Question PALUN AITSE ABI!!! avalikud od õiguslikud küsimused :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
ma tõsiselt perses, üledoosi jää avalikus kohas. ma arvan, et keegi kutsus politsei, sest ma kuulsin, et keegi mainis narkootikume kõne ja ma nägin nagu 3 politseiautot kohe pärast seda, nii et ma lahkusin nii kiiresti kui ma suutsin (ilma, et näeksin välja nagu täielik crackhead), kuid ma freaking out ja jättis koti kohapeal ja ik see on sõrmejäljed ja ilmselt jäägid. im nii hirmus. wtf teha???

Ma võin olla lihtsalt paranoiline, sest mul olid kuulmishallutsinatsioonid, kui ma koju jõudsin, aga ma arvan, et ma olen ilmselt perses...
ma olen tuntud kasutaja oma piirkonnas (mitte jää, vaid muud asjad).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
selle ilmselt ka oluline märkida, et ma olin nagu, nähtavalt tiriseb. ma olin kuivalt heites nonstop, higistades tõesti kõvasti, ja ma nägin hirmunud nagu sitt (sest ma olin)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Millised õiguslikud probleemid on juba tekkinud?
Ei ole vaja ette muretseda.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
ükski veel nii ur õigus ^^;

im lihtsalt närviline cuz ik ma võiks olla tuvastatud bc sõrmejäljed
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Millisest riigist me räägime Ühendkuningriigis. Meil on üsna sarnane õigussüsteem. Kas see kott, mille te maha jätsite, oli kadunud, kui te tagasi tulite? Kui palju oli kotis? Ma arvan, et kui te eitaksite kõike üleüldse, siis oleks võimatu süüdistuse esitamine. Ainus inimene, kes võib teid hätta ajada, olete teie ise. Ära räägi politseile mitte midagi, ad sinu trahvi. Oled naine või mees?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
im in the US. i havent left my house since then so idk if its still there. the bag was pretty much empty, maybe a bit of residue. im a woman. would it still be impossible even with fingerprints?
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Kas teid on kunagi arreteeritud? Millises osariigis te olete. Kas te juhuslikult olete keemik.
kui teid ei ole kunagi USAs vahistatud, siis on väga ebatõenäoline, et neil on teie sõrmejäljed olemas ja veel vähem tõenäoline, et sõrmejäljed on isegi kotil näha.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Pealegi kõik, mida te tegite, oli kõigest torkimine? Sa mis tahes värvi peale valge oleks siin praegu raske kinni pidada. Kui see on California ma isegi esindada teid, kuid ma ütlen teile oma trahvi. Kui sa ei ole ilus valge tüdruk, siis oled suures hädas lol
 
  • Haha
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
selle keeruline haigus pm u
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
ja jah ma olin silmnähtavalt väljas ja ühel hetkel ma oksendasin palju. aasia + valge segu aga im tan nii :/
 
  • Wow
Reactions: vis

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Kui teie kotist ei leidu ühtegi ebaseaduslikku ainet, siis ei ole probleemi. Kunagi ei tea, miks te oksendasite, võib-olla teid mürgitati. Soovitan korralikult magada, võtta vitamiine ja hinnata olukorda ilma paranoiana. Ja tulevikus olge ettevaatlik raskete narkootikumidega, need peaksid olema lõbusad, mitte probleemid.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
ur õigus, ill püüan mitte muretseda selle pärast. thank u sm :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Kui nad ei näinud teid koti valduses ja seejärel omandavad selle kohe, ilma et nad pilku maha võtaksid, ei saa nad näidata valduse ahelat, mis viiks üheselt teie juurde. Kui teid ei ole kunagi varem vahistatud, ei ole neil teie sõrmejälgi. Kui olete, siis kas nad võtsid teie sõrmejäljed? Nad ei saa neid maagiliselt kätte. Paraphernalia on madal süüdistus ja nad tõenäoliselt ei raiska oma aega, et võtta vastutusele paraphernalia eest vähem kui 1)2g sõltuvalt riigist) isegi kui nad tulevad teid ahistama, olge kindel, et juhtum ei ole slam dunk ja see on madal süüdistus. Kui te ei tunnista midagi, siis ei ole neil midagi. Sa jagasid tosin võileiba kodututele, üks neist kasutas hiljem tühja kotti narkootikumide hoidmiseks. See ei ole teie probleem. Nad võivad valetada ja öelda, et nad nägid teid või neil on video. Sa ei vasta praegu küsimustele.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Ükskord pääsesin marihuaanasüüdistusest (tegelikult kaks korda), sest mul oli rahakotis kott, kuhu dollarid lähevad. Ja nad ei näinud seda esialgu. Kui me jõudsime politseiametisse ja nad leidsid selle, oli see olnud autojuhi pagasiruumis, kuid ei olnud arvestatud, nii et puudus valduse ahel. Teisel korral ütlesin neile kohtus, et tahan seda iseseisvalt kontrollida ja nad ei suutnud seda leida. Ma kahtlustasin, et see on nii, sest ametnik kommenteeris, kui hea see oli ( see oli umbes 1998. aastal enne seda, kui kõrgekvaliteedilist marihuaanat oli rohkesti) ja ta oli šerifi poeg, kellest ma teadsin, et ta suitsetas enne politseinikuks saamist narkootilist ainet.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Mulle meeldib KORRUPTSIOON!!!
Pole midagi paremat kui korruptsioon!)
Muutke oma mõtteviisi, otsige kõrgetes ringkondades korrumpeerunud ametnikke, muutuge *Maecenaseks*
Ja tehke oma reeglid!)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Ei pea muretsema. Narkootikumide kasutamine ei ole ebaseaduslik. Kui nad leiavad teie koti sõrmejälgedega see ei tähenda midagi, sest alati võib keegi petta u paneb midagi sisse.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Narkootikumide kasutamine ON ebaseaduslik
Jaotis 2925.31 - kahjulike joovastavate ainete kuritarvitamine
(A) Välja arvatud seaduslikel uurimis-, kliinilistel, meditsiinilistel, hambaravi- või veterinaariaalastel eesmärkidel, ei tohi keegi mürgistuse või sarnase füsioloogilise toime tekitamiseks hankida, omada ega kasutada kahjulikku joovastavat ainet.
(B) Kes rikub käesolevat paragrahvi, on süüdi kahjulike joovastavate ainete kuritarvitamises, mis on esimese astme väärteo. Kui õigusrikkuja on varem süüdi mõistetud narkootikumide kuritarvitamise eest, on kahjulike joovastavate ainete kuritarvitamine viienda astme kuritegu.
(C)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Okei, okei. Kui u nii ütled. Minu viga.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
See on üks neist asjadest, mis sõltub sellest, kus te olete. California Oregonis ja Washingtonis praktiseeritakse kahjude vähendamist, nii et kuigi see on tehniliselt ebaseaduslik, ei süüdistata inimesi kunagi narkootikumide kuritarvitamises. Teistes osariikides kasutavad nad seda tõenäoliste põhjustena, et saada läbiotsimismäärus või uurida, kuid tavaliselt loobutakse sellest enne kohtuistungit. Teistes osariikides süüdistavad nad teid kõiges, mida nad saavad. See ei ole ainult osariikides, vaid eri jurisdiktsioonidel on erinev poliitika.
 
Top