selge lõhn. Mõne aja pärast oli neil 'teise põlvkonna', mida nad väitsid, et see on ikka veel legaalne, kuna see oli järgmine analoog (kuigi ma teadsin tikhalist ja muust, kogu RC stseen oli minu jaoks mõnevõrra uus, nii et ma olin natuke kergeusklik, kuna infot ei saanud tõesti, ma mõtlen, et neil oli tol ajal mõnes poes ikka veel 'suitsukit'). Igatahes, nad nimetasid seda m2, see oli kahvatukollase värvusega, palju vähem intensiivne ja lühemalt kestev kui m1, kuid siiski nauditav. Algselt süüdistasid nad mind MDMA salakaubaveos, kuid pärast seda, kui nad üle aasta minuga ja laboritulemustega vehklesid. Nad läksid MDMA-lt millegi muu (ma unustasin täpselt, mingi biitniku stimulaator, mis oli 50ndatel suur) mefedroonile, MDPV-le (bathsalts) ja lõpuks etüloonile, kui mulle esitati süüdistus. ....INDICTED JANE!

Sul on aga täiesti õigus, need kohtu määratud pätid on madalamad kui vaalapask. Mul on olnud paar, kes mind tegelikult aastate jooksul väikestest asjadest maha tõmbasid. Ma vallandasin oma esimese advokaadi tegelikult, See mees, kelle juurde ma sattusin, oli ilmselt hullem. Ta ei teinud kunagi midagi peale selle, et üritas mulle algusest peale tehingut teha. Kiirem käive - rohkem raha neile. "Kas te nõustute või lähete kohtusse ja ma soovitan seda mitte teha, sest ausalt öeldes te kaotate." Ja siis ähvardas mind numbritega. "Kui te kaotate, siis maksab see kuni 10." Ma tean seda mängu, nad kõik golfivad nädalavahetustel koos ja teevad kompromisse, ja oli väga ilmne, et mulle valetati. Teised arvamused ei olnud siiski ka väga lootusrikkad, paar kutti väljastpoolt piirkonda, mõne tuhande dollari eest, väitsid, et nad läheksid munniga kiikuma, kuid ütlesid põhimõtteliselt, et "juryd on raske veenda, nad said teid slam dunk'ile." Nad on kogenud konkreetsemate "raskete narkootikumide" juhtumite puhul. Oleksin ilmselt saanud paremini, oleksin võinud ka halvemini. Mulle pakuti 18 kuud maakonnas koos 3-aastase katseajaga, sellist paska. Ma valisin osariigi aja ilma katseajaga. 3 aastat (2aastane mando + juhiloa kaotamine 3aastaks) olin väljas 2 ja poole aastaga koos goodtime'iga. Nad pidid sinuga kogu karistuse ajal ka kinni pidama, kui tahad kaevata või midagi. Dickhead ei vastanud kunagi minu kollektiivsetele kõnedele seestpoolt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Sa tabasid küünte pähe koos kohtu määratud advokaadid ma andis üks mul oli kord üksikasjalik kava, et saada üks tasu langes ja see sisaldas surnud täpselt juhul ringkonnakohtu apellatsioonikohus tühistas,( nad süüdistasid mind tabanud ja joosta, kuid mida ma tabanud oli märk, mis kuulub linna, ja raekoda oli suletud, sest see oli öösel, ja selle riigi seaduste kohaselt oli mul 24 tundi, et teatada sellest, kuid nad arreteerisid mind 3 tundi hiljem. Kui see oleks olnud eraomand või sõiduk või keegi oleks saanud vigastada, oleksin pidanud helistama politseisse või minema otse politseijaoskonda. ) Ta ütles: "Noh, kas sa tegid seda siiski?" Mitte seda, mille eest nad mind süüdistavad, ei. "Noh, ma võtaks lihtsalt selle, mida nad sulle pakkusid, sinult oleks võinud nõuda rohkem"😮😐😒
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Jah, süsteem on perses. Kui iga üksik süüdistatav teaks oma õigusi ja keelduks loobumast oma õigusest kiirele kohtumenetlusele ning keelduks vandemenetlusest, peaksid advokaadid tegelikult hakkama oma tööd tegema ja kohtud töötaksid peaaegu seisma. Isegi väike vandekohtuprotsess on aeganõudev ja ülikallis! Kui kõik nõuaksid seda, ei suudaks riigid isegi kõiki seaduserikkujaid vastutusele võtta ja peaksid valima kõige raskemate juhtumite hulgast. Vean kihla, et ainuüksi see tooks kaasa õigusreformi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Ma olen täiesti nõus Pseudo
Kahju, et enamik neist kohtu määratud advokaatidest kasutab oma klientide teadmatust ja laiskust ära. Lihtsalt võtavad tehingu, kiiremini sisse, kiiremini välja, kiirem käive, vähem tööd, rohkem nägusid, rohkem raha, see on nende mängu nimi. Kui inimesed vaid teaksid oma "õigusi" ja seisaksid kindlalt. Ma arvan, et me võiksime tõepoolest juba ainuüksi selle põhjal alustada õigusreformi. Minu piirkonnas on nad juba peaaegu seda ise teinud, mis puudutab mittevägivaldseid narkokurjategijaid. Ülerahvastatus, ennetähtaegne vabastamine, väiksemad karistused jne.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Jah, ainus probleem on see, et kõik peavad seda tegema, neil ei ole praegu mingit probleemi, et kedagi raudteeliseks teha, kuna ta nõuab, et tema õigusi ei rikutaks ja otsib tõelist õigust seaduse kirja järgi. Põhimõtteliselt, kui üks inimene nõuab, et nad tegelikult oma tööd teeksid, saavad nad paskaks ja teevad punkti, et sind kõvasti maha panna. Välja arvatud juhul, kui sul on RAHA ja sa hangid endale advokaadi. Sularaha kergendab alati igasugust karistust, piisavalt raha ja karistust ei ole. Public Pretender lihtsalt ei saa seda teha, kui sa üritad seda teed ise minna. Sigh.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Ma arvan, et ainus viis, kuidas saaks USA-s hallturu uimastite müümisega pääseda, oleks saata välismaalt, nagu kurikuulsad sisaliku laborid, mis tarnivad Hispaaniast, Hollandist või on midagi, mis ei kuulu samuti analoogse seaduse alla.

Minu arvates kuuluvad ketamiini analoogid selle alla. Ketamiin kuulub loendi 3 alla ja analoogse seaduse alla kuuluvad ainult loendi 1 ja 2 alla kuuluvad uimastid.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@SoldadoDeDrogas hahahaha Ma sõna otseses mõttes naersin "süüdistatav Jane" i low key läksin toast tuppa minu maja vaikselt hüüdes , "süüdistatav Jane, süüdistatav" sa pead olema lahe inimene, sest ma olin ja tunnen ikka veel valu, et süüdistus kleepub; rc valss oli kuradi näha maakonna vanglas või teada, mis juhtus sõpradega siin riikides, 9/10 nagu sina, pops amfetamiini mõnikord met, siis nad kas allkirjastavad midagi niipea, kui test oli ebaselge ja teised tegid, mida ma teeksin, mis on laias laastus sa tegid ja ma lasksin seda sõita ja veeretada täringut, Ma ise töötasin saada kuriteo POCS JA POM langes ja oli võlakirja nagu 3 ja pool aastat, kus ma elan enamik bondman ei lase teil jääda oma nimekirja palju üle aasta või kaks, sest ma usun, et nad saavad nagu 30-50 eraldatud Socials korraga nii nagu mina olin makstud enne aasta üks oli kuni? Õnneks minu ex keskkoolis tema ja tema ema omab üks suurimaid multi maakonna jurisdiktsiooni võlakirjad ümber, alati hea nagu frit ütles ja on teie perse kaetud hüpata, sain oma kaks kuritegude alla üks väärteo nii nad tegelikult langes üks (pocs see oli Xanax) ma sõna otseses mõttes tuli pout kohtumaja triumfaalne võidukas naeratus ja hoidis mu käed üles ja tänas mees üle kõige avaliku teeskleja!!!
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
Mul on au pakkuda teile hetkelist naudingut. Hea, et keegi mõistab ebaselget viidet. Tänan teid lahke sõnade eest, mu sõber. Ma vaatan nüüd tagasi ja ma omamoodi kahetsen, et ma seda jama ei viinud karikale - või teisisõnu, et ma ei läinud kohtusse. See on ka kuidagi kuradi, nüüd, kui ma mõtlen selle peale, et nad tegelikult karistavad sind selle eest, et sa üritad oma kätt mängida. Kas keegi terve mõistusega inimene EI kasutaks ühtegi võimalikku võimalust, mis võiks tema olukorda aidata? Miks sa ei peaks, eks ole? Nad tõsiselt hirmutavad inimesi hirmu ja kurnamise kaudu, nagu poleks kaardid juba piisavalt kokku pandud. Kogu õigussüsteem on mõnitamine, see teeb mind tõeliselt haigeks. Lihtsalt mõtlen, kui üritan selgitada kogu olukorra traagilisust. Sa ei saa aru, kui halb see tegelikult on... kui korrumpeerunud... kuni sa seda tegelikult läbi ei ela. "Parem rikkana ja süüdi kui vaesena ja süütuna."
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
39
Points
18
Tere Moonbow, mul on väga kahju, et sa pidid nii isiklikult tundma seda kurba olukorda, milleni meie õigussüsteem on taandunud! Ma usun, et lõpuks on kõik narkootikumid legaalselt kasutatavad ja tuleviku inimesed vaatavad meie ühiskonnale tagasi ja nõustuvad, et me olime valgustamata metslased... Rahu, mu õde!
 
Top