Question Juriidilised kõrgused?

Kingoffrogs

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, poisid, ma lihtsalt mõtlen, milliseid muid seaduslikke kõrgtehnoloogiaid on olemas, millega ma pole veel kokku puutunud. Allpool on nimekiri psühhoaktiivsetest ainetest, mida võib USAs (või mõnes osariigis) kas omada või tarbida seaduslikult.

Morning Glory / Hawaiian Baby Woodrose seemned. (looduslikult kasvatatud, mitte poest toodud)

Whip-its.

Bensiini/ värvilahusti aurud.

DXM

Benadryl.

Kofeiin.

Nikotiin.

Alkohol.

Kratom/rohi.

Datura

Kava

Muskaatpähkel

Betel pähklid

Mandrake

Phenibut

Bufotenin läbi kärnkonnalakkumise

Psilotsübiini seened

Mägilill

Ilmselt palju, palju, palju, palju retseptiravimeid.

Kas ma jätsin midagi vahele?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kuradi mehed on miljon kombinatsiooni legaalsete uimastite jaoks lihtsalt väike diferenters in prekursor thats all
te saate tweak väga palju teadusajakirjas enamasti isegi öelda, kus on erinevused ja mida on vaja muuta, et suurendada selektiivsust
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
kuid miski ei muuda head bioloogilist rohtu hea une või hea bolo kokaiini hea seksi jaoks lihtsalt õppida seda ja lõpetada oma elu riskimine halva ebatervisliku uimastuse pärast

kui sa ei saa lõpetada siis oma haige vend minna teraapiasse või kui teie noor siis jääda koolis ei tee loll asju mehed enamik legaalsed highs on midagi väärt lihtsalt võtta noemal hea narkootikumide kui sa pead ja on võimalik, et on hea elu isegi nendega ...
ja ärge kunagi unustage terve mees tahab 1000 asju haige mees ainult 1
 
Top