240% amfetamiini saagis.. mis toimub!?

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma sünteesisin hiljuti 2 partiid amfetamiini, mille saagis on palju suurem, kui nad peaksid olema. mõlemal on üsna tugev lõhn ja amfetamiini konsistents pärast kuivatamist kohe pärast sünteesi on väga kõva, suhkrulaadse tekstuuriga.

ühe partii saagis oli 18,16 g, kui see oleks pidanud olema maksimaalselt 4,52 g.

mis võib olla valesti?


rohkem üksikasju:

ma tegin sellest partiist 9g kuiva atsetooniga pesu, et näha, mis erinevus tekib, kuid pärast seda oli ainult 0,5g langus massist. (ühe partii amfetamiinil oli kollakas värvus, mis pärast atsetooniga pesemist kadus, kuid lõhn, kuigi veidi nõrgem, oli endiselt olemas).

ma pean veel tegema A/B ekstraheerimise, kuid isegi siis tundub, et midagi on selgelt valesti läinud, kui saagis on nii palju suurem kui tavaliselt.

mis on kummaline, on see, kui ma testisin amfetamiini (või vähemalt seda, mis peaks olema amfetamiin) 3 erineva reagentitestiga, oli see amfetamiini suhtes positiivne kõigis kolmes testis. (kuigi marquis testi tulemused olid väga nõrgad, ilmnes ikkagi pruun värvus.)
testid ei näidanud ka muude toodete olemasolu.

midagi muud, mis võib seda probleemi mõjutada, on see, et minu kasutatud p2np võis olla saastunud naatriumbisulfaadiga, sest ma püüdsin seda puhastada, kasutades naatriumbisulfaati (ekslikult samas koguses, mis mul oli p2np), ja seejärel tegin ümberkristalliseerimise. selle vastu tegin võib-olla veel 2 ümberkristalliseerimist, kusjuures saadud p2np oli helekollane ja nõrga lõhnaga, samas kui enne oli see vastupidine.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
kas keegi saab kinnitada, kas see, mis mul on, on tegelikult amfetamiin?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Samuti, kui see on asjakohane, kasutasin fosforhapet amfetamiini sadestamisel
 

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
65
Reaction score
26
Points
18
Võib-olla on see saastunud naatriumbisulfaadiga. Kas see on hügroskoopiline? Sest siis võib sinna sattuda ka vesinikoksiid (vesi).
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma ei usu, et naatriumbisulfaat on eriti hügroskoopiline. aga ma ei tea.

kas te olete kunagi varem kuulnud, et see on juhtunud?
 

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
proovige toodet, kui see maitseb soolase maitsega, siis on see enamasti naatrium. kas te kasutasite naoh baasitamiseks?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jah. ma ei tarbi seda veel.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Pärast reaktsiooni tehtud, destilleerige kogu sete ja siis, falow happeline alus, lugege foorumit, kogu raha on siin, lihtsalt lugege!!!! Sa reaktsioon ei lõpetanud,või sa tegid viga ekstraheerimisalusega,,,pärast reaktsiooni lõpetamist see kinni vaadata piimjas vedelik,ilma jälgi aliumiiniumi,ja ilma halva lõhnata,sa pead destilleerima,,pärast esimese etapi reduktsiooni,,vastus you.Then alll reagendid messure corectly teil ei ole halbu lõhnu,üldse.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ma kasutan redutseerimiseks naatriumborohüdriidi, seega võib olla mõningaid erinevusi
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
373
Reaction score
187
Points
43
Aastaid tagasi tegin A & B A-õlis külmaõli külmutamise temp ainult tuck 6 tilk ja auk asi paisus nagu seene paks valge nagu jäätis
Ei olnud parim toode, kuid töö...
 

stim2023

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 16, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ainult amalgaami puhul võiks see olla isopropoksiid või alumiiniumhüdroksiid. Aga ei ole kindel, et ma ei saa öelda, et üks on väga hügroskoopiline ja kõveneb, samas kui ajal siis muutub pastakas sool. See võib olla tingitud sellest, et üks kasutab pigem reaktsioonisegu polaarset osa kui orgaanilist kihti. Ainult spekulatsioon
 
Top