Πόσο χρόνο θα έχω στη διάθεσή μου;

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Ας πούμε, επρόκειτο να φιλοξενήσω ένα διαδικτυακό κατάστημα ζιζανίων, να χειρίζομαι ο ίδιος τα ναρκωτικά αλλά και να επιτρέπω στους πωλητές να χρησιμοποιούν τον ιστότοπό μου και να πωλούν διεθνώς, πόσο χρόνο θα έπαιρνα; και πόσος θα ήταν ο χρόνος αν ήσασταν ανήλικος; όλα αυτά είναι υποθετικά ;)
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
εξαρτάται από τη χώρα σας. θα αντιμετωπίζατε πολλά προβλήματα λίγο πολύ σε όλο τον κόσμο όμως. στη χώρα μου αφήνουμε τους ανήλικους σχεδόν από οτιδήποτε αν είναι κάτω των 16 ετών, με λίγες εξαιρέσεις. Με γλίτωσαν από τις κατηγορίες για εισαγωγή ναρκωτικών παλιότερα. Αν είσαι ανήλικος όμως δεν θα σου συνιστούσα να μπεις σε αυτή τη δουλειά μέχρι να ενηλικιωθείς και να έχεις μεγαλύτερη κατανόηση . Ένα μικρό ολίσθημα μπορεί να σας βρει σε μεγάλους μπελάδες.
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Αρκετά δίκαιο, νομίζω ότι θα δουλέψω στην ασφάλεια μέχρι τα 17 μου και ίσως να μάθω κάποιες άλλες μαλακίες στην πορεία, για να σιγουρευτώ ότι δεν θα μου κάνουν επιδρομή.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Ένας από τους πρώτους κανόνες θα ήταν να μην αποκαλύπτετε την ηλικία σας, όπως μόλις κάνατε
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dang! Go Grumpy! Πυροβολεί για τα αστέρια!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Πάρτε το χρόνο σας με αυτό.

Κοιτάζοντας τον DPR που πήρε 2x ισόβια + 40 χρόνια χωρίς αναστολή σε σχέση με άλλους που πήραν 6 χρόνια είναι δύσκολο να πεις πόσο χρόνο θα μπορούσες να καταλήξεις tbh.

Εξαρτάται από την υπόθεση, τη χώρα, τους δικηγόρους, τους εισαγγελείς και πολλά άλλα.

Ίσως να ξεκινήσεις με έναν στόχο στο μυαλό σου, ένα συγκεκριμένο ποσό $$$ που πρέπει να κερδίσεις και να σκεφτείς τρόπους για να το πετύχεις. Η λειτουργία ενός DNM μπορεί να είναι μια από τις πολλές επιλογές σας, ειδικά όταν είστε τόσο νέος
 
Top