Question Πώς να φτιάξετε τούβλα κοκαΐνης με πρέσα;

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Έχω μια υδραυλική πρέσα με καλούπι 5x7 και θέλω να χτίσω με τούβλα μείγμα κοκαΐνης/λιδοκαΐνης 70/30.

Δοκιμάζω πώς να χρησιμοποιήσω την πρέσα με μαγειρική σόδα, κάνοντάς την υγρή ψεκάζοντας με ασετόν, αλλά όταν το βγάζω από το καλούπι θρυμματίζεται ιδιαίτερα εύκολα στις γωνίες και τις άκρες και είναι πολύ βρώμικο. Φυσικά, η μαγειρική σόδα είναι διαφορετική από την κόκα κόλα αλλά θέλω να το κάνω σωστά με την πρώτη φορά για να μην χάσω προϊόν. Κάθε συμβουλή ή βήμα εκτιμάται.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Έκανα κάποια έρευνα και είχα κάποιες ερωτήσεις:

Είναι καλύτερο να χρησιμοποιήσετε ακετόνη ή νερό για να βρέξετε το προϊόν πριν από τη συμπίεση;

Ποια είναι μια καλή μέθοδος για το στέγνωμα μετά τη συμπίεση; Λαμπτήρες πυρακτώσεως ή πρέπει να χρησιμοποιήσω ανεμιστήρα (ή και τα δύο;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Είναι προτιμότερο να χρησιμοποιείτε θάλαμο κενού για την ξήρανσή του.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας κύριε, συγγνώμη για την άγνοιά μου. Όταν πιέζω το υγρό τούβλο πρέπει να το κάνω απευθείας πάνω από το καλούπι ή πρέπει να βάλω κάποιο πλαστικό ή χαρτί ψησίματος ενδιάμεσα; Και όταν το τοποθετώ μέσα στο θάλαμο κενού θα πρέπει να είναι μέσα στο καλούπι ή σε κάποιο είδος δίσκου; Και πόσο πρέπει να μειώσω την πίεση; Χρησιμοποιώ αιθέρα αντί για ακετόνη. Ευχαριστώ!
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Όχι, χωρίς τίποτα
μόνο ένα γυάλινο/κεραμικό πιάτο
Όσο χαμηλότερη είναι η πίεση, τόσο ταχύτερη είναι η ξήρανση. Διαβάστε σχετικά στο Lab FAQ.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας κύριε Διάβασα τα νήματα σχετικά με το κενό un εργαστήριο faq αλλά im πολύ noob και του οδηγώντας με τρελό...
Ξέρω ότι είναι πολλά αυτά που ζητάω αλλά έχω ένα θάλαμο κενού bacoeng από ανοξείδωτο χάλυβα με καπάκι από σκληρυμένο γυαλί και την αντίστοιχη αντλία κενού 2 σταδίων.
Αντί για ακετόνη χρησιμοποιώ διαιθυλαιθέρα.
Αυτό το μηχάνημα θα ήταν καλό για αυτό;
Τι βήματα πρέπει να ακολουθήσω ακριβώς;
Θα πρέπει να λάβω κάποιες ιδιαίτερες προφυλάξεις;
Συγχωρήστε και πάλι την άγνοιά μου και σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Ναι, είναι εντάξει. Έχετε δει το σεμινάριο για τους αποξηραντές κενού με βίντεο; Επίσης, μπορείτε να ψάξετε στο Google "πώς να χρησιμοποιήσετε τον θάλαμο κενού bacoeng". :)
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας ευχαριστώ κύριε έχω ήδη μάθει πώς να το χρησιμοποιώ. Έχω μόνο μια αμφιβολία, πώς μπορώ να πάρω την εμφάνιση του ψαριού ? Χρησιμοποιώ 30% βορικό οξύ και 50 κολομβιανό κοκ, αλλά δεν έχω αυτή την εμφάνιση. Είναι επειδή πρέπει να προσθέσω περισσότερες νιφάδες βορικού οξέος ή επειδή κάνω λάθος τη διαδικασία;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,753
Points
113
Deals
1
Γεια σας, δεν συνιστώ ανεπιφύλακτα να κόψετε την κοκαΐνη σας. Σύμφωνα με την πολιτική του φόρουμ BB, δεν δίνω συμβουλές σχετικά με την κοπή του προϊόντος.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Θέλετε να λάμψει ή όχι; Και η λιδοκαΐνη 30% είναι πάρα πολύ θα είναι συνολικά σκατένιο προϊόν.
Επίσης, είναι Lidocain HCL ή απλά Lidocain;
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
μπορείτε να προσθέσετε 5% συνδετικό υλικό φαρμακευτικών χαπιών για να το κάνετε πιο στερεό αν θέλετε ότι θα πρέπει επίσης να είναι όσο πιο λεπτή σκόνη μπορείτε να πάρετε πριν το ξαναφτιάξετε.

Βασικά στοιχεία της μαγικής κοπής:
νιφάδες βορικού οξέος
Λιδοκαΐνη
Μικρή ποσότητα λευκού υδατοδιαλυτού συνδετικού υλικού για χάπια
Υπάρχουν μερικά ακόμη συστατικά αλλά δεν θυμάμαι, έχει περάσει καιρός.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Σκόνη λιδοκαΐνης

Ευχαριστώ για τη συμβουλή σχετικά με τις νιφάδες, σίγουρα θα παραγγείλω μερικές για την επόμενη φορά
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
γιατί κόβετε την κοκαΐνη σας με λιδοκαΐνη; δεν σας ενδιαφέρει η υγεία των αγοραστών σας;; κόψτε με ένα άλλο πράγμα όπως NAC ή idk smtg που δεν θα αυξήσει τις παρενέργειες ..
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Μέχρι στιγμής μπορώ να πω είναι ότι έχετε διαφορετικό είδος πελατών τουλάχιστον στην Ευρώπη όταν πρόκειται για την κοκαΐνη και τα κοψίματά της. Υπάρχουν άνθρωποι που ξέρουν τι είναι η καλή ουσία, χαίρονται να παίρνουν πράγματα που απλά μουδιάζουν ακριβώς όπως πρέπει, άλλοι θεωρούν ότι είναι καλή κοκαΐνη μόνο αν μουδιάζει όλο τους το πρόσωπο. Σήμερα το κόψιμο δεν έχει να κάνει με τη μεγιστοποίηση του κέρδους εξαπατώντας τους πελάτες σου, το κόψιμο σήμερα είναι περισσότερο να δίνεις στους πελάτες αυτό που θέλουν επειδή ξέρουν σκατά για αυτό που καταναλώνουν. Πραγματικά είχα κάποιους τύπους που μου έλεγαν ότι η κοκαΐνη μου δεν είναι καλή επειδή δεν αισθάνονται άσχημα την επόμενη μέρα μετά τη χρήση της. Αυτό μου τα είπε όλα. Γαμημένο παιχνίδι που πρέπει να παίξεις, και η λιδοκαΐνη είναι απλά ένα ακόμη εργαλείο που πρέπει να χρησιμοποιήσεις. Θλιβερό αλλά αληθινό. Πάντως το 30% ακούγεται υπερβολικό, αλλά ναι ως επιχειρηματίας θα πρέπει να ικανοποιείς τις επιθυμίες και τις ανάγκες των πελατών σου, κάποιοι από αυτούς έχουν επιθυμίες που δεν τις καταλαβαίνουν όλοι, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι κάποιος δεν θα τις ικανοποιήσει.

Edit: Από την εμπειρία μου με άλλα ναρκωτικά, πάντως, αυτό ισχύει σχεδόν αποκλειστικά για τους χρήστες κοκαΐνης. Το σπιντ θα ήταν επίσης μια άλλη εξαίρεση, αλλά είναι πιο συνειδητοποιημένο και ο κόσμος ζητάει ακόμα και ενεργά καφεϊνούχο σπιντ, ενώ οι κοκαΐνηδες εξακολουθούν να αποκαλούν ακόμα και την πιο μολυσμένη κόκα σούπερ πράμα.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Κατάλαβα... αλλά αν φτιάχνετε καθαρή κοκαΐνη, γιατί να μην κάνετε ένα εργαστηριακό τεστ γι' αυτήν; Για να αποδείξετε στους πιθανούς αγοραστές ότι αυτή η κοκαΐνη είναι καθαρή; Ή να στείλετε δείγματα; Δεν ξέρω, νομίζω ότι υπάρχει άλλος τρόπος για να έχεις περισσότερους αγοραστές.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Όταν έδωσα σε έναν μια δοκιμή από την καθαρή αμφεταμίνη μου είπε ότι ήταν κακό. του έλειψε ένα συναίσθημα ότι η νευρικότητα ή πώς μου εξήγησε, είπα φέρε μερικά σας αρέσει να δοκιμάσω. ότι σκατά.
ήταν 50/50 καφεΐνη και σπιντ (τουλάχιστον 50% μειωμένο σε βάρος ασετόν πλένει.) Έτσι φίλε ποτέ δεν μπορείς να το κάνεις καλά με την κοκαΐνη. οι καπνιστές λένε ότι η προηγούμενη είναι καλύτερη όχι η λάμψη είναι πολύ αργή οι μυρωδάτοι λένε ότι έχει γλυκιά γεύση αλλά με κοίταζαν σαν να ήταν γαμημένα High... άρα δεν είναι καλό; λειτουργεί πολύ καλά αλλά είναι κομμένο ...
Αλλά ποτέ δεν έκοψα τι είναι η γλυκιά γεύση ή θα μπορούσε να είναι.
Οι καπνιστές το προτιμούν περισσότερο. Οι σνιφτεράδες παραπονιούνται για τη γεύση.
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Έχετε μια περίεργη ερώτηση. Όταν αγοράζετε χύμα, παίρνετε δείγματα που ελέγχονται για να δείτε την καθαρότητα και αν υπάρχουν ήδη παράγοντες κοπής όπως αυτό το αποπαρασιτωτικό για τα βοοειδή; Απλά είμαι περίεργος λόγω του ότι βλέπω τόσες πολλές χημικές ουσίες σε δείγματα του δρόμου......
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ofcourse όχι φορά που αγοράζετε μεγάλες θα έχετε κάποιες διασυνδέσεις και ίσως κάποια εμπιστοσύνη.";
και αρχίζεις να αγοράζεις μικρά. αυτή είναι η εμπειρία μου και ακόμα και όταν αγοράζεις από την ίδια πηγή το επόμενο Block/τουβλάκι μπορεί να είναι διαφορετικό. ευτυχώς ξέρω μερικούς που πουλάνε kg/or μισό και ένας είναι διατεθειμένος να με αφήσει να πάρω 100 και αυτό είναι το καλύτερο που μπορώ να πάρω με όχι μεγάλες διαφορές στις παρτίδες. Άλλη πηγή που αγοράζω με τον οποίο αγοράζει kg,s και πωλεί σε 100 έως 10 gr. επίσης καλή qualitu αλλά μεγαλύτερη diffrense στη γεύση και την ισχύ (σε περίπτωση καπνίσματος) Αλλά δεν ξέρω αν τα τούβλα που έρχονται είναι ήδη κομμένα.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Αλλά αν το realy shit του θέλω άλλο προϊόν ή απλά παίρνετε τις απώλειες σας και δεν πουλάτε ποτέ ξανά.
Από βρείτε αξιοπρεπή releyable πηγή και κλέψτε όσο το δυνατόν περισσότερους πελάτες μπορείτε.... δεν είναι η καλύτερη συμβουλή αλλά είναι καλό να το κάνετε.
 
Top