Uuenduslik kuritegevus: Rahapesu 21. sajandil

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Tere, ma olen näinud palju sellel saidil, kus räägitakse sellest, kuidas raha pesta ja teha seda seaduslikult, ja ma märkasin, et vastused olid pealiskaudsed ja mitte põhjalikud, teades, et on uusi meetodeid, mis ei ilmu meedias varem, ja ma teavitan teid neist nüüd. Noh, mõistame kõigepealt mõiste "rahapesu" tähendust. Rahapesu hõlmab raha, mis on saadud narkokaubandusest, relvadest või pettusest, ja te soovite seda oma pangakontole hoiustada. Klassikaline rahapesu ei toimi nagu varem. Näiteks annad ettevõtte juhile sularaha ja annad talle korralduse kanda see sinu pangakontole. Valitsused auditeerivad nüüd ettevõtteid või asutusi, kes kannavad raha kurjategijate kontole, ja mõõdavad nende majanduskasvu. Ma annan teile ühe loo ja rahapesu meetodi, mida ma pean üheks kõige asjakohasemaks meetodiks, kuid väga keeruliseks. Noh, ütleme näiteks, et ma olen Malaisias ja ma andsin ühele inimesele, nimetame teda Vladimiriks, teatud summa, ütleme 10 miljonit eurot, ja ta tagastas selle mulle lühikese aja pärast, mitte pika aja pärast, 8 miljonit eurot. Ma olin üllatunud protsessi kiirusest ja küsisin temalt, kuidas see meetod töötab. Ta ütles mulle, et niipea, kui ma talle selle summa andsin, võttis ta ühendust inimestega Saksamaal ja rohkem kui ühes Euroopa riigis ning ütles neile, et kui nad tahavad oma peredele Malaisias raha üle kanda, ei peaks nad minema pankadesse. Ma annan neile raha ise ja madalama tasu eest kui pangad ja samal päeval. Te peate andma selle inimesele, ütleme, et tema nimi on näiteks John. Niipea, kui John saab 10 miljonit eurot, jagab Vladimir minu raha, mis on 10 miljonit, nende inimeste sugulastele, kes tegid ülekande. Mida tegi John kohe, kui ta selle summa kätte sai? Ta andis selle ühele elektroonikafirmale Saksamaal ja ütles neile, et ma tahan teilt 10 miljoni euroga osta, teades, et see firma teeb nendega ka organisatsioonis koostööd. Nad viisid elektroonika Malaisiasse ja müüsid selle Vladimiri elektroonikafirmale. Tulemuseks siin on see, et ma võtsin 8 miljonit pärast võltsitud müügitehinguid ettevõtte sees ja registreeriti ettevõtte sissemaksetena, ja ta võttis 2 miljonit ja ülekandetoetused isikutele, kes tegid ülekande, ja tooted, mida saab kaubelda kahekordse summa eest. Kuid mõned asjad olid salapärased, näiteks ettevõtte osa Saksamaal. Seda peetakse täielikuks rahapesu organisatsiooniks. Nüüd tundub, et kogu pilt on teile selgeks tehtud, teades, et organisatsioon on tegutsenud pikka aega, nii et neil on tugev kliendibaas ja protsess oli kiire. Meeldetuletus: Mainitud riigid ja isikute nimed on nende turvalisuse huvides väljamõeldud.



Tänan teid lugemise eest lugupidamisega,



DAX
 
Top