WHATSAPP | ANDROID !!!UPOZORNĚNÍ!!!

Zdravím celou komunitu BB. Chci vám sdělit, co jsem zjistil docela nedávno. Rumunská policie dopadla velké množství překupníků drog. Někteří z nich byli moji dobří přátelé. Byl to poměrně dlouhý případ, do kterého bylo zapojeno mnoho lidí.
Nakonec jde o to, že všichni používali telefony s Androidem + Whatsapp. Teď se jako každý překupník snažíte co nejvíc chránit. Členové skupiny si mysleli, že když po napsání textu vymažou obrázek a konverzaci, jsou v bezpečí... Ale bohužel v bezpečí nebyli. Většina z nich uvedla heslo ze svého telefonu v domnění, že v telefonu nemají co najít, jiní měli PIN číslo složené ze 4/8 znaků. Nakonec mi včera jeden z nich ukázal 400stránkovou obžalobu, kterou jsem si pečlivě přečetl. Tam jsem viděl spoustu věcí. Ale nejvíc jsem viděl jejich konverzace na Whatsappu, fotky a videa. Teď jsem si upřímně myslel, že whatsapp je zašifrovaný od konce do konce. A skutečně, je šifrovaná od konce ke konci, což znamená, že konverzaci při přenosu nelze zachytit. Problém je ANDROID, telefon s Androidem vytváří složku v interní paměti DATA. V tomto adresáři se při instalaci aplikace vytvářejí adresáře. Takže policie může vidět úplně všechno. Všiml jsem si, že SIGNAL nemá vytvořený adresář. Ten je přitom dobrý.
Tím nechci říct, že Android je špatný telefon nebo whatsapp. Tímto příspěvkem chci jen říct, že nezáleží až tak moc na tom, jakou aplikaci používáte ke komunikaci... Nejdůležitější je mít ALFANUMERICKÉ heslo o délce alespoň 10 znaků. Vím, že je otravné to heslo pokaždé vyťukávat, ale LEPŠÍ BEZPEČÍ NEŽ POKRAČOVAT.
Věci, které můžete udělat pro vyšší stupeň ochrany!!!
Pokud máte iPhone xs nahoře, aktivujte režim uzamčení. Tím se zakáže připojení USB.
Můžete mít také aktivovanou funkci NAJÍT MŮJ TELEFON na ISO/Android a heslo sdělit někomu, komu důvěřujete. V případě, že budete přistiženi při provádění obnovy továrního nastavení na ICLOUD nebo GOOGLE.


Chraňte si záda, chraňte svou rodinu, podporujte BreakingBad
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,714
Points
113
Deals
666
Jsou to všechno nesmysly. Náš tým pracuje v oboru léčiv již více než 10 let a někteří z nejstarších členů jsou v oboru téměř 20 let. V současné realitě je používání populárních messengerů srovnatelné se srdceryvnou zpovědí. Jedna izraelská společnost dodává všem vyspělým zemím zařízení zvané UFED. Toto zařízení umožňuje LE získat vše z iPhonů, Macbooků a dalších operačních systémů.
Jedinou možností je použití operačního systému na USB (Whonix/Tails). Na vlastním zařízení nezanecháte žádné stopy. Pro komunikaci používejte jabber+otr. A samozřejmě nelze používat poštovní služby, pouze mrtvé schránky. Devět z deseti zatčení online prodejců drog je způsobeno tím, že jsou identifikováni podle zásilek.

Pokud vám někdo tvrdí, že můžete bezpečně prodávat drogy online pomocí iPhonu/Androidu a Whatsappu, plivněte mu do tváře.

Opravdu mě překvapuje, co píší gaučoví anonymní experti. Pro většinu z nich je přítomnost JS na webu spouštěčem, který člověka odradí od používání webu na darknetu. Ale zanechat vlastní adresu při nákupu drog na webu je jako říct "Dobrý den".
Doby, kdy byl JS nebezpečný, jsou dávno pryč, pokud ovšem vývojáři ve svých projektech nepoužívají JS od Googlu.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Podívejte se na cellebrite ufed touch 2.
Izraelská společnost používá 0day exploity, neexistuje způsob, jak telefon ochránit...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Děkujeme za sdílení. Dobrý vstup HEISENBERG
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Nebál bych se, že se nechám chytit, kdyby došlo k nejhoršímu scénáři, ale ano, lepší je signál nebo iphone
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
10
Points
8
V každém případě by měl používat něco jako SD Maid, aby byl systém přehledný. Pro sebe mám naplánovaný čistý běh na denní bázi.

SD Maid lze nalézt Od zde:


FERr1kxWuB
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
Jediné, co se mi na této aplikaci nelíbí, je, že v nejlepším případě vyčistí můj telefon. Nelíbí se mi, že se cokoli nešifrovaného odesílá na server a nemám to pod kontrolou. Možná můžu vyčistit telefon, ale nic jiného
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Proč nepoužívat aplikaci relace.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
510
Reaction score
238
Points
43
I v tomto případě se jedná o relaci. Asi jsem paranoidní, co se týče aplikací pro zasílání zpráv. Session, pokud je poměrně bezpečná
 

prisondude

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Pravda, ale vždy je s tím spojeno určité riziko
 
Top