Question PROSÍME O POMOC!!! Veřejné od právní problémy :(

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
vážně jsem to posral, předávkoval jsem se ledem na veřejnosti. myslím, že někdo zavolal policajty, protože jsem slyšel, jak se někdo v hovoru zmiňuje o drogách, a krátce nato jsem viděl asi tři policejní auta, tak jsem co nejrychleji odešel (aniž bych vypadal jako totální feťák), ale vyděsil jsem se a nechal jsem na místě sáček a mám na něm otisky prstů a pravděpodobně i zbytky. jsem tak vyděšený. co mám dělat?

Možná jsem jen paranoidní, protože než jsem došla domů, měla jsem sluchové halucinace, ale myslím, že jsem asi v háji.
Jsem známý uživatel v mém okolí (ne ledu, ale jiných věcí).
 
Solution
If they didn't see you in possession of the bag and then immediately aquire it without taking their eyes off of it, they can not show a chain of possession that unequivocally leads to you. If you have never been arrested before they don't have your fingerprints. If you have, did they take your prints? They don't magically have them. Paraphernalia is a low charge and they likely wouldn't waste their time prosecuting a paraphernalia charge less than 1)2g depending on the state) even if they come to harass you, be confident that the case isn't a slam dunk and it's a low charge. If you admit nothing they have nothing. You handed out a dozen sandwiches to homeless people, one of them subsequently used the empty bag to hold some drugs. That's...

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Asi je také důležité poznamenat, že jsem se viditelně třásla. nonstop jsem se suše hihňala, strašně jsem se potila a vypadala jsem vyděšeně (protože jsem byla).
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,715
Points
113
Deals
666
Jaké právní problémy již nastaly?
Není třeba se obávat předem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Žádné zatím tak ur pravdu ^^;

Jsem jen nervózní, protože vím, že by mě mohli identifikovat podle otisků prstů.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
O jaké zemi mluvíme, o Velké Británii. Máme v podstatě stejný typ právního systému. Byla ta taška, kterou jste tam nechal, pryč, když jste se vrátil? Kolik toho v té tašce bylo? Myslím, že kdybyste popřeli všechno plošně, že by to bylo nemožné stíhat. Jediný, kdo vás může dostat do problémů, jste vy. Policii nic neříkejte a dostanete pokutu. Jste žena nebo muž?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Jsem v USA. od té doby jsem neopustila dům, takže nevím, jestli tam ještě je. sáček byl skoro prázdný, možná trochu zbytků. jsem žena. bylo by to stále nemožné i s otisky prstů?
 
View previous replies…

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Byli jste někdy zatčeni? V jakém státě se nacházíte. Jste náhodou chemik.
Pokud jste nikdy nebyli zatčeni v USA, je velmi nepravděpodobné, že mají vaše otisky, a ještě méně pravděpodobné je, že otisky budou moci být vidět i na sáčku.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Navíc jste se jen potáceli kolem všech? Vás jakoukoli barvu kromě bílé by tu teď těžko zatkli. Pokud je to v Kalifornii, budu tě dokonce zastupovat, ale říkám ti, že jsi v pohodě. Pokud nejsi krásná bílá holka, tak máš velký problém lol.
 
  • Haha
Reactions: vis

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
Její komplikovaný il pm u
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
A jo, viditelně jsem se děsila a v jednu chvíli jsem i hodně zvracela. asiat + běloch se míchají, ale já jsem opálená, takže :/
 
  • Wow
Reactions: vis

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
666
Points
93
Pokud se v tašce nenacházejí žádné zakázané látky, nebude to žádný problém. Nikdy nevíte, proč jste zvraceli, možná jste byli otráveni. Doporučuji se dobře vyspat, užívat vitamíny a vyhodnotit situaci bez paranoie. A v budoucnu si dávejte pozor na těžké drogy, měly by být zábavou, ne problémem.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
356
Points
63
ur pravdu, zkusím si s tím nedělat starosti. děkuji sm :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Pokud vás neviděli, že máte tašku v držení, a pak ji okamžitě získali, aniž by z ní spustili oči, nemohou prokázat řetězec držení, který jednoznačně vede k vám. Pokud jste nikdy předtím nebyli zatčeni, nemají vaše otisky prstů. Pokud ano, vzali vám otisky? Nemají je jako zázrakem. Paraphernalia je nízké obvinění a pravděpodobně by neztráceli čas stíháním obvinění z paraphernalia menšího než 1)2g v závislosti na státě), i kdyby vás přišli obtěžovat, buďte si jisti, že případ není odfláknutý a je to nízké obvinění. Pokud nic nepřiznáte, nemají nic. Rozdal jsi tucet sendvičů bezdomovcům, jeden z nich následně použil prázdný sáček na drogy. To není váš problém. Mohou lhát a říkat, že vás viděli, nebo mít video. Teď neodpovídáte na otázky.
 
Solution

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Jednou jsem se dostal z obvinění z marihuany (vlastně dvakrát), protože jsem měl v peněžence sáček, kam se dávají dolary. A oni to zpočátku neviděli. Když jsme dorazili na policejní úřad a našli ho, byl v kufru auta, ale nebyl zaúčtován, takže neexistoval žádný řetězec držení. Podruhé jsem jim u soudu řekl, že to chci nechat nezávisle otestovat, a oni na to nemohli přijít. Tušil jsem, že to tak bude, protože policista se vyjádřil, jak je to dobré ( to bylo asi v roce 1998, než se rozšířila marihuana vysoké kvality), a byl to šerifův syn, o kterém jsem věděl, že kouřil trávu, než se stal policistou.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Miluji KORUPCI!!!
Není nic lepšího než korupce!)
Změňte své myšlení, hledejte zkorumpované úředníky ve vysokých kruzích, staňte se *Maecenasem*.
A vytvořte si vlastní pravidla!!!)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Nemusíte se obávat. Užívání drog není nelegální. Pokud najdou vaši tašku s otisky prstů, nic to neznamená, protože vždycky někdo může podvést u vložení něčeho dovnitř.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Užívání drog JE nelegální
Článek 2925.31 - Zneužívání škodlivých omamných látek
(A) S výjimkou zákonných výzkumných, klinických, lékařských, stomatologických nebo veterinárních účelů nesmí nikdo za účelem vyvolání intoxikace nebo podobných fyziologických účinků získávat, držet nebo používat škodlivé omamné látky.
(B) Kdo poruší tento oddíl, je vinen zneužitím škodlivých omamných látek, což je přestupek prvního stupně. Pokud byl pachatel dříve odsouzen za trestný čin zneužívání drog, je zneužívání škodlivých omamných látek trestným činem pátého stupně.
(C)
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
46
Reaction score
32
Points
18
Deals
11
Dobře, dobře. Když to říkáš ty. Moje chyba.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
884
Points
113
Je to jedna z těch věcí, které závisí na tom, kde se nacházíte. V Kalifornii, Oregonu a Washingtonu praktikují harm reduction, takže i když je to technicky vzato nelegální, nikdy neobviňují lidi ze zneužívání drog. V jiných státech to používají jako pravděpodobnou příčinu k získání povolení k prohlídce nebo vyšetřování, ale obvykle se od toho upustí ještě před soudem. V jiných státech vás obviní ze všeho možného. Nejde jen o státy, ale různé jurisdikce mají různou politiku.
 
Top