fentanüül vs morfiin

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
ma ei tea kas fentanüül usp saab meke mind hästi tunda see on 200mcg tablett kas see teeb midagi või vajan ma rohkem kogust ja kas ma peaksin seda suu kaudu kasutama või lihtsalt sulatada ja süstida?


teisest küljest on mul 10mg morfiini tablett ka palun öelge mulle kas ma peaksin seda võtma läbi süstla või suu kaudu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Mida iganes te fentanüüliga ka ei teeks - ärge tehke seda üksi, parem on üldse mitte midagi sellega teha. Fentanüüli puhul on üleannustamise oht väga suur. Nii et ma ei spekuleeriks annuse piisavusega soovitud efekti saavutamiseks.
Keskmine annus on 25-50 mcg. 200mcg võib olla palju. See sõltub inimese kehakaalust. LD50 on 3 mcg/kg.
Ärge unustage ka naloksooni olemasolu.

Morfiini tablette tuleb võtta suu kaudu. Hoidke naloksooni lähedal.
 
Last edited by a moderator:

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
204
Reaction score
208
Points
43
Sõltub paljuski teie kogemustest opioidide osas. Olen seisukohal, et tabletid on tehtud suukaudseks võtmiseks. Kaasa arvatud sublingvaalne.

Fentanüüli puhul jääb keskmine annus vahemikku 25-50 mcg. Siis on tugevad annused. See kehtib sublingvaalse kasutamise kohta. Üldiselt on fentanüül väga aktiivne aine, ma ei soovita võtta 200 mcg korraga.

Mis puudutab morfiini, siis selle keskmine annus on umbes 15 mg suu kaudu. Ei ole vaja vaeva näha süstlaga.
 

pappaclown

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
mis siis, kui ma purustan 10 mg morfiini tableti ja nuusutan seda? kas see oleks probleem?
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Proovige ODSMT. ma kuulsin väga häid asju ja annused on mgs mitte mcgs, nii et see on palju ohutum. jääge ohutuks mees.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Probleeme ei tohiks olla. Kuid morfiinipillidel on alati kest, seda on soovitav eemaldada
 

jaxomo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 20, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
minu esimene kogemus fentanüüliga, ma tellisin 100mcg/2ml fentanüüli online apteegist meie riigis ei nõuta retsepti, et tellida online ravimeid ükskõik millised ravimid on thry. nii et ma surusin kogu 100mcg läbi minu iv line väga aeglaselt see ei teinud mind kõrge mis pettumus!! ma lihtsalt tundsin pearinglus. kunagi proovinud seda uuesti. minu arvates 200mcg ei ole prob kui sa suruda süstla väga aeglaselt.

Mul on küll üks küsimus.
kas heroiin ja fentanüül tekitavad sama kõrgaine? ja kuidas see kõrgaine tundub?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Heroiin tekitab palju rohkem eufooriat kui fent. Fent on hea ainult siis, kui olete haige ja teil on vaja mitte olla haige ja nii surevad inimesed. Ma ei soovita fentanüüli üldse kasutada, kui teie lihtsalt ei pane plaastrit. Kui teie kavatsete intravenoossete farmatseutiliste opiaatidega ja te ei vaja skripti, tellige lihtsalt morfiini või oksü.

Mõlemal juhul on puhas kena #4 alati kuningas opiaatidel.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
217
Reaction score
143
Points
43
MS Contin 30mg on see, kust ma alustasin oma pikka opiaatide teekonda palju kuud tagasi. Te peaksite suutma nuusutada nii palju ilma igasuguse probleemita kui täielik algaja - te kindlasti tunnete end hästi, kergelt nähtavalt, kuid mitte tõsiselt joobes - morfiin lihtsalt ei paku seda lööki, ükskõik kui palju te võtate. Ei ütle, et sa ei saa morfiini üleannustamist, aga sa pead tõesti proovima. Fentanüül seevastu kukutab inimesi nagu kärbseid, nii noobisid kui ka eksperte. Ma ei hakkaks üldse fentanüüli kasutama, eriti IV, kui see ei ole viimane võimalus ja sa tead kuradi hästi, millesse sa ennast paned, see on tõesti LIIGA LIHTSALT KINDLASTI kuradi, kas ise või oma tarnija (näiteks hotspotist lahkumine) ja kui sa oled üksi ja oled ületanud selle punkti, kust pole tagasipöördumist, siis on see kõik. Alustage vähemaga, võite alati rohkem võtta. Kui teil on juurdepääs morfiinile, siis ma jääksin lihtsalt selle juurde. Soovin, et mul oleks :B ...
 
Top