Kui palju aega ma saaksin?

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ütleme, et ma kavatseksin korraldada veebipõhist umbrohupoodi, tegeleksin ise uimastitega, kuid lubaksin ka müüjatel kasutada oma saiti ja müüa rahvusvaheliselt, kui palju aega ma saaksin. ja mis oleks aeg, kui te oleksite alaealine. kõik see on hüpoteetiline. ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
oleneb teie riigist. teil oleks aga päris palju probleeme üsna kogu maailmas. minu kodumaal laseme alaealistele peaaegu kõike, kui nad on alla 16-aastased, mõne erandiga. Sai mind omal ajal narkootikumide importimise eest vabaks. Kui sa oled alaealine kuigi ma ei soovitaks alustada seda äri, kuni sa oled täiskasvanud ja on suurem arusaam . Üks väike eksimus võib teid suurtes raskustes näha.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
piisavalt õiglane, ma arvan, et ma töötan turvapoolega kuni im 17. aastani ja võib-olla õpin samal ajal veel mõnda muud jama, et tagada, et mind ei rünnata.
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Go Grumpy! Tähtede poole püüdlemine!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Võtke sellega aega.

Vaadates DPR-i, kes sai 2x eluaeg + 40 aastat ilma tingimisi vabadusekaotuseta versus teised, kes said 6 aastat, on raske öelda, kui palju aega sa võiksid lõpuks saada tbh.

Sõltub juhtumist, riigist, advokaatidest, prokuröridest ja nii palju muud.

Ehk alustage eesmärki silmas pidades, teatud summa $$$, mida peate teenima ja mõelge, kuidas seda saavutada. DNMi tegutsemine võib olla üks paljudest valikutest teile, eriti kui te olete nii noor
 
Top