Question Kuidas teha kokaiinitelliseid pressiga?

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Mul on hüdrauliline press koos 5x7 vormiga ja tahan kokaiini/ lidokaiini 70/30 segu telliseks.

Ma katsetan, kuidas kasutada pressi söögisoodaga, tehes seda märjaks pihustades atsetooniga, kuid kui ma võtan selle vormist välja, mureneb see eriti kergesti nurkades ja servades ja on väga räpane. Loomulikult on söögisooda teistsugune kui koks, aga ma tahan teha seda õigesti esimesel korral, et ma ei kaotaks toodet. Igasugused nõuanded või sammud teretulnud.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Olen teinud mõningaid uuringuid ja mul on tekkinud mõned küsimused:

Kas enne kokkusurumist on parem kasutada toote niisutamiseks atsetooni või vett?

Milline on hea meetod kuivatamiseks pärast kokkusurumist? Kas hõõglambid või peaksin kasutama valgusventilaatorit (või mõlemat)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Kuivatamiseks on parem kasutada vaakumkambrit.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Tere härra, vabandust minu teadmatuse pärast. Kui ma pressin märja tellise, pean ma seda tegema otse üle vormi või peaksin ma panema vahele mingi plastmassi või küpsetuspaberi? Ja kui ma panen selle vaakumkambrisse, siis peaks see olema vormis või mingisuguses kandikus? Ja kui palju peaksin rõhku vähendama? Kasutan atsetooni asemel eetrit. Tänud!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Ei, ilma millegi
lihtsalt klaasist/keraamilisest taldrikust
Mida madalam rõhk, seda kiirem kuivatamine. Lugege selle kohta Lab KKK-st.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Tere härra ma lugesin niidid vaakum un laboratooriumi faq kuid im väga noob ja selle ajab mind hulluks...
Ma tean, et see on palju küsida, kuid mul on bacoeng vaakumkamber roostevabast terasest karastatud klaasist kaanega ja selle vastav 2 astmeline vaakumpump.
Atsetooni asemel kasutan düetileetrit.
Kas see masin oleks hea selleks?
Milliseid samme peaksin täpselt järgima?
Kas ma peaksin võtma mingeid erilisi ettevaatusabinõusid?
Andestage veelkord minu teadmatus ja tänan teid väga-väga palju!!!
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Tere, aitäh, härra, ma juba õppisin seda kasutama. Mul on ainult üks kahtlus, kuidas ma saan kalaskala välimuse ? Ma kasutan 30% boorhapet ja 50 kolumbia koksi, kuid ma ei saa seda välimust. Kas see on sellepärast, et ma pean lisama rohkem boorhappehelbeid või sellepärast, et im teen protsessi valesti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Tere, ma ei soovita tungivalt oma kokaiini lõigata. Vastavalt BB foorumi poliitikale ei anna ma nõu toote lõikamise kohta.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Tahate, et see paistaks või mitte? Ja Lidokaiin 30% on liiga palju see on täielik sitt toode.
Samuti on see Lidocain HCL või lihtsalt Lidocain?
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
võite lisada 5% farmaatsiatablettide sideainet, et saada see tahkema, kui soovite, et see peaks olema ka nii peen pulber kui võimalik, enne kui te seda uuesti loksutate.

Magic cut põhitõed:
Boorhappe helbed
Lidokaiin
Väike kogus valget vees lahustuvat pillide sideainet
seal on veel mõned koostisosad, kuid ma ei mäleta seda juba mõnda aega.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Lidokaiinipulber

Tänan nõuannete eest helveste kohta, kindlasti tellivad mõned järgmisel korral
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
miks sa lõikad oma kokaiini lidokaiiniga? sa ei hooli oma ostjate tervisest?? lõikad mõne muu asjaga nagu NAC või idk smtg, mis ei suurenda kõrvaltoimeid ...
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Siiani võin öelda, et teil on vähemalt Euroopas teistsugused kliendid, kui tegemist on kokaiini ja selle lõikega. On inimesi, kes teavad, mis on hea kraam, nad on õnnelikud, et saavad kraami, mis on lihtsalt tuimestav punktuaalselt nagu peab, teised arvavad, et see on hea kokaiin ainult siis, kui kogu nägu on tuim. Tänapäeval ei tähenda lõikamine kasumi maksimeerimist klientide petmisega, lõikamine on tänapäeval rohkem see, et klientidele antakse seda, mida nad tahavad, sest nad teavad sittagi sellest, mida nad tarbivad. Mul oli tõesti mõned poisid, kes ütlesid mulle, et minu kokaiin ei ole hea, sest nad ei tunne end halvasti päev pärast selle kasutamist. See ütles mulle kõik. Kuradi mäng, mida sa pead mängima, ja lidokaiin on lihtsalt veel üks vahend, mida kasutada. Kurb, kuid tõsi. Siiski 30% sellest kõlab liiga palju, aga jah ärimehena pead sa oma klientide soovide ja vajaduste rahuldamiseks, mõnel neist on soovid, mida kõik ei mõista, aga see ei tähenda, et keegi ei täida neid.

Edit: Minu kogemus teiste narkootikumidega aga see kehtib peaaegu eranditult kokaiinitarbijate kohta. Speed oleks ka teine erand, aga see on teadlikum ja inimesed isegi aktiivselt nõuavad kofeiiniga speedi, samas kui kokajad nimetavad isegi kõige mustemat koksi ikka super kraamiks.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ma näen... aga kui te valmistate puhast kokaiini, siis miks mitte teha sellest laborikatse? Et tõestada potentsiaalsetele ostjatele, et see kokaiin on puhas? Või saata proovid? Idk, ma arvan, et on olemas teine võimalus, et saada rohkem ostjaid
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Kui ma andsin ühe proovi minu puhas amfetamiini ta ütles, et see oli halb. ta jäi tunne, et närvilisus või kuidas ma ta seletas, ma ütlesin, et too mõned sa nagu ma proovin. et sitt.
oli 50/50 cafeine ja kiirus (atleast 50% vähendada weigt atsetoon peseb.) Nii mees Sa ei saa kunagi teha seda head kokaiini. suitsetajad ütlevad eelmine on parem ei flash on liiga aeglane nuusutajad ütlevad selle maitse magus, kuid nad vaatasid mind nagu nad kuradi High.. nii et see ei ole hea ? see toimib väga hästi, kuid selle lõigatud ...
Aga ma ei tee kunagi lõikamine mis on magus maitse või võiks olla.
suitsetajatele meeldib see kõige rohkem. nuusutajad kurdavad maitse üle.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
On uudishimulik küsimus. Kui te ostate lahtiselt, kas te lasete proovid kontrollida, et näha puhtust ja seda, kas lõikavaid aineid, nagu see karja deormeer, on juba olemas? Lihtsalt uudishimulik, kuna näen nii palju kemikaale tänavaproovides.......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ofcourse ei ole aega, kui ostate suur teil on mõned ühendused ja võib-olla mõned usaldus."?
ja sa hakkad ostma väikseid. see on minu experiance ja isegi kui osta sama allikas järgmine Block / telliskivi võib olla erinev. õnneks ma tean mõned, kes müüvad kg / või pool ja üks on valmis laskma mul võtta 100 ja see on parim, mida ma saan mitte palju erinevusi partiide. Teine allikas ma osta wiho ostab kg,s ja müüa 100 kuni 10 gr. ka hea qualitu kuid rohkem diffrense maitse ja tugevus (juhul, kui suitsutamine) Aga ma ei tea, kui tellised tulevad juba lõigatud.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Aga kui selle realy shit ma tahan muud toodet või siis lihtsalt võtta oma kahjumit ja mitte kunagi müüa uuesti.
Of leida korralik releyable allikas ja varastada nii palju kui kliendid saate.... ei ole parim nõuanne, kuid see on hea teha.
 
Top