Looking for a vendor Χρειάζομαι βοήθεια για την εύρεση προμηθευτών

ihavenoidea

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Χρειάζομαι fenty , h , meth , ή hydromorphone

Έχω προσπαθήσει να ψάξω για αγορές εδώ αλλά αφού speading shitloads για την πρώτη μου επειδή είμαι σαφώς ένα dumbass και να εξαπατηθεί από αυτό έχω κολλήσει να ψάχνει για βύσματα τοπικά. im πίσω εδώ προσπαθεί και πάλι επειδή αυτός ο τύπος μου κοστίζει 25 δολάρια για ένα . του fenty νομίζοντας im ηλίθιος

αν κάποιος έχει reccomendations για πωλητές που μπορούν να μου πάρουν το shit που θέλω που είναι ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΙ και κάνουν escrow παρακαλώ ενημερώστε με , im στον Καναδά και θα προτιμούσα πωλητές που είναι επίσης εδώ κάτω bc θα ήταν ασφαλέστερο w η ναυτιλία
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Θα μπορούσα να σας βοηθήσω σε κάποια από αυτά, αλλά θα πρέπει να μιλήσουμε γι' αυτό. Αδρανώς στην Καλιφόρνια, αλλά υπάρχει ένα σημείο κοντά σε έναν φίλο στην Ουάσινγκτον όπου η διέλευση είναι λίγο πολύ ανοιχτή για όλους, αν το γνωρίζετε.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Βρίσκομαι επίσης στον Καναδά και σκοπεύω να πουλήσω στο μέλλον, αν και αυτή τη στιγμή δεν έχω τίποτα (συγγνώμη). Θα ήθελα να μάθω περισσότερα για την αγορά φαρμάκων του Καναδά, αλλά φαίνεται ότι υπάρχουν πολύ λίγοι χρήστες από τον Καναδά εδώ
 

2FDCK-chef

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 14, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Η καναδική αγορά είναι πολύ καλή.
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Έπρεπε να κάνω ένα νέο λογαριασμό bc ξέχασα τον κωδικό πρόσβασης για την πρώτη, ούτως ή άλλως tho lmk αν u ποτέ δεν αποφασίσει για την έναρξη w πώλησης bc πραγματικά δεν χρειάζεται κάποιος εδώ κάτω
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
I had to make a new account bc i forgot my password for the first one but yea lets talk about it , i mean im down i j wanna get high lol
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Αν ήμουν στη θέση σας, θα πήγαινα στον σκοτεινό ιστό.
Ρίξτε μια ματιά στις δέκα κορυφαίες αγορές με την ησυχία σας,
να βρω έναν πωλητή που αποστέλλει από τη χώρα μου
και έχει πολλές κλειστές πωλήσεις με καλές κριτικές!
 

ihavenoidea2

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
lol μιλώντας σε u από αυτό είτε το πιστεύετε είτε όχι, δεν έχω ιδέα πού να πάω
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Όπως είπε ένα άλλο μέλος, χρησιμοποιήστε το darknet. Φροντίστε να διαβάσετε τη βίβλο του darknet για τη δική σας ασφάλεια !!!
Οι περισσότερες από τις μεγάλες αγορές έχουν απαγορεύσει τις καταχωρήσεις που έχουν ρητά πει fent αλλά είναι εύκολο να καταλάβετε τι είναι και τι δεν είναι....απλά κρατήστε τα μάτια σας ανοιχτά και συνειδητοποιήστε ποιες ιδιαιτερότητες το δίνουν μακριά ;)
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Αν δεν πέσει το νέο αλφάβητο, το συνιστώ. Get kinks tor.taxi. Νομίζω ότι το i2p συνδέεται με το
f
 

GhostRip

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 26, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Έχετε να προτείνετε κάποιον καναδικό προμηθευτή;
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Μπορώ να στείλω προϊόντα στον Καναδά, αλλά πουλάω μόνο κρύσταλλο KU, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου αν σας ενδιαφέρει.
 

REDCAJUN

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
μερικοί πραγματικά καλοί πωλητές εδώ δοκιμάστε τους όλους, αλλά χρησιμοποιήστε escrow ακούσει RCS είναι καλό επίσης ακούσει VAKENTINO CARTEL είναι καλό επίσης
 
Top